Державна пенітенціарна служба
04050 , м. Київ, вул. Мельникова, 81
повернутись 
16.12.2016
Державна пенітенціарна служба України

Багаторічна співпраця Кіцманського районного сектору КВІ із Товариством Червоного Хреста

09.12.2016р. в приміщені Кіцманської районної організації Товариства Червоного Хреста відбувся патронтаж медичних сестер районної організації Товариства Червоного Хреста України присвячений «Багаторічній співпраці» із кримінально-виконавчою інспекцією та скороченням в районі медперсоналу яким, дякували члени правління за роботу, за їх професіоналізм та відданість медичній професії.

Багато теплих слів, грамоти, подаруночки- це все створило досить зворушливу обстановку серед патронажних медичних сестер.

Голова Товариства Червоного Хреста Бабюк Д.І. згадала багато спогадів , розповідей про свою роботу, про надання допомоги населенню похилого віку, а також особам засудженим до альтернативнихпокарань, що опинилися на своєму життю в важких ситуаціях.

Начальник Новоселицького РВ КВІ підполковник внутрішньої служби Цюпа В.А. у своїй промові патронажним медичним сестрам подякував за ту багатогранну роботу, яку вони виконували з честю і гідно несли службу червонохрестівця, а також запропонував, щоб всі вони залишились в складі районної організації Товариства Червоного Хреста України В О Л О Н Т Е Р А М И, всі були надзвичайно раді.

Прес - служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

версія для друку
повернутись