Південно-Східне міжрегіональне управління з питань виконання
кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції
вул. Короленка, 4, м. Дніпро, 49070 тел/факс: (056) 7403457
ел. адреса: sps.upr@ukr.net телефон довіри: (056) 7321732
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
29.08.2013
Документ без названия

На Дніпропетровщині відкрився інтернет-магазин для родичів засуджених

29 серпня у Інформаційній агенції "Міст-Дніпро" за участю начальника сектору у зв'язках зі  засобами масової інформації та громадськістю управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області Ярослава Костюченка відбулася пресс-конференція на тему «В Дніпропетровській області розпочав роботу інтернет-магазин для засуджених та їх родичів». Підставою для проведення прес-конференції стало відкриття в рамках реалізації спільного проекту територіальноо управління Служби Головного управління МВС України, Головного управління юстиції у Дніпропетровській області та Кампанії «СДМ» по створенню єдиного інформаційного порталу «102.dp.ua» інтернет-магазину, за допомогою якого родичі та знайомі засуджених та ув’язнених осіб отримали можливість передавати своїм близьким передачі не виходячи з дому
Ярослав Костюченко розповів присутнім, що впроваджена система електронних передач дозволяє суттєво економити час та кошти родичам засуджених та ув’язнених осіб і зменшує навантаження співробітників пенітенціарних установ. які задіяні на перегляді передач, які надходять до установ звичайним шляхом. Присутній на прес-конференції директор Кампанії «СДМ» розкрив перед журналістами нескладний алгоритм роботи інтернет-магазину з моменту розміщення родичами замовлення до часу його видачі адресату.
Найбільшу зацікавленість журналістів викликали питання, пов'язані з асортиментом та цінами в інтернет-магазині, товарами, які користуються найбільшою популярністю. «На теперішній час інтернет-магазин охоплює дві установи області: Дніпропетровський слідчий ізолятор та Жовтоводську виправну колонію. У вересні він почне обслуговувати Дніпропетровську таКриворізьку виправні колонії, а в перспективі й інші установи виконання покарань області», - сказав Ярослав Костюченко, відповідаючи на питання журналістів.

Прес-служба
управління Державної пенітенціарної служби
України у Дніпропетровській області

     


версія для друку