Північно-Східне міжрегіональне управління з питань виконання
кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

61010 м. Харків, вул. Нетіченська, 14 тел.(057) 732-16-16 kharkov@kvs.gov.ua
Також дивіться новини www.facebook.com
10.08.2018
Державна пенітенціарна служба України

В державній установі «Диканівська виправна колонія (№ 12)» впроваджено сучасний метод придбання товарів


З червня 2018 року в державній установі «Диканівська виправна колонія (№ 12)» впроваджено сучасний метод придбання засудженими продуктів харчування та товарів першої потреби в крамниці.

З метою оновлення крамниці, що відповідає нормам утримання засуджених, проведено ряд заходів, щодо ремонту приміщення, облаштування торгової зали крамниці для засуджених установи. Встановлено банківський термінал та орг. обладнання, для зручної роботи бухгалтера та продавця. З метою впровадження сучасної розрахункової системи разом з АБ «Укргазбанк» розроблена система, щодо забезпечення засуджених установи розрахунковими картками «mastercard». Електронна система через мережу Інтернет значно економить час відведений на роботу крамниці та допомагає упорядкувати ведення бухгалтерського обліку в установі. З початку місяця за допомогою електронної системи, засуджені придбали товарів на загальну суму 247 тисяч гривень. Зараз крамниця установи відповідає усім європейським вимогам, щодо дотримання прав засуджених та являє собою сучасний супермаркет.

Заступик начальника установи полковник внутрішньої служби Вячеслав Попов зазначив, що впровадження сучасних технологій в повсякденному житті засуджених позитивно впливає на процес їх ресоціалізації.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку