Управління Державної пенітенціарної служби України
в Луганській області
93404, Луганська обл., м. Сєверодонецьк, бул. Дружби Народів, 32-А/302, телефон: (0645) 70-32-24
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
10.10.2016
Державна пенітенціарна служба України

Екскурсія вихідного дня для співробітників управління ДПтС України в Луганській області

Для співробітників управління ДПтС України в Луганській області, за сприянням оновленої Луганської обласної профспілкової організації Всеукраїнської профспілки персоналу органів та установ пенітенціарної служби, в останні теплі жовтневі вихідні дні, було організовано поїздку до міста Святогірськ до Свято – Успенської Святогірської Лаври, а також до міста Бахмута Донецької області.

Під час поїздки, співробітники управління відвідали історичні та культурні пам’ятки міста Святогірська, взяли участь в екскурсії по Артемівському заводу шампанських вин. Бажаючи окремо відвідали монастир, були присутні на церковній службі. Всі учасники поїздки отримали позитивні емоції та добрий настрій.

В цілому хочеться відзначити важливу роль таких заходів для членів профспілки, мета яких є, зберегти фізичне та моральне здоров’я співробітників на протязі робочих буднів.

О.П.Холодняк, голова оновленої Луганської обласної профспілкової організації Всеукраїнської профспілки персоналу органів та установ пенітенціарної служби

версія для друку
Начальник управління
Олейніков
Сергій Олексійович
Розширений пошук »