Управління Державної пенітенціарної служби України
в Луганській області
93404, Луганська обл., м. Сєверодонецьк, бул. Дружби Народів, 32-А/302, телефон: (0645) 70-32-24
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
28.11.2016
Державна пенітенціарна служба України

Слухачі Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченко» на практиці знайомляться з особливостями соціально – виховної роботи з суб’єктами пробації Новопсковського РВ КВІ управління ДПтС України в Луганській області

На підставі укладеного договору між управлінням ДПтС України в Луганській області та Державним закладом «Луганський національний університет імені Тараса Шевченко» щодо проходження безоплатної ознайомчої практики студентами навчального закладу, до Новопсковського РВ КВІ управління ДПтС України в Луганській області була направлена студентка 2 курсу вказаного закладу ( інститут «Історії», факультет «Міжнародні відносини і соціально - політичні науки») Бєловодська Аріна Юріївна.

Завданням практики є ознайомлення студентів з особливостями соціально – виховної роботи з суб’єктами пробації, з нормативно – правовою базою, яка керує роботу інспекції, з посадовими обов’язками фахівця з соціально – виховної роботи з суб’єктами пробації..

Фахівець з СРВ провела з практиканткою вступний інструктаж, ознайомила з посадовими обов’язками, допомогла скласти план проходження практики. Інспектор КВІ Нікітін Д.О., ознайомив з особливостями ведення документації.

Під час проходження практики практикантка буде залучена до проведення профілактичних заходів з підобліковими, які заплановані в інспекції.

Відділ по роботі з персоналом управління ДПтС України в Луганській області

версія для друку
Начальник управління
Олейніков
Сергій Олексійович
Розширений пошук »