Управління Державної пенітенціарної служби України
в Луганській області
93404, Луганська обл., м. Сєверодонецьк, бул. Дружби Народів, 32-А/302, телефон: (0645) 70-32-24
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
25.11.2016
Державна пенітенціарна служба України

Заходи присвячені Дню пам’яті жертв голодоморів, відбулися у Старобільському РВ КВІ управління ДПтС України в Луганській області

Щорічно, у четверту суботу листопада, Українці вшановують пам'ять жертв голодоморів і політичних репресій Українського народу. З метою зрозуміння причин геноциду, усвідомлення національної трагедії та пам'яті про цінність хліба з нагоди 83-ї роковини Голодомору 1932-1933 років в Старобільському РВ КВІ управління ДПтС України в Луганській області, 25 листопада 2016 року , було проведено виховну годину «Запали свічку».

Під час заходу особи, які перебувають на обліку у КВІ переглянули відеоролик та обговорили страшні події 1932-1933 р.р. Організатори заходу запросили учасників приєднатися до загальнонаціональної хвилини мовчання акції «Запали свічку пам’яті», яка буде проходити 26 листопада о 16.00 годині. Таким чином, кожен бажаючий мав можливість вшанувати пам'ять загиблим, поставивши у своєму домі із настанням темряви на підвіконні свічку, на знак скорботи і пам’яті про мільйони загублених життів наших співвітчизників .

На завершення заходу спеціалісти Старобільського РВ КВІ разом із підобліковими вшанували пам'ять померлим під час голодомору, хвилиною мовчання за тими, кого скосив Великий Голод.

А.А.Удовіка, психолог Старобільського РВ КВІ управління ДПтС України в Луганській області

версія для друку
Начальник управління
Олейніков
Сергій Олексійович
Розширений пошук »