Управління Державної пенітенціарної служби України
в Луганській області
93404, Луганська обл., м. Сєверодонецьк, бул. Дружби Народів, 32-А/302, телефон: (0645) 70-32-24
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
28.11.2016
Державна пенітенціарна служба України

Духовно-просвітніцькі бесіди, як вид профілактичної роботи з особами які перебувають на обліку Троїцькому РВ КВІ управління ДПтС України в Луганській області

Як кажуть, збудуй храм в своїй душі, де не буде місця ні заздрості, ні гордині, оточи себе добротою, даруй добро. Таку бесіду, 25.11.2016 року, в ході проведення профілактичних заходів, з особами які перебувають на обліку в КВІ, під час відвідування Свято-Троїцького храму провів з неповнолітніми, які перебувають на обліку в Троїцькому РВ КВІ управління ДПтС України в Луганській області благочинний Троїцького району протоієрей Сергій Ноздричов. Як зазначив благочинний протоієрей Сергій Ноздричов, щоб побудувати храм в душі потрібно довго до цього йти і прагнути, прилаштовувати безліч зусиль і проробити величезну кількість корисних і потрібних дій, потрібно завжди намагатися допомогти друзям у біді, або просто не забувати, що вони є і приділяти їм певну частку уваги і при потрібності підтримку. Душа, вона як губка, все накопичує в себе і потім може виплеснути в один момент, тому і говорять, як накипить або камінь з душі скинув - зробивши добру справу або благодійність або роздав комусь борги. Щоб душа завжди була чистою потрібно робити тільки добрі вчинки, і тоді можна буде довільно саме по собі будувати храм, який акуратно поміститься у вашій душі. Тому живіть тихо та праведно! Чи не це робить людину щасливою?

О.С.Бондаренко, фахівець (з питань соціальної роботи із суб’єктами пробації) Троїцького РВ КВІ управління ДПтС України в Луганській області.

версія для друку
Начальник управління
Олейніков
Сергій Олексійович
Розширений пошук »