Західне міжрегіональне управління з питань виконання
кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції
79005 м. Львів, вул. Архипенка, 1 (0322) 97-68-86
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
Новини Управління
Висвітлено основні поняття, теоретико-методичні підходи до вивчення даної проблеми, особливу увагу при цьому звернувши на причини суїцидальної поведінки, "розвінчано" міфи, що сформувались навколо феномену суїцидальної поведінки.
10 вересня, 17:17
Мелюхов Володимир Анатолійович зосередив увагу на недопущення надходження до охоронюваних територій заборонених предметів, стан роботи в напрямку протидії впливу ув'язнених негативної спрямованості на оперативну обстановку установ, перекриття каналів доставки до зони що охороняється заборонених речей і наркотичних речовин, профілактики конфліктних ситуацій в середовищі засуджених.
13 серпня, 17:13
Захід пройшов за участю начальника управління ДКВС України Адміністрації ДКВС України полковника внутрішньої служби Бондаренка Олексія Анатолійовича, начальника ЗМУ МЮ Дзюдзь Михайла Семеновича та першого заступника начальника ЗМУ МЮ Хоми Миколи Васильовича, та за участі керівництва установ виконання покарань ЗМУ МЮ.
10 серпня, 16:04
Михайло Семенович спілкувався з засудженими жінками та надавав вичерпні відповіді на отримані запитання. Скарг на умови відбування покарання жінки не висловлювали.
27 липня, 11:50
Начальник Західного МРУ особливу увагу звернув на утримання неповнолітніх ув'язнених, ув'язнених та засуджених жінок, а також засуджених до довічного позбавлення волі.
27 липня, 11:38
Новини територіальних структур
В державній установі "Закарпатська УВП (№9)" працівник медичної части намагався пронести на режимну територію заборонені предмети.
Під час перевірки у лікаря-стоматолога виявлено 12 тисяч 700 гривень, пляшку коняку та мобільний телефон.
18 липня,
"Буря 1" в державній установі "Закарпатська установа виконання покарань (№ 9)"
Проведено загальний обшук камер режимного корпусу за участі особового складу.
27 червня,
Попереджено чергову спробу перекиду на територію ДУ "Закарпатська УВП (№9)"
Виявлено згорток в якому знаходилися чотири медичні шприци, 50 гривень та поліетиленовий пакет з кристалічною речовиною білого кольору.
25 червня,
Начальник управління
Дзюдзь
Михайло Семенович
Розширений пошук »