Західне міжрегіональне управління з питань виконання
кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції
79005 м. Львів, вул. Архипенка, 1 (0322) 97-68-86
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
Новини Управління
30 листопада 2018 року на базі державних установ Волинської області "Цуманська виправна колонія (№84)" та "Луцький слідчий ізолятор" проведено навчально-практичні збори Ради начальників установ Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції.
3 грудня, 15:02
Підвищення кваліфікації персоналу воєнізованого формування Західного МРУ Державної кримінально-виконавчої служби України.
6 листопада, 11:22
12 жовтня 2018 року в апараті Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції проведено святкові заходи.
12 жовтня, 14:10
Начальники установ виконання покарань та керівництво ЗМУ МЮ здійснили обхід установи в ході якого ознайомились із тринадцятьма учбовими місцями різної тематики (режимні об'єкти установи, приміщення комунально-побутового призначення та соціально-психологічної служби, тощо) .
1 жовтня, 16:05
Начальник Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції Дзюдзь Михайло Семенович наголосив, що пенітенціарна служба сьогодні намагається співпрацювати з багатьма міжнародними організаціями для того щоб покращити умови відбування покарань в виховних колоніях, СІЗО, установах виконання покарань.
24 вересня, 15:40
Новини територіальних структур
Затримання при перекиді заборонених предметів до "Івано-Франківська УВП (№12)"
В присутності понятих, було проведено поверхневий огляд в результаті чого у внутрішній кишені куртки громадянина було виявлено поліетиленовий пакунок із вмістом заборонених предметів.
08 листопада,
Меморандум про надання без оплатної правової допомоги засудженим в державній установі "Чортківська установа виконання покарань (№26)"
Обговорено питання щодо організації та проведення спільних заходів, створення та організації роботи дистанційних пунктів доступу до безоплатної правової допомоги, розроблення та розповсюдження інформаційних матеріалів серед засуджених.
06 листопада,
Вибірковий обшук в Личаківській ВК-30
На виконання вимог керівництва Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України, за вказівкою начальника Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції Дзюдзь М.С., 23.10.2018 проведено вибірковий обшук житлових та побутових приміщень державної установи "Личаківська виправна колонія (№30)".
23 жовтня,
Начальник управління
Дзюдзь
Михайло Семенович
Розширений пошук »