Західне міжрегіональне управління з питань виконання
кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції
79005 м. Львів, вул. Архипенка, 1 (0322) 97-68-86
Також дивіться новини www.facebook.com/kvs.gov.ua
01.08.2012
01-08-2012_dgerkivska

ДЕРЖІВСЬКА ВК-110

Перші згадки про Держів знайдено в історичних документах датованих 1515 роком. У 30-х роках нашого століття на території нашого села було знайдено скарб амулет і інше. Ці матеріали, віднесені до культури Ноа , датуються XIII - IX ст. до н. е. і знаменують перехід до ранньозалізного часу. Знахідки свідчать що на місці села були поселення ще наприкінці бронзової доби ХІІІ - ХІ ст. до н.е.
Село наше тихе, спокійне. Тут не відбувалося важливих історичних подій і його назва не зустрічається на сторінках історії України. Але має воно свою неповторну маленьку історію, яка тягнеться упродовж тисячоліть.
За давніми переказами назва села походить від слова „задержати". Старожили розповідають, що на території, де зараз розташоване наше село, був зупинений загін татар.
Будівництво Держівської ВК – 110 розпочалося в 1983 році, як установа загального режиму для жінок.
Перший етап засуджених жінок прибув 27 грудня 1985 року.
Як жіноча колонія загального режиму установа проіснувала до 1989 року.
У 1989 році установа була перепрофільована у лікувально – трудовий профілакторій для чоловіків.
Як ЛТП установа функціонувала до червня 1993 року.
У червні 1993 року установа знову була перепрофільована. З 1993 року до серпня 2000 року – це колонія загального режиму утримання для чоловіків. Чергова перепрофіляція відбулась у серпні 2000 року. Установу перепрофілювали в колонію посиленого режиму для чоловіків, і вона існувала до липня 2005 року. У липні 2005 року колонію знову перепрофілювали.
На даний час це колонія середнього рівня безпеки для чоловіків, які уже відбували покарання у вигляді позбавлення волі. Першим начальником установи був Мужичук Володимир Петрович. Він керував установою до серпня 1990 року. З 1 вересня 1990 року до лютого 1992 року на посаді начальника установи перебував Сердюк Василь Іванович.
З 17 лютого 1992 року до грудня 2000 року на посаді начальника установи перебував Буга Степан Юрійович.
Протягом січня – травня 2001 року обов'язки начальника установи виконував Скоблій Богдан Іванович.
Протягом червня – жовтня 2001 року обов'язки начальника установи виконував Костецький Дмитро Васильович. 22 жовтня 2001 року Костецький Д. В. був призначений начальником установи. Він керував установою до 31 жовтня 2008 року.
З 28 листопада 2008 року на посаду начальника Держівської ВК – 110 був призначений Паук Олег Васильович, який керував установою до 11 березня 2009 року.
В подальшому на посаду начальника установи призначений Шендюх Богдан Богданович, після цього виправну колонію очолював Бринза Андрій Васильович.
До серпня 2014 року установою керував підполковник внутрішньої служби Мицик Тарас Степанович.

В даний час на посаді начальника установи перебуває підполковник внутрішньої служби Міськів Юрій Андрійович.

На даний час установана законсервована, наповнення засудженими не здійснюється.

версія для друку
Начальник управління
Дзюдзь
Михайло Семенович
Розширений пошук »