24 вересня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новини
21 вересня 2018 року на базі державної установи "Бахмутська установа виконання покарань (№6)" були проведені міжрегіональні учбово-методичні збори з начальниками слідчих ізоляторів та установ виконання покарань.
24 вересня, 12:54
На виконання Закону України "Про заходи протидії незаконному обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів та зловживання ними " та "Стратегії державної політики щодо наркотиків на період до 2020 року" в органах і установах, що належать до сфери управління Міністерства юстиції України та Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України вживались відповідні заходи щодо виявлення та перекриття каналів надходження до засуджених та осіб, узятих під варту, наркотичних речовин, профілактики і розкриття злочинів, пов'язаних з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів і прекурсорів.
21 вересня, 17:57
21 вересня 2018 року у приміщенні Адміністрації ДКВС України за участю представників Проектного офісу з питань пробації Міністерства юстиції України, Адміністрації ДКВС України, Державної установи "Центр пробації", та працівників виховних колоній організовано та проведено семінар-нараду на тему "Пілотування інструменту оцінки ризиків та потреб у роботі із засудженими неповнолітніми у виховних колоніях".
21 вересня, 11:55
Оперативним відділом державної установи «Київський слідчий ізолятор» продовжують вживатися заходи щодо активізації роботи у напрямку боротьби з наркозлочинністю серед осіб, узятих під варту, та засуджених.
20 вересня, 17:14
19 вересня 2018 року на базі державної установи "Старобільський слідчий ізолятор" були проведені міжрегіональні навчально-методичні збори з керівниками слідчих ізоляторів та установ виконання покарань, які виконують функцію слідчих ізоляторів.
20 вересня, 09:58
Оперативним відділом державної установи "Київський слідчий ізолятор" продовжують вживатися заходи щодо попередження надходження до осіб, узятих під варту, та засуджених заборонених для зберігання і використання речовин та активізації роботи у напрямку боротьби з наркозлочинністю.
19 вересня, 16:34
17 вересня 2018 року в Адміністрації ДКВС України під час робочої зустрічі за участю заступників Міністра юстиції України Дениса Чернишова та Іванни Смачило відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Адміністрацією Державної кримінально-виконавчої служби України, державною установою "Центр пробації" та Координаційним центром з надання правової допомоги.
19 вересня, 11:57
14 вересня 2018 року на базі державної установи "Одеський слідчий ізолятор" проведено міжрегіональні учбово-методичні збори з начальниками слідчих ізоляторів та установ виконання покарань, що виконують функцію слідчого ізолятора (далі - СІЗО).
17 вересня, 17:03
14 вересня, 16:38
З метою забезпечення прогресивної системи відбування покарання особами, засудженими до довічного позбавлення волі як одного із засобів виправлення та відповідно до статті 151 Кримінально-виконавчого кодексу України, зазначена категорія засуджених чоловіків може бути переведена з приміщень камерного типу, в яких тримаються дві особи, до багатомісних приміщень камерного типу виправної колонії максимального рівня безпеки з наданням дозволу на участь у групових заходах освітнього, культурно-масового та фізкультурно-оздоровчого характеру.
12 вересня, 14:51
Відповідно до затвердженого графіку, 07 вересня 2018 року на базі державної установи "Вінницька установа виконання покарань (№ 1)" розпочато проведення міжрегіональних учбово-методичних зборів з керівним складом окремих слідчих ізоляторів та установ виконання покарань, які виконують функції слідчих ізоляторів (далі - СІЗО).
11 вересня, 17:10
13 серпня 2018 року в Західному міжрегіональному управлінні з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції за участю керівництва Адміністрації ДКВС України відбулося підведення підсумків роботи оперативних підрозділів установ виконання покарань, слідчих ізоляторів за перше півріччя 2018 року.
15 серпня, 16:05
15 серпня 2018 року в Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України відбулося вручення первинних та чергових спеціальних звань начальницького складу персоналу за участі керівництва та співробітників Адміністрації.
15 серпня, 15:31
Новини регіонів
В Полтавській установі виконання покарань (№ 23) Північно-Східного міжрегіонального управління попереджено спробу доставки заборонених предметів

24 вересня,
Старобільський СІЗО Північно-Східного міжрегіонального управління проводить профорієнтаційну роботу серед учнів

24 вересня,
В Диканівській виправній колонії (№ 12) Північно-Східного міжрегіонального управління проведено "День відкритих дверей"

24 вересня,
В Державній установі "Кропивницький слідчий ізолятор" проводили психолого - педагогічну оцінку розвитку дитини

24 вересня,
В Хролівському виправному центрі (№ 140) Північно-Східного міжрегіонального управління амністували засудженого

21 вересня,
В Харківській виправній колонії (№ 43) Північно-Східного міжрегіонального управління закінчено реконструкцію футбольного поля

21 вересня,
В Полтавській виправній колонії (№ 64) Північно-Східного міжрегіонального управління попереджено спробу доставки заборонених предметів

21 вересня,
Нарада із заступниками начальників установ міжрегіонального управління з інтендантського та комунально-побутового забезпечення

21 вересня,
"Ладижинська виправна колонія № 39" відбулось богослужіння з нагоди святкування християнського свята Різдва Пресвятої Богородиці

21 вересня,
В Крюковській виправній колонії (№ 29) Північно-Східного міжрегіонального управління проведено заняття з безпеки життєдіяльності

21 вересня,
Розширений пошук »