24 квiтня 2014
04050, м.Київ, вул. Мельникова, 81
us@kvs.gov.ua
*** Номер телефону "Гарячої лінії" апарату ДПтС України (044) 207-36-09 ***
Новини апарату
Ув'язнені Київського слідчого ізолятора голодування не оголошували
23 квiтня, 18:46
23 квітня 2014 року у приміщенні апарату Державної пенітенціарної служби України відбулося третє засідання Громадської ради при ДПтС України.
23 квiтня, 18:08
З нагоди Великодня в усіх установах виконання покарань та слідчих ізоляторах Державної пенітенціарної служби України проведені урочисті заходи, святкові богослужіння, концерти, та конкурси серед засуджених та ув'язнених з декоративно-прикладного мистецтва, писанкарства, випічки традиційних пасок.
23 квiтня, 16:35
Голова ДПтС зазначив, що "сьогодні Державна пенітенціарна служба продовжує кращі професійні традиції та залишається важливою складовою державного механізму, що забезпечує безпеку суспільства.
22 квiтня, 18:15
Законом, добром і милосердям протягом тривалого часу багатотисячний колектив пенітенціаріїв служить в ім'я Справедливості, Верховенства права й України.
22 квiтня, 10:33
Oголошується конкурс
22 квiтня, 09:05
У духовному світі це воістину величний день для кожної людини, яка прагне досягнути гармонії зі світом, бажає миру для ближніх та вірить у торжество добра на Землі.
19 квiтня, 10:00
В управлінні ДПтС України в м. Києві та Київській області начальником управління оперативно-розшукової роботи ДПтС України полковником внутрішньої служби Ігорем Оверченком представлено першого заступника начальника управління підполковника внутрішньої служби Сергія Стретовича.
18 квiтня, 15:50
Розпочалося цікаве дійство найцікавішим для дітлахів пенітенціаріїв - врученням благодійних подарунків від Об'єднання військовослужбовців-християн України, з яким пов'язана тісна співпраця національної Профспілки ДПтС України в соціальних та благодійних проектах.
18 квiтня, 14:32
ОГОЛОШЕННЯ
18 квiтня, 13:59
17 квітня ц.р. в Чернігівському юридичному коледжі Державної пенітенціарної служби України відбувся Круглий стіл за участю представників навчальних закладів ДПтС України та Офісу Управління ООН з наркотиків та злочинності (ЮНОДК) в Україні
18 квiтня, 10:17
У своєму виступі Віталій Ошовський зазначив, що усі повинні докладати максимум зусиль для виконання завдань, покладених на Державну кримінально-виконавчу службу України.
17 квiтня, 18:01
Начальник департаменту охорони, нагляду і безпеки, режиму та контролю за виконанням судових рішень ДПтС України Микола Ільтяй побажав Олександру Заміралову та Віталію Остапенку від імені керівництва ДПтС України успіхів у роботі та злагодженості у діях.
17 квiтня, 15:37
У рамках заходу лідер профспілковців - пенітенціаріїв Олег Андрієнко також провів корисні перемовини з громадськими діячами, партнерами СЮУ.
17 квiтня, 14:49
У рамках плідної співпраці між ДПтС України та Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) з метою привернення уваги до захисту прав дітей та молоді в Україні, до Київського СІЗО знову завітав французький художник-мураліст Жюльєн Маллан - відомий у всьому світі своїми роботами у жанрі "стріт-арт".
16 квiтня, 17:23
В управлінні ДПтС у Чернігівській області відбулась зустріч співробітників служби Чернігівщини з головним науковим співробітником Наукового центру Інституту кримінально-виконавчої служби, доктором юридичних наук, професором, помічником Голови Державної пенітенціарної служби України Іваном Богатирьовим.
16 квiтня, 12:43
Метою зазначеного проекту є створення в трьох пілотних регіонах Центрів підтримки і супроводу дітей у кризових життєвих обставинах з метою надання комплексної професійної допомоги і супроводу дітей, які знаходяться у конфлікті з законом, або опинилися у складних життєвих обставинах.
16 квiтня, 10:59
Сергій Старенький зазначив, що новий керівник має необхідний практичний досвід, який дозволить йому успішно вирішувати завдання, що стоять перед Службою в цілому та управлінням зокрема.
15 квiтня, 18:28
Керівництво Служби здійснило обхід режимної території в цілому, оглянуто пекарню, їдальню для засуджених, кімнати короткострокових та довгострокових побачень, дитячу кімнату.
15 квiтня, 14:49
Зазначений захід проведено за підтримки Генерального директорату прав людини і норм права Ради Європи.
14 квiтня, 17:34
Новини регіонів
У телевізійний ефір Дніпропетровщини вийшов шостий випуск проекту "Територія каяття" (Відео)

23 квiтня,
У Вільнянському СІЗО управління ДПтС України в Запорізькій області відкрито пам'ятник "Янгол-охоронець"

23 квiтня,
Керівництво управління ДПтС у Херсонській області взяло участь у засіданні колегії облдержадміністрації

23 квiтня,
Під час Великодніх свят підприємства установ виконання покарань Житомирської області взяли участь в універсальний виставці "Весняний ярмарок", яка відбувалась на території торговельно-розважального комплексу "Глобал UA"

23 квiтня,
Працівники Полицької виправної колонії (№76) управління ДПтС України в Рівненській області вилучили 14 мобільних телефонів

23 квiтня,
У Торезькій виправній колонії (№28), що на Донеччині, попереджена спроба доставки заборонених предметів

23 квiтня,
У Західній виправній колонії (№97), що на Донеччині, відбулось мега-шоу "Битва хорів"

23 квiтня,
В ув'язненого, який прибув до Херсонського СІЗО облуправління ДПтС, виявлено та вилучено спиртні напої, гральні карти, мобільні телефони та дріжджі

23 квiтня,
Посилка з сюрпризом надійшла до Закарпатської УВП (№9)

23 квiтня,
На Луганщині попереджено дві спроби доставки наркотичних речовин до Перевальської виправної колонії (№15)

23 квiтня,
В управлінні ДПтС України у Хмельницькій області відбулися збори з нагоди 16-ї річниці створення Служби

23 квiтня,
В управлінні ДПтС у Волинській області відбувся розподіл курсантів Чернігівського юридичного коледжу

23 квiтня,
Пенітенціарна служба Херсонщини відзначила 16-ту річницю з дня утворення центрального органу виконавчої влади з питань виконання покарань в Україні

23 квiтня,
Пенітенціарна служба Одещини відзначила 16-ту річницю утворення ДДУ ВП

23 квiтня,
Голова
державної пенітенціарної
служби України
Старенький
Сергій Євгенійович
Розширений пошук »