28 травня 2015
04050, м.Київ, вул. Мельникова, 81
us@kvs.gov.ua
*** Номер телефону "гарячої лінії" апарату ДПтС України (044) 207-36-09 ***
Новини апарату
Під час оперативної наради керівництвом апарату ДПтС України та представником Генпрокуратури України було проаналізовано діяльність територіального управління Служби та адміністрації Бердичівської ВК-70 зі стабілізації оперативної обстановки в установі, а також визначені пріоритетні завдання з подальшого поліпшення умов тримання засуджених.
27 травня, 16:07
Захід передбачає відвідування його учасниками об'єктів житлової та виробничої зони Бердичівської виправної колонії (№70), а також місць несення служби персоналом установи.
27 травня, 14:02
У частині, що стосується діяльності ДПтС України, Наглядовою радою проекту РСКЮ відзначено досягнення позитивних результатів...
27 травня, 12:41
У супроводі начальника управління ДПтС України в Харківській області О.Крикушенка, начальника управління соціально-психологічної роботи із засудженими апарату ДПтС України І.Андрушка та заступника начальника управління ДПтС України в Харківській області Ю.Мосійчука гості здійснили огляд установи.
27 травня, 09:28
В ході засідання було обговорено питання реалізації права засуджених на свободу віросповідання та Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо регулювання діяльності священнослужителів (капеланів) в органах і установах, що належать до сфери управління Державної пенітенціарної служби України".
26 травня, 15:33
Запрошуємо Вас взяти участь в обговоренні важливих питань, пов'язаних з покаранням у виді довічного позбавлення волі.
25 травня, 17:14
Презентацію проекту розпочав Олег Махлай - координатор проекту Всеукраїнського центру правової допомоги "Громадський захисник".
25 травня, 17:11
Проведення з'їзду - гарна нагода для українського бізнесу донести до влади свої пропозиції, запропонувати шляхи вдосконалення механізмів державного регулювання, долучитися до загальнонаціонального руху за якість і досконалість
25 травня, 16:21
Семінар було проведено з метою надання учасникам заходу корисної інформації щодо протидії хабарництву у різних сферах суспільного життя.
25 травня, 12:52
Представники Місії ЄС відвідали відділення господарського обслуговування установи, корпуси для тримання неповнолітніх осіб і засуджених, камери для тримання засуджених до довічного позбавлення волі.
25 травня, 12:51
22 травня 2015 року проведено робочу зустріч з урядовою делегацією Королівства Норвегія для обговорення потреб України у галузі реформ кримінальної юстиції, у т.ч. і створення в Україні пробації.
22 травня, 16:50
Керівництво ДПтС України прагне забезпечити усіх співробітників можливістю для реалізації їх потенціалу в процесі службової діяльності, у тому числі з урахуванням неупередженої оцінки результатів їх роботи. Саме тому керівники кадрових підрозділів територіальних органів у рамках навчальних зборів, що відбулися в м. Чернігів, пройшли відповідне тестування.
22 травня, 16:30
21 травня п.р. начальником управління кримінально-виконавчої інспекції апарату ДПтС України Янчуком О.Б. взято участь у зустрічі з експертами та партнерами представництва Дитячого Фонду Організації Об'єднаних Націй (ЮНІСЕФ) з обговорення досягнень Програми співпраці Уряду України з Представництвом ЮНІСЕФ у сфері захисту прав дітей, які перебувають у конфлікті з законом, та визначення подальших напрямків роботи на 2015-2016 роки.
22 травня, 16:15
Указ за № 278/2015 "Про новий склад Комісії при Президентові України у питаннях помилування" Петро Порошенко підписав 21 травня 2015 року.
22 травня, 15:35
21 травня 2015 року Голова Державної пенітенціарної служби України Володимир Палагнюк із робочим візитом відвідав Миколаївщину.
22 травня, 10:43
У рамках дводенних навчальних зборів з керівниками підрозділів по роботі з персоналом територіальних органів та навчальних закладів ДПтС України, що відбуваються на базі Чернігівського юридичного коледжу, 21 травня поточного року учасники зібрання мали можливість не лише одержати нові теоретичні знання, а й почути практичні поради та вдосконалити свою фахову майстерність.
22 травня, 09:40
Ознайомився з умовами тримання засуджених, умовами праці та несення служби співробітниками виправних колоній, ознайомився з виробничими потужностями установ області, особисто поспілкувався з засудженими та персоналом виправних колоній.
21 травня, 17:20
21 травня у Дніпропетровську пройшов другий день навчальної семінар-наради з начальниками відділів охорони, режиму, нагляду і безпеки територіальних органів ДПтС України, начальниками відділів охорони виправних колоній та начальниками відділів режиму і охорони СІЗО (УВП).
21 травня, 16:07
(у межах компетенції Державної пенітенціарної служби України)
21 травня, 13:04
Відкрив навчальні заняття О.Тогочинський, який у своєму звернені зазначив: "Основним завданням кадрової служби є забезпечення Державної кримінально-виконавчої служби України професійними, кваліфікованими, навченими та спроможними виконувати на високому рівні поставлені завдання, кадрами".
21 травня, 12:18
Новини регіонів
Співробітник Дніпропетровської ВК облуправління ДПтС (№89) став призером Чемпіонату України по змішаним єдиноборствам ММА

27 травня,
Продовжується робота, пов'язана з покращенням благоустрою Черкаського СІЗО облуправління ДПтС України

27 травня,
Спільне виїзне засідання Української Міжконфесійної Християнської Місії "Духовна та благодійна опіка в місцях позбавлення волі" продовжило свою роботу в Качанівській ВК (№54) та Харківському СІЗО облуправління ДПтС України (Відео)

27 травня,
Новий вид продукції освоєно на підприємстві Кіровоградської ВК облуправління ДПтС України (№ 6)

27 травня,
На Харківщині завершено проект "Посилення ролі громадянського суспільства у захисті прав уразливих груп засуджених в Україні"

27 травня,
Київщина: співробітниками Білоцерківської виправної колонії (№35) затримано киянина при спробі перекиду заборонених предметів до охороняємої зони

27 травня,
Підприємство Широківського виправного центру (№75), що на Дніпропетровщині, завершило весняні польові роботи

27 травня,
У Мелітопольській ВК управління ДПтС України в Запорізькій області проведена акція "Твори добро"

27 травня,
В управлінні ДПтС України в Чернігівській області було проведено тренінг "Мінімізація неналежного поводження із засудженими шляхом освітніх заходів з персоналом"

27 травня,
У Галицькій ВК управління ДПтС України в Івано-Франківській області (№ 128) триває комплексне інспектування

27 травня,
В Оріхівській ВК управління ДПтС України в Запорізькій області (№ 88) народилася нова сім'я

27 травня,
У Кременчуцькій виховній колонії управління ДПтС України в Полтавській області проведено комплексну контрольну перевірку

27 травня,
В управлінні ДПтС України в Херсонській області відбулось засідання комісії з питань професійної орієнтації молоді

27 травня,
Нарада з розгляду стану виробничо-господарської і фінансової діяльності підприємств і виробничих майстерень установ виконання покарань Запорізької області та організації залучення засуджених до суспільно корисної праці

27 травня,

Розширений пошук »