10 лютого 2016
04050, м.Київ, вул. Мельникова, 81
us@kvs.gov.ua
*** Номер телефону "гарячої лінії" апарату ДПтС України (044) 207-36-09 ***
Новини апарату
У ході тренінгу учасники ознайомились зі збірником документів Ради Європи щодо запобігання перенаселеності в'язниць та обмінялись досвідом з обговорюваного питання.
10 лютого, 11:07
Під час збору проведено стройовий огляд персоналу, перевірено наявність документів, а також вміст тривожних валіз.
9 лютого, 09:05
При передачі засуджених були присутні Уповноважений ВР України з прав людини В.Лутковська, керівник Секретаріату Уповноваженого ВР України з прав людини Б.Крикливенко, перший заступник начальника управління ДПтС України в Донецькій області В.Остапенко, представники АТЦ.
8 лютого, 15:19
На всеукраїнському рівні у відповідності до вимог Закону України "Про соціальний діалог" профспілковці-пенітенціарії достойно представлені разом з іншими галузевими профспілками.
5 лютого, 15:01
На запрошення оргкомітету від громадськості пенітенціарної системи у форумі взяв участь та провів робочі зустрічі з учасниками заходу Голова ЦК національної Профспілки ДПтС України, заступник Голови профспілкового об'єднання "Єдність" О.Андрієнко.
1 лютого, 11:58
Питання безперебійного забезпечення осіб, які утримуються в пенітенціарних установах, харчуванням відповідно до норм, затверджених Кабінетом Міністрів України, є одним із найважливіших у діяльності Державної пенітенціарної служби України.
29 сiчня, 15:49
Представник апарату ДПтС України ознайомив присутніх із загальною кримінологічною ситуацією в установах виконання покарань, вказав на значний рівень наркотичної злочинності та кількість вилучених наркотичних засобів за минулий рік, акцентував увагу на проблемі зі звітністю в УВП.
29 сiчня, 10:11
Щодо необхідності, своєчасності, меж і обсягу перегляду статей 64 та 115 Кримінально-виконавчого кодексу України, які регулюють норму жилої площі на засудженого, у зв'язку з прийняттям Європейським комітетом з попередження тортур або іншого нелюдського, або такого що принижує гідність, поводження чи покарання (далі - ЄКПТ) нового Європейського стандарту жилої площі
29 сiчня, 09:09
У заходах брали участь експерти Ради Європи, представники Міністерства юстиції, Генеральної прокуратури, судового і адвокатського корпусу, Верховної Ради України, неурядового сектору, структурних підрозділів апарату ДПтС, керівництво шести пілотних установ виконання покарань, керівний склад управлінь ДПтС України в м. Києві та Київській області, Вінницькій, Полтавській і Чернігівській областях.
28 сiчня, 17:59
Зазначену процедуру закупівель було проведено без порушень, з дотриманням вимог Закону України "Про здійснення державних закупівель".
28 сiчня, 17:06
Перший заступник голови ДПтС України П.В.Лейковський визначив подальші пріоритетні напрямки роботи кримінально-виконавчої служби Київщини, акцентувавши увагу присутніх на питаннях комплектування посад рядового та начальницького складу, дотриманні антикорупційного законодавства.
28 сiчня, 16:49
Участь в нараді взяли представники кількох міністерств та відомств.
28 сiчня, 10:43
У роботі колегії взяв участь заступник начальника департаменту - начальник відділу організаційно-штатної роботи та комплектування територіальних органів ДПтС департаменту по роботі з персоналом апарату Служби полковник вн.сл. В.К.Ричок.
27 сiчня, 11:22
Як вже раніше зазначалося, комплексна інспекторська перевірка в Київському слідчому ізоляторі буде проводитись до 29 січня 2016 року за кожним напрямком діяльності установи.
26 сiчня, 17:13
У нараді взяли участь в.о. начальника департаменту по роботі з персоналом апарату ДПтС України Сергій Глибін, керівництво управління, начальники структурних підрозділів управління, керівний та особовий склад органів та установ виконання покарань області.
26 сiчня, 16:19
Під час візиту С.Глибін звернув увагу керівництва установи на необхідність постійного контролю за неухильним дотриманням підлеглим персоналом вимог нормативних документів, вжиття заходів щодо забезпечення належних умов несення служби та подальшого покращення умов відбування покарання засудженими.
26 сiчня, 16:16
Документи надсилати за адресою: 04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81, тел. 207-36-57, 207-03-78 Е-mail: kiev.prof@kvs.gov.ua
26 сiчня, 14:45
Узагальнену інформацію за результатами перевірки буде заслухано на апаратній нараді ДПтС України та поінформовано Генеральну прокуратуру України.
25 сiчня, 15:40
ахід розпочався зі вступного слова представника апарату Служби Олексія Загороднього, який довів до присутніх інформацію щодо роботи пенітенціарної служби України протягом минулого року та окреслив пріоритетні напрямки діяльності служби у 2016 році.
25 сiчня, 14:56
24 січня 2016 року Юрію Володимировичу мало б виповнитися 75 років...
25 сiчня, 14:15
Новини регіонів
В Оріхівській ВК управління ДПтС України в Запорізькій області (№88) проведено показове тренування розшукових собак

10 лютого,
Підприємство Качанівської ВК управління ДПтС України в Харківській області (№ 54) отримало міжнародну нагороду

10 лютого,
У Кам'янській ВК управління ДПтС України в Запорізькій області (№101) встановлено нові ліхтарі

10 лютого,
В телевізійний ефір вийшов сорок другий випуск проекту управління ДПтС України у Дніпропетровській області "Територія каяття" (ВІДЕО)

10 лютого,
Вихованців Кременчуцької виховної колонії управління ДПтС України в Полтавській області навчали майновим правам та порядку дій після звільнення з колонії

10 лютого,
"Лабораторію божевільних вчених" відвідали неповнолітні, котрі перебувають на обліку підрозділів кримінально-виконавчої інспекції Дніпропетровська

10 лютого,
В усіх установах виконання покарань управління ДПтС України в Чернігівській області функціонує система відеоконференцзв`язку з судами різних інстанцій

10 лютого,
Попереджено спробу доставки заборонених предметів до Темнівської виправної колонії управління ДПтС України в Харківській області (№100)

10 лютого,
У Вільнянській ВК управління ДПтС України в Запорізькій області (№20) попередили доставку алкогольних напоїв до засуджених

10 лютого,
У Прилуцькій виховній колонії управління ДПтС України в Чернігівській області оновлено стоматологічне обладнання

10 лютого,
Відкрито "Ярмарок вакансій" у пенітенціарній службі Кіровоградщини

10 лютого,
Засуджені Дергачівської виправної колонії управління ДПтС України в Харківській області (№109) отримали паспорти

10 лютого,
У Маріупольському виправному центрі управління ДПтС України в Донецькій області (№ 138) поповнення у підсобному господарстві

10 лютого,
Кримінально-виконавча інспекція м. Херсона та Ліги соціальних працівників України об'єднують зусилля задля протидії насильству в сім'ї

10 лютого,

Розширений пошук »