2 липня 2016
04050, м.Київ, вул. Мельникова, 81
us@kvs.gov.ua
*** Номер телефону "гарячої лінії" апарату ДПтС України (044) 207-36-09 ***
Новини апарату
в рамках реалізації Регіонального проекту Європейської комісії та Ради Європи "Підтримка пенітенціарної реформи (від карального до реабілітаційного підходу)"
1 липня, 16:25
Проведення консультацій зумовлено актуальністю обговорення необхідності, своєчасності, меж і обсягу перегляду статей 64 та 115 Кримінально-виконавчого кодексу України, які регулюють норму жилої площі на засудженого, у зв'язку з прийняттям нового Європейського стандарту жилої площі.
1 липня, 16:16
Проект наказу "Про порядок обліку осіб, умовно-достроково звільнених від відбування покарання, та здійснення контролю за їх поведінкою"
1 липня, 13:56
Проект Закону України "Про визначення правового статусу засуджених осіб, які відбували покарання на тимчасово окупованій території або території населених пунктів, де органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, а також на території, що розташована на лінії зіткнення"
1 липня, 13:37
Керівники освітніх закладів - доктор юридичних наук, доцент генерал-майор внутрішньої служби Євген Бараш та полковник служби ув'язнення Франтішек Влах закріпили наміри про подальше співробітництво підписами та обмінялися офіційними документами.
30 червня, 16:01
ПРЕС-АНОНС
30 червня, 13:04
Підвищення кваліфікації тривало з грудня 2015 року по червень 2016 року за "Практичним курсом англійської мови для державних службовців" тривалістю 180 навчальних годин.
30 червня, 11:11
Навчання включало три модулі компетентності: "правовий", "режимний", "душпастирський".
30 червня, 10:01
За сумлінне виконання працівниками службових обов'язків, пов'язаних із реалізацією держполітики у сфері виконання кримінальних покарань, професіоналізм та високі досягнення в службі, багаторічну та плідну працю та з нагоди державного свята співробітники, які мають позитивні показники в службі були заохочені правами Голови Служби та начальника територіального управління.
29 червня, 12:52
Концертна програма та номери художньої самодіяльності, підготовлені вихованцями, співробітниками установи та їх дітьми, запрошеними зразковими творчими колективами були присвячені рідній Державі - Україні.
29 червня, 10:49
З вітальною промовою до співробітників відомства під час урочистих зборів звернувся Голова ДПтС України Володимир Палагнюк.
24 червня, 15:01
У цьому році виповнюється 20 років з того часу, як Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави, враховуючи багатовікову історію українського державотворення і світовий досвід, прийняла Основний Закон України - Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства.
24 червня, 13:00
Співробітництво Державної кримінально-виконавчої служби України з міжнародними організаціями, фондами, пенітенціарними відомствами та неурядовими інституціями зарубіжних країн здійснюється на підставі статті 5 Закону України "Про Державну кримінально-виконавчу служби України".
24 червня, 10:47
Участь у роботі Регіонального семінару взяли представники Міністерств юстиції Вірменії, Грузії та Молдови, національні та міжнародні експерти Ради Європи.
24 червня, 10:17
"Щодо питання переповнення в'язниць викладені у Спеціальній доповіді "Реагування органів кримінальної юстиції на проблему переповненості в'язниць в Україні" в рамках реалізації Регіонального проекту Європейської комісії та Ради Європи "Підтримка пенітенціарної реформи (від карального до реабілітаційного підходу)"
23 червня, 12:28
ПРЕС-АНОНС
21 червня, 10:22
За доброю традицією у третю неділю червня ми відзначаємо День медичного працівника. Це одне з небагатьох свят, яке не втратило свого значення через політичні або економічні мотиви.
19 червня, 11:07
17 червня 2016 року Інституті кримінально-виконавчої служби відбувся урочистий випуск курсантів, які 4 роки тому виявили бажання опанувати знання за спеціальністю "Психологія" та "Правознавство" на денній формі навчання.
17 червня, 16:16
Микола Петрович ознайомився з умовами несення служби молодшими інспекторами чергових змін відділу режиму та охорони, відвідав роздягальні для особового складу, приміщення їдальні для персоналу, обладнану засобами відео спостереження чергову частину Рівненського СІЗО.
17 червня, 16:07
Цього року тема ХХV фестивалю "Ми славимо нашу Вітчизну єдину, співучу колиску - Святу Україну".
15 червня, 17:08
Новини регіонів
У Біленьківській ВК управління ДПтС України в Запорізькій області (№99) запобігли спробі перекиду

02 липня,
Ув'язнений із Сумського СІЗО облуправління ДПтС України залишився без капців з опієм

02 липня,
У виправних колоніях управління ДПтС України у Волинській області проведено "Дні відкритих дверей"

02 липня,
З Диканівської ВК управління ДПтС України в Харківській області (№12) звільнились арештанти за змінами Кримінального Кодексу України

02 липня,
Шосткинську виправну колонію (№ 66) з робочим візитом відвідав начальник управління ДПтС України в Сумській області

02 липня,
Співробітники Бердянського МРВ КВІ управління ДПтС України в Запорізькій області освоюють нові методи в роботі з неповнолітніми

02 липня,
Бердянська ВК УДПтС України в Запорізькій області (№ 77) відзначила своє 57-річчя з дня заснування

02 липня,
Сільськогосподарські підприємства управління ДПтС України в Кіровоградській області нарощують поголів'я птиці

02 липня,
Співробітники Селидівської ВК управління ДПтС України в Донецькій області (№ 82) вміють не тільки гарно працювати, але й відпочивати

02 липня,
Засуджений до довічного позбавлення волі Житомирської УВП облуправління ДПтС (№8) взяв участь в останній додатковій сесії ЗНО з географії

02 липня,
Навчально-методичні збори зі старшими інспекторами (провідними інженерами) груп з мобілізаційної роботи та цивільного захисту установ виконання покарань Харківської області

02 липня,
До Маріупольського СІЗО управління ДПтС України в Донецькій області місцевий намагався передати наркотичні "солодощі"

02 липня,
Випускникам Петрівського навчального центру при Петрівській виправній колонії управління ДПтС в Кіровоградській області (№ 49) вручили свідоцтво про присвоєння робітничої кваліфікації

02 липня,
Представники департаменту з питань реалізації національного превентивного механізму Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини відвідали Цуманську ВК управління ДПтС України у Волинській області (№84)

02 липня,

Розширений пошук »