2 березня 2015
04050, м.Київ, вул. Мельникова, 81
us@kvs.gov.ua
*** Номер телефону "гарячої лінії" апарату ДПтС України (044) 207-36-09 ***
Новини апарату
Засідання комітету з конкурсних торгів будуть транслюватися в онлайн-режимі.
2 березня, 11:57
Перед учасниками зборів виступив представник навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області Яворський Ф.Е. із лекцією щодо утримання захисних споруд цивільного захисту.
2 березня, 11:01
Метою заходу було обговорення питань взаємодії щодо відвідування місць позбавлення волі і контактів з особами, які там перебувають.
27 лютого, 17:08
Від імені Голови ДПтС України Палагнюка В.М., колегії відомства та багатотисячного колективу персоналу органів і установ ДКВС України усіх присутніх привітав заступник начальника департаменту по роботі з персоналом ДПтС України Глибін С.М..
27 лютого, 11:51
Круглий стіл проходив за сприяння Міністерства юстиції України, проекту Європейського Союзу "Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні" та участю європейських експертів проекту.
26 лютого, 17:22
Кошти можна перерахувати на картковий рахунок Сухенко Наталії - №5168757252274438.
26 лютого, 15:56
Також працівниками пенітенціарної служби області було зібрано пакунки з речами для дорослих і дітей та передано їх для переселенців зі сходу, які зараз проживають у Чернівцях.
26 лютого, 15:27
Зазначений документ передбачає узгоджену співпрацю у галузі освіти засуджених, осіб, звільнених від відбування покарання, та персоналу органів і установ, що належать до сфери управління Державної пенітенціарної служби України.
26 лютого, 11:02
Подальше перебування представників апарату в Чернігівській області передбачає проведення короткострокових навчальних зборів із працівниками з мобілізаційної роботи та цивільного захисту територіальних органів ДПтС України на базі Чернігівського юридичного коледжу ДПтС України.
26 лютого, 10:59
Відповідаючи на запитання журналіста, Володимир Миколайович розповів про ситуацію в установах Служби у східних областях нашої держави, про вжиті заходи щодо евакуації засуджених, допомогу військовослужбовцям в зоні АТО та ініціативи з вирішення кадрових питань.
25 лютого, 16:25
Верховна Рада України прийняла зазначений закон 5 лютого 2015 року.
25 лютого, 12:17
У вітальному зверненні начальник управління забезпечення діяльності Голови Служби Петро Кізюн поінформував гостей про позицію Голови Державної пенітенціарної служби України Володимира Палагнюка щодо необхідності удосконалення внутрішнього контролю у відомстві.
24 лютого, 17:59
Мета зустрічі передбачала обговорення змісту оновлених навчальних планів навчальних закладів ДПтС України щодо профілактики і запобігання соціально-небезпечних захворювань в місцях позбавлення волі, та навчально-методичних матеріалів для забезпечення організації занять з пенітенціарним персоналом під час первинної професійної підготовки, підвищення кваліфікації.
24 лютого, 17:53
Працівниками сектору виробничої діяльності, маркетингу та економіки управління ДПтС України в Тернопільській області і надалі опрацьовується питання співпраці із волонтерськими і благодійними організаціями щодо виготовлення продукції для потреб військових.
24 лютого, 15:06
У своєму виступі Віталій Ошовський зазначив, що усі повинні докладати максимум зусиль для виконання завдань, покладених на Державну кримінально-виконавчу службу України.
23 лютого, 14:30
Сьогодні, 20 лютого, за дорученням Голови ДПтС України В. Палагнюка пенітенціарії Сумської області передали представникам військової частини А 0998, що розташована в м. Яворів Львівської області, автомобіль Steyr-Puch Pinzgauer 712 M, призначений для перевезення хворих, та осіб, які потребують медичної допомоги.
20 лютого, 15:41
У рамках виконання Указу Президента України від 11.02.2015 № 69/2015 "Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні", 20 лютого 2015 року, в храмі Преображення Господнього на території ДПтС України відбулася панахида за спокій душ загиблих учасників Революції Гідності, що мала місце на Майдані Незалежності 18-21 лютого 2014 року.
20 лютого, 11:29
Тема занять - "Правила поведінки та дії персоналу формування під час надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру. Надання першої медичної допомоги потерпілим".
20 лютого, 10:27
У період з 10 по 13 лютого 2015 року співробітниками підрозділів внутрішнього аудиту ДПтС України було проведено тематичну перевірку окремих аспектів фінансово-господарської діяльності підприємств установ виконання покарань управління ДПтС України в Хмельницькій області, за результатами якої виявлено ряд суттєвих порушень у вказаному напрямку роботи.
19 лютого, 17:36
За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ст. 368 ч. 3 Кримінального кодексу України.
19 лютого, 16:07
Новини регіонів
Дострокове звільнення з Харківської виправної колонії облуправління ДПтС України (№ 43)

02 березня,
В установах виконання покарань ДПтС України в Чернігівській області діє велика кількість гуртків та секцій для засуджених

02 березня,
В Мелітопольській ВК управління ДПтС України в Запорізькій області відбувся захід до дня народження Великого Кобзаря

02 березня,
В установах виконання покарань Дніпропетровщини відзначили 83 річницю утворення області

02 березня,
Кіровоградську ВК облуправління ДПтС України(№ 6) з робочим візитом відвідав прокурор Кіровоградської області

02 березня,
Про в'язничне душпастирство і пробацію розповів другий випуск інформаційного альманаху управління ДПтС України у Дніпропетровській області "Формула тюрми"

02 березня,
У Селидівській ВК(№82), що на Донеччині, дбають про зберігання овочів

02 березня,
У Цуманській ВК управління ДПтС України у Волинській області (№84) стали "на рушничок щастя" три пари наречених

02 березня,
Виступ театру "Калейдоскоп" у Качанівській виправній колонії управління ДПтС України в Харківській області (№ 54)

02 березня,
У Приазовській ВК (№107), що на Донеччині, засуджені та співробітники взяли участь у комплексних навчаннях з цивільної оборони

02 березня,
Урок "З Україною в серці" пройшов у Чернігівській виправній колонії облуправління ДПтС України (№ 44)

02 березня,
28 лютого в Інститутi кримінально-виконавчої служби відбудеться "День відкритих дверей"

27 лютого,
Вперше в Новгород-Сіверській УВП управління ДПтС України в Чернігівській області (№ 31) засуджених до довічного позбавлення волі переведено в багатомісні камери

27 лютого,
Харківський СІЗО облуправління ДПтС України відвідали делегати Міжнародного Комітету Червоного хреста

27 лютого,

Розширений пошук »