20 серпня 2014
04050, м.Київ, вул. Мельникова, 81
us@kvs.gov.ua
*** Номер телефону "Гарячої лінії" апарату ДПтС України (044) 207-36-09 ***
Новини апарату
Микола Ільтяй надав низку пропозицій щодо забезпечення додержання вимог кримінально-виконавчого законодавства у Житомирській УВП (№8) та приведення їх діяльності у відповідність до європейських стандартів.
20 серпня, 16:12
Сьогодні, 19 серпня, у Храмі Преображення Господнього на території апарату ДПтС України відбулося святкове богослужіння з нагоди одного з найвизначніших православних свят - Преображення Господнього, яке в народі називають "Яблуневим спасом".
19 серпня, 14:08
На початку фестивалю представники Прилуцької виховної колонії передали естафету та символи фестивалю начальнику Ковельської виховної колонії майору внутрішньої служби Івану Абрамчуку.
18 серпня, 09:25
У вітальній промові з нагоди відкриття Храму Голова Державної пенітенціарної служби України Володимир Палагнюк зазначив, що це дійсно важлива справа, а також побажав, щоб в слідчому ізоляторі усе відбувалося з Божого благословення.
13 серпня, 17:13
12 серпня в апараті ДПтС України відбулося засідання робочої групи, створеної згідно з окремим дорученням Голови ДПтС України Володимира Палагнюка для підготовки пропозицій до нормативно-правового урегулювання питань, пов'язаних з перспективою прийняття проекту Закону України "Про пробацію".
12 серпня, 16:30
ПРЕС-АНОНС
12 серпня, 13:29
Оперативна інформація про повернення засуджених до Донецької виправної колонії (№124)
12 серпня, 10:13
Інформація про повернення засуджених до Донецької виправної колонії (№124)
11 серпня, 18:25
Концертна програма відбудеться у Ковельській виховній колонії за адресою: Волинська область, м. Ковель, вул. Шевченка, 20.
11 серпня, 12:38
Про оперативний стан у Донецькій виправній колонії (№124) (ФОТО)
11 серпня, 12:07
У скрутну хвилину люди повинні підтримувати один одного. Саме такими переконаннями керуються пенітенціарії Донеччини, а тим більше в такий тяжкий час, який переживає зараз наша країна.
8 серпня, 16:47
від 6 серпня 2014 р. № 689-р
8 серпня, 11:45
На зустрічі обговорювались питання стосовно виготовлення підприємствами установ виконання покарань Київської області комплектуючих частин до військової техніки, а саме пробної партії кріплень для транспортування тяжкої військової техніки.
8 серпня, 11:20
Щодо нереалізованого права на застосування до позбавлених і обмежених волі засуджених Закону України "Про амністію у 2014 році" на території АР Крим
7 серпня, 16:50
Першочерговим завданням для нового керівника Міністр визначив безвідкладно приступити до виконання посадових обов'язків, найближчим часом провести розширену колегію за участю начальників територіальних органів управління з метою аналізу стану справ та вирішення проблем.
7 серпня, 10:09
Перевіряли установу керівництво Державної пенітенціарної служби України та, від незалежних спостерігачів, секретар спостережної комісії Білоцерківської міської ради Київської області Вадим Клочан.
7 серпня, 09:41
Сьогодні, 6 серпня, Голова Державної пенітенціарної служби України Сергій Старенький провів прийом громадян з особистих питань.
6 серпня, 17:02
Голова ДПтС України С. Старенький розповів "Сьогодні" про те, навіщо бойовики відбивають найнебезпечніших засуджених і чому ув'язнені не воюють на сході нашої держави
6 серпня, 11:50
Учора, 5 серпня, під час апаратної наради, Голова ДПтС України Сергій Старенький вручив чергові спеціальні звання співробітникам центрального апарату, територіальних органів та установ відомства.
6 серпня, 09:21
"Терористи намагаються використати засуджених як живий щит - голова ДПтС"
5 серпня, 17:54
Новини регіонів
Керівництво управління ДПтС України в Черкаській області визначило оцінку діяльності Старобабанівської виправної колонії (№92)

20 серпня,
На Рівненщині проведено змагання з багатоборства кінологів установ виконання покарань

20 серпня,
Гуманітарна допомога АТО зібрана у Вільнянському слідчому ізоляторі УДПтС України в Запорізькій області

20 серпня,
На Херсонщині 35 молодих пенітенціаріїв присягнули на вірність народові України

20 серпня,
Начальник управління ДПтС України в Херсонській області завітав до Каховського міськрайонного підрозділу КВІ

20 серпня,
22 серпня в Закарпатській УВП (№9) відділу ДПтС України в Закарпатській області буде проведено "День відкритих дверей"
ПРЕС-АНОНС
20 серпня,
Обряд водного хрещення відбувся в Городищенській виправній колонії, що на Рівненщині

20 серпня,
22 серпня в Долинському ВЦ управління ДПтС України в Івано-Франківській області (№ 118) буде проведено День відкритих дверей
ПРЕС-АНОНС
20 серпня,
Пожежні команди пенітенціарних установ Київщини спроможні оперативно та грамотно діяти у разі виникнення надзвичайних ситуацій

20 серпня,
Івано-Франківщина: продукцію, виготовлену в установах виконання покарань області, представлено на міжрегіональній виставці-ярмарку

20 серпня,
Вечірня школа при Вільнянській ВК управління ДПтС України в Запорізькій області (№20) пройшла на відмінно перевірку готовності до нового навчального року

20 серпня,
Івано-Франківськ: свято Яблучного Спаса відбулося в установах пенітенціарної служби області

20 серпня,
У Хмельницькому СІЗО облуправління ДПтС України відсвяткували яблуневий Спас

20 серпня,
Засуджений Ковельської виховної колонії управління ДПтС у Волинській області своїм малюнком підтримав єдність України

20 серпня,

Розширений пошук »