30 жовтня 2014
04050, м.Київ, вул. Мельникова, 81
us@kvs.gov.ua
*** Номер телефону "гарячої лінії" апарату ДПтС України (044) 207-36-09 ***
Новини апарату
Наступний день навчальних зборів відбудеться на базі Чернігівського слідчого ізолятора та управління ДПтС України в Чернігівській області.
30 жовтня, 13:16
Присутні на заході вшанували пам'ять про загиблих у Другій світовій війні хвилиною мовчання, після чого переглянули документальний фільм про ключові військові операції та битви на території України у період Великої Вітчизняної війни 1941 - 1945 років.
29 жовтня, 18:03
Примітно, що навчання стрільби з пістолета Макарова для особового складу апарату ДПтС України проведено вперше за останні 7 років.
28 жовтня, 17:47
Волонтери вивезли Наталію з трьома її дітьми з зони бойових дій спочатку у Полтавську, а потім у Сумську область, де вона зараз і мешкає в с. Терни Недригайлівського району.
27 жовтня, 10:09
Cтаном на 20:00 на спеціальних виборчих дільницях в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах, що належать до сфери управління ДПтС України, завершилося голосування на позачергових виборах народних депутатів України.
26 жовтня, 20:48
Це становить 90% від загальної кількості виборців зазначеної категорії.
26 жовтня, 13:54
Із числа вищезазначених курсантів та слухачів, станом на 13 годину своє виборче право реалізували майже всі виборці. Продовжують голосувати курсанти Чернігівського юридичного коледжу.
26 жовтня, 13:31
У цих установах своїм правом голосу скористалося 195 засуджених, які досягли 18-річного віку
26 жовтня, 11:12
Правопорядок та безпеку усіх учасників виборчого процесу в органах та установах ДПтС України забезпечує понад 7 тисяч співробітників відомства
26 жовтня, 09:05
Всеукраїнська пересувна виставка "Преображення Господньою Любов'ю" у співпраці з ДПтС України розпочалася у серпні 2013 року у Києві та побувала у Чернігові, Полтаві, Черкасах, Дніпродзержинську, Запоріжжі, Кіровограді, Херсоні та Ніжині.
24 жовтня, 10:50
Підбиваючи підсумки робочого візиту, начальник управління ресурсного забезпечення ДПтС України надав пропозиції по вдосконаленню окремих напрямків діяльності установ.
23 жовтня, 17:33
На даний час головним завданням є забезпечення належної координації з окружними виборчими комісіями щодо отримання виборчих бюлетенів для спеціальних виборчих дільниць.
23 жовтня, 16:58
Керівництво установи пишається тим, що всі військовослужбовці, які направлені до зони АТО із Софіївського району, забезпечені бронежилетами, виготовлення яких почато в колонії.
23 жовтня, 16:34
Редактори проекту звернулися до керівництва Державної пенітенціарної служби України з проханням надати можливість одному з героїв чергової історії відвідати установу виконання покарань та поспілкуватися з людьми, які опинилися там, скоївши нетяжкі злочини.
23 жовтня, 16:22
В установах було здійснено обхід відділень соціально-психологічної служби, їдалень, складів та овощесховищ, котелень, роботу лазне-прального комплексу та кімнат тривалих побачень.
23 жовтня, 11:42
Передача 300 комплектів відбулась на Меморіалі Слави в Лісопарку м. Харкова.
23 жовтня, 11:03
За спільною ініціативою Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, громадської організації "Харківський інститут соціальних досліджень" та координатора Проектів ОБСЄ в Україні 20-21 жовтня 2014 року відбувся дводенний тренінг для працівників органів прокуратури з питань попередження жорстокого поводження з засудженими у виховних колоніях.
22 жовтня, 18:13
Метою зборів став обмін позитивним досвідом, підвищення професійного рівня та вирішення актуальних питань щодо покращення організації та проведення внутрішніх аудитів у 2015 році.
22 жовтня, 18:04
Звертаючись до учасників наради, Голова Державної пенітенціарної служби України полковник внутрішньої служби Володимир Палагнюк окреслив основні завдання на найближчий період роботи.
21 жовтня, 18:21
20 жовтня 2014 року в апараті ДПтС України відбулося нагородження переможців конкурсу "Кращий працівник відділу (сектору) кримінально-виконавчої інспекції територіального органу ДПтС України".
21 жовтня, 09:45
Новини регіонів
Планове флюорографічне обстеження засуджених розпочалося у Перевальській ВК управління ДПтС України в Луганській області (№15)

30 жовтня,
Ковельським міжрайонним відділом КВІ управління ДПтС у Волинській області розпочато спільні заходи з профілактики дитячої злочинності серед школярів

30 жовтня,
Студенти - психологи Харківського політехнічного інституту відвідали Курязьку виховну колонію імені А.С. Макаренка управління ДПтС України в Харківській області

30 жовтня,
На базі Південної ВК (№51) проведено збори із заступниками начальників установ з інтендантського та комунально-побутового забезпечення управління ДПтС в Одеській області

30 жовтня,
Установи виконання покарань Хмельницької області готові до роботи в осінньо-зимовий період

30 жовтня,
У Кіровоградській виправній колонії облуправління ДПтС (№6) реконструйовано резервні засоби для приготування їжі

30 жовтня,
У Південній ВК управління ДПтС України в Одеській області (№51) проведено конкурс на "Кращого кухаря"

30 жовтня,
До Кременчуцької виховної колонії управління ДПтС у Полтавській області провели екскурсію для учнівської молоді міста

30 жовтня,
Коростенський міжрайонний відділ КВІ управління ДПтС України в Житомирській області розширює співпрацю з громадськими організаціями та органами держвлади з питань запобіганню негативним явищам серед підоблікових молодіжного віку

30 жовтня,
Нагородження конкурсантів навчального центру при Сокирянській виправній колонії відділу ДПтС України в Чернівецькій області (№ 67)

30 жовтня,
Виготовлення альтернативного палива в Балаклійському виправному центрі (№106) управління ДПтС України в Харківській області

30 жовтня,
Працівники кадрових підрозділів установ виконання покарань Донеччини, розташованих в Маріуполі, взяли участь у проведені загального міського заходу - "Ярмарок вакансій"

30 жовтня,
"Цінність здорового способу життя" - як один із напрямків роботи із засудженими у КВІ управління ДПтС у Черкаській області

30 жовтня,
Неповнолітні засуджені Херсонщини взяли участь у виховному заході, присвяченому 70-й річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників

30 жовтня,

Розширений пошук »