21 вересня 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
Новини
В Одесі з ініціативи заступника командира воєнізованого формування ДКВС України Максима Лайтана відбувся одноденний семінар з тактико-спеціальної підготовки.
16 серпня, 12:08
15 серпня 2017 року у Міністерстві юстиції України проведено робочу зустріч представників Координаційного центру з надання правової допомоги, Департаменту пробації, Департаменту Державної кримінально-виконавчої служби України та Відділу інспектування дотримання прав людини в пенітенціарних закладах з питань реалізації прав засуджених та суб’єктів пробації на правову допомогу.
16 серпня, 12:04
В літній період всі студенти вітчизняних вишів, зазвичай, перебувають на канікулах: хтось відпочиває на морських берегах, хтось на риболовлі, а хтось вибирає специфічні види відпочинку.
2 серпня, 15:23
INTERNATIONAL ACTIVITY OF THE STATE CRIMINAL-EXECUTIVE SERVICE OF UKRAINE (SCES of Ukraine) (questions & answers)
30 вересня, 14:32
"Підтримка розвитку органу пробації в Україні з метою підвищення ефективності кримінальних покарань, альтернативних позбавленню волі"
30 вересня, 13:55
для усунення диспропорційності в правах, обов'язках і юридичній відповідальності персоналу ДКВС України і громадян, які мають непогашену (незняту) судимість, та здійснюють контроль і проведення перевірок УВП з пред'явленням редакційного (службового) посвідчення друкованого ЗМІ або ІА
30 вересня, 13:04
30 вересня, 12:21
В період 26 - 27 вересня у м. Львові відбувся дводенний семінар, присвячений реалізації українсько-канадського "Проекту реформування системи кримінальної юстиції щодо неповнолітніх в Україні".
29 вересня, 08:40
Метою візиту стало вивчення й обговорення потреб країни в технічній допомозі зі сторони Управління ООН з наркотиків та злочинності в питаннях реформування пенітенціарної системи.
28 вересня, 17:26
Два дні понад 200 плавців "Masters" у віці від 25 до 95 років з України, Угорщини, Польщі, Фінляндії та Естонії виборювали такі бажані медалі, ставали чемпіонами і призерами, встановлювали рекорди європейські та національні, а й часом просто покращували свої особисті.
26 вересня, 15:18
Привітати першокурсників прибули Голова ДПтС України В.Палагнюк; директор Департаменту стратегічного розвитку Міністерства юстиції Н.Козловська; в.о. голови облдержадміністрації Л.Сахневич; начальник Головного територіального управління юстиції в Чернігівській області О.Трейтяк; начальник 8-го Чернігівського навчального центру Держспецтрансслужби С.Гута.
23 вересня, 16:47
У роботі круглого столу взяли участь представники Міністерства юстиції України, ДПтС України, науковці, громадські діячі та священнослужителі.
20 вересня, 16:42
Новини регіонів
Харківську виправну колонію (№ 43) Північно-Східного міжрегіонального управління відвідали представники релігійної общини

20 вересня,
В Первомайській виправній колонії (№ 117) Північно-Східного міжрегіонального управління засуджені отримали паспорти громадянина України

20 вересня,
Співробітники Приазовської виправної колонії (№107), що на Донеччині, відпрацьовували дії у разі попадання заборонених предметів на охороняєму територію шляхом перекиду

20 вересня,
В Торецькій виправній колонії (№2) Донецької області відбувся тренінг особистісного зростання та розвитку комунікативних навичок для співробітників

20 вересня,
B Покровському виправному центрі (№ 79) відбувся «День відкритих дверей»

20 вересня,
В Диканівській виправній колонії (№ 12) Північно-Східного міжрегіонального управління збільшено виготовлення залізобетонних виробів

20 вересня,
В Кременчуцькій виховній колонії Північно-Східного міжрегіонального управління розпочалися заняття у ВНЗ

20 вересня,
В Конотопському виправному центрі (№ 130) Північно-Східного міжрегіонального управління завершено заготівлю картоплі

20 вересня,
В Кременчуцькій виправній колонії (№ 69) Північно-Східного міжрегіонального управління провели тренінг для засуджених

20 вересня,
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »