22 жовтня 2014
04050, м.Київ, вул. Мельникова, 81
us@kvs.gov.ua
*** Номер телефону "гарячої лінії" апарату ДПтС України (044) 207-36-09 ***
Новини апарату
Звертаючись до учасників наради, Голова Державної пенітенціарної служби України полковник внутрішньої служби Володимир Палагнюк окреслив основні завдання на найближчий період роботи.
21 жовтня, 18:21
20 жовтня 2014 року в апараті ДПтС України відбулося нагородження переможців конкурсу "Кращий працівник відділу (сектору) кримінально-виконавчої інспекції територіального органу ДПтС України".
21 жовтня, 09:45
Відповідно до чинного законодавства народні депутати України обираються на основі загального, рівного і прямого виборчого права кожного громадянина нашої держави.
20 жовтня, 16:54
За словами Анатолія Бобриньова, участь у таких заходах позитивно впливає на кругозір засуджених, адже допомагає побачити світ очима мистецтва, систематична зайнятість творчістю також дає змогу позбуватись стресових станів та відволікатись від повсякденності...
20 жовтня, 16:43
20 жовтня, 15:27
В цілому роботу підрозділу було визнано задовільною, в кращу сторону відмічено роботу персоналу медичної частини установи.
20 жовтня, 14:59
Від сторони громадськості та Державної пенітенціарної служби України в заходах взяв участь Голова національної Профспілки ДПтС України, член колегії ДПтС України - Олег Андрієнко.
20 жовтня, 10:54
Перевіряючі без присутності представників адміністрації установи мали змогу спілкуватися з усіма неповнолітніми. За їхніми словами, скарг на умови тримання та дії співробітників Київського слідчого ізолятора до представників громадськості не надійшло.
17 жовтня, 17:10
За результатами перевірки був складений відповідний звіт фінансово-господарської діяльності.
17 жовтня, 16:46
Сьогодні, 16 жовтня, із Луганської установи виконання покарань (№ 17) до Качанівської виправної колонії управління ДПтС України в Харківській області (№ 54) було евакуйовано 171 засуджену жінку.
16 жовтня, 18:52
16 жовтня представники ДПтС України взяли участь роботі круглого столу "Стан виконання Україною положень Конвенції ООН проти катувань та інших жорстоких, нелюдських або таких, що принижують гідність, видів поводження і покарання", який відбувся у приміщенні Секретаріату Уповноваженого ВР України з прав людини.
16 жовтня, 18:16
Метою відвідування установи була перевірка роботи підприємства, першочергово, у напрямку виготовлення універсального багатооборотного кріплення УМК-1Г для Міністерства Оборони України.
16 жовтня, 11:06
Закінчивши обхід режимного корпусу, представник апарату Служби завітав до пекарні, харчоблоку, приміщення у якому проживає господарська обслуга, а також перевірив несення служби у черговій частині та переглянув службову документацію.
15 жовтня, 17:39
До речі, це не перший внесок від коледжу в забезпечення Чернігівських батальйонів радіозв'язком та продуктами.
15 жовтня, 17:28
Двадцять чотири засуджених установи навчалися зйомці та монтажу фільмів і підійшли до завдання максимально творчо.
15 жовтня, 09:38
Представник апарату ДПтС України Ігор Андрушко відмітив, що подібні заходи не лише сприяють патріотичному вихованню засуджених, а й допомагають відчути потрібність суспільству...
14 жовтня, 18:09
Програма "Примирення" ("SycamoreTree"*) розроблена Міжнародною Асоціацією Тюремного Служіння (МАТС) і застосовується у 35 країнах світу, починаючи з 1996 року. Першими її впровадили США (Штат Техас), Нова Зеландія, та Уельс (Англія).
14 жовтня, 17:28
Виставку відкрили начальник управління соціально-виховної та психологічної роботи Державної пенітенціарної служби України І.Андрушко та начальник управління ДПтС України в Житомирській області В.Бурак.
14 жовтня, 16:27
Протягом 8-11 жовтня 2014 року в Республіці Таджикистан, на запрошення керівництва Таджикського національного університету, перебував перший заступник начальника Інституту кримінально-виконавчої служби з навчально-методичної роботи, доктор юридичних наук, професор полковник внутрішньої служби С.Стеценко.
14 жовтня, 15:27
Схилили голову в молитві до Божої Матері, Діви Марії, яку вважають ще й заступницею Українського козацтва, під спів церковного хору та передзвін колоколів керівництво та персонал апарату ДПтС України, а також прихожани Храму.
14 жовтня, 11:24
Новини регіонів
Футбольна сенсація у Харківській виправній колонії (№43) управління ДПтС України в Харківській області

22 жовтня,
Київський СІЗО відвідали представники Міжнародного Комітету Червоного Хреста

22 жовтня,
Психолог Херсонського СІЗО облуправління ДПтС з'ясувала ряд проблемних питань щодо укладення цивільних актів в установах виконання покарань

22 жовтня,
За підтримки профспілки співробітники Менської ВК (№ 91) вирушили у цікаву подорож славнозвісними парками Чернігівщини

22 жовтня,
У Бориспільській виправній колонії (№119), що на Київщині, перевірили готовність персоналу до дій у надзвичайних ситуаціях

22 жовтня,
На Дніпропетровщині визначено кращих молодших інспекторів відділів охорони установ виконання покарань

22 жовтня,
У Сумському СІЗО проведено контрольну інспекторську перевірку представниками облуправління ДПтС України

22 жовтня,
Захід, приурочений питанням протидії торгівлі людьми, відбувся для ув'язнених Івано-Франківського слідчого ізолятора

22 жовтня,
Присяга новопризначених пенітенціаріїв на вірність українському народові на Харківщині

21 жовтня,
"Правова школа" відбулась у Прилуцькій виховній колонії управління ДПтС України в Чернігівській області

21 жовтня,
Проведення осінньої диспансеризації сільськогосподарських тварин, які утримуються на підсобному господарстві Первомайської ВК управління ДПтС України в Харківській області (№117)

21 жовтня,
Кіровоградська виправна колонія (№6): попередимо та зупинимо СНіД

21 жовтня,
Групове психокорекційне заняття провели в Чернігівському СІЗО облуправління ДПтС України

21 жовтня,
У Сумському СІЗО облуправління ДПтС Укрпаїни засуджені отримали доступ до мережі Інтернет

21 жовтня,

Розширений пошук »