26 жовтня 2014
04050, м.Київ, вул. Мельникова, 81
us@kvs.gov.ua
*** Номер телефону "гарячої лінії" апарату ДПтС України (044) 207-36-09 ***
Новини апарату
Всеукраїнська пересувна виставка "Преображення Господньою Любов'ю" у співпраці з ДПтС України розпочалася у серпні 2013 року у Києві та побувала у Чернігові, Полтаві, Черкасах, Дніпродзержинську, Запоріжжі, Кіровограді, Херсоні та Ніжині.
24 жовтня, 10:50
Підбиваючи підсумки робочого візиту, начальник управління ресурсного забезпечення ДПтС України надав пропозиції по вдосконаленню окремих напрямків діяльності установ.
23 жовтня, 17:33
На даний час головним завданням є забезпечення належної координації з окружними виборчими комісіями щодо отримання виборчих бюлетенів для спеціальних виборчих дільниць.
23 жовтня, 16:58
Керівництво установи пишається тим, що всі військовослужбовці, які направлені до зони АТО із Софіївського району, забезпечені бронежилетами, виготовлення яких почато в колонії.
23 жовтня, 16:34
Редактори проекту звернулися до керівництва Державної пенітенціарної служби України з проханням надати можливість одному з героїв чергової історії відвідати установу виконання покарань та поспілкуватися з людьми, які опинилися там, скоївши нетяжкі злочини.
23 жовтня, 16:22
В установах було здійснено обхід відділень соціально-психологічної служби, їдалень, складів та овощесховищ, котелень, роботу лазне-прального комплексу та кімнат тривалих побачень.
23 жовтня, 11:42
Передача 300 комплектів відбулась на Меморіалі Слави в Лісопарку м. Харкова.
23 жовтня, 11:03
За спільною ініціативою Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, громадської організації "Харківський інститут соціальних досліджень" та координатора Проектів ОБСЄ в Україні 20-21 жовтня 2014 року відбувся дводенний тренінг для працівників органів прокуратури з питань попередження жорстокого поводження з засудженими у виховних колоніях.
22 жовтня, 18:13
Метою зборів став обмін позитивним досвідом, підвищення професійного рівня та вирішення актуальних питань щодо покращення організації та проведення внутрішніх аудитів у 2015 році.
22 жовтня, 18:04
Звертаючись до учасників наради, Голова Державної пенітенціарної служби України полковник внутрішньої служби Володимир Палагнюк окреслив основні завдання на найближчий період роботи.
21 жовтня, 18:21
20 жовтня 2014 року в апараті ДПтС України відбулося нагородження переможців конкурсу "Кращий працівник відділу (сектору) кримінально-виконавчої інспекції територіального органу ДПтС України".
21 жовтня, 09:45
Відповідно до чинного законодавства народні депутати України обираються на основі загального, рівного і прямого виборчого права кожного громадянина нашої держави.
20 жовтня, 16:54
За словами Анатолія Бобриньова, участь у таких заходах позитивно впливає на кругозір засуджених, адже допомагає побачити світ очима мистецтва, систематична зайнятість творчістю також дає змогу позбуватись стресових станів та відволікатись від повсякденності...
20 жовтня, 16:43
20 жовтня, 15:27
В цілому роботу підрозділу було визнано задовільною, в кращу сторону відмічено роботу персоналу медичної частини установи.
20 жовтня, 14:59
Від сторони громадськості та Державної пенітенціарної служби України в заходах взяв участь Голова національної Профспілки ДПтС України, член колегії ДПтС України - Олег Андрієнко.
20 жовтня, 10:54
Перевіряючі без присутності представників адміністрації установи мали змогу спілкуватися з усіма неповнолітніми. За їхніми словами, скарг на умови тримання та дії співробітників Київського слідчого ізолятора до представників громадськості не надійшло.
17 жовтня, 17:10
За результатами перевірки був складений відповідний звіт фінансово-господарської діяльності.
17 жовтня, 16:46
Сьогодні, 16 жовтня, із Луганської установи виконання покарань (№ 17) до Качанівської виправної колонії управління ДПтС України в Харківській області (№ 54) було евакуйовано 171 засуджену жінку.
16 жовтня, 18:52
16 жовтня представники ДПтС України взяли участь роботі круглого столу "Стан виконання Україною положень Конвенції ООН проти катувань та інших жорстоких, нелюдських або таких, що принижують гідність, видів поводження і покарання", який відбувся у приміщенні Секретаріату Уповноваженого ВР України з прав людини.
16 жовтня, 18:16
Новини регіонів
У пенітенціарних закладах Київщини спеціальні виборчі дільниці розпочали роботу

26 жовтня,
Розведення перепілок у Качанівській ВК управління ДПтС України в Харківській області (№ 54)

24 жовтня,
У Бердичівській ВК (№70) лікарями Житомирської обласної клінічної лікарні ім. О. Ф. Гербачевського був проведений медичний огляд засуджених

24 жовтня,
У Кіровоградській ВК ДПтС України в Кіровоградській області(№ 6) продовжується робота з пошуку нових замовлень та підвищення професійного рівня швейної дільниці

24 жовтня,
Установи виконання покарань Вінницької області готові до позачергових виборів до Верховної Ради України

24 жовтня,
Перевірено стан посівів озимих культур установ виконання покарань управління ДПтС в Полтавській області із сільськогосподарським профілем виробництва

24 жовтня,
Дружині не вдалося зробити "сюрприз" чоловіку, який відбуває покарання у Бучанській ВК (№85), що на Київщині

24 жовтня,
У Катеринівській ВК, що на Рівненщині, засудженому намагались передати телефон та наркотики

24 жовтня,
До Білоцерківської ВК (№35), що на Київщині, намагались передати цукерки "Молочна капля" із "зеленою" начинкою

24 жовтня,
Дніпропетровським журналістам показали як виготовляють альтернативні види палива в установах виконання покарань області

24 жовтня,
Участь пенітенціаріїв управління ДПтС у Полтавській області в каскадному тренінгу обласного центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

24 жовтня,
Навчальний документальний фільм "Правда про алкоголь" показали підліткам співробітники Чернігівської КВІ управління ДПтС України в Чернігівській області

24 жовтня,
За добу 5 спроб доставки до охороняємої зони заборонених предметів попереджено співробітниками Березанської ВК (№ 95) управління ДПтСУ в м.Києві та Київській області

24 жовтня,
Триденний семінар з попередження наркоманії та ВІЛ-інфекції відбувся в Прилуцькій виховній колонії управління ДПтС України в Чернігівській області

24 жовтня,

Розширений пошук »