6 травня 2016
04050, м.Київ, вул. Мельникова, 81
us@kvs.gov.ua
*** Номер телефону "гарячої лінії" апарату ДПтС України (044) 207-36-09 ***
Новини апарату
Шановні колеги, ветерани та пенсіонери Служби! Від імені колегії Державної пенітенціарної служби України, керівництва нашого відомства та від себе особисто щиро вітаю усіх з Великою Перемогою 1945-го року!
6 травня, 14:12
За ініціативою представників релігійних конфесій на засіданні було обговорено питання роботи капеланів в установах ДПтС України та їх навчання у відомчих навчальних закладах.
6 травня, 10:41
У період святкування Великодня в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах було організовано та проведено 610 богослужінь, у заходах взяли участь понад 2 тис. представників релігійних організацій, в тому числі 611 священнослужителів Української Православної Церкви.
5 травня, 10:56
04 травня 2016 року в апараті ДПтС України в рамках засідання Душпастирської ради відбувся невеликий концерт з нагоди Пасхи для керівництва та персоналу апарату відомства.
4 травня, 16:27
Прийміть найщиріші вітання з нагоди Великодня - найдавнішого і найважливішого у християнському світі свята, що встановлено на честь Воскресіння Ісуса Христа!
29 квiтня, 16:16
На виставці експонувались 117 творчих робіт засуджених, осіб, узятих під варту, та персоналу органів та установ ДПтС України.
29 квiтня, 16:02
29 квітня 2016 року начальник відділу управління соціально-психологічної роботи із засудженими апарату Державної пенітенціарної служби України В.Скоропляс взяв участь у записі програми "Наше право", що виходить в ефірі каналу КДРТРК "Центральний Канал".
29 квiтня, 14:01
С.М. Оміновський наголосив на обов'язковому виконанні керівниками підприємств установ виконання покарань вимог апарату ДПтС України щодо дотримання співвідношення доходів і витрат підприємств установ виконання покарань (прибутковість) та фінансової дисципліни.
29 квiтня, 13:11
Відповідно до порядку денного було розглянуто такі питання: звіт голови Київської міської об'єднаної організації ВППОУПС про вибори делегата на ІІІ звітно-виборний з'їзд ВПП ОУПС, про підтримку кандидатури на посаду голови Всеукраїнської профспілки персоналу органів та установ пенітенціарної служби та інше.
29 квiтня, 08:56
Учасниками даної виставки стали 119 засуджених (з яких 19 жінок та 9 неповнолітніх), які підготували 139 творів мистецтва.
28 квiтня, 14:20
У програмі чемпіонату були представлені дистанції від 50-ти метрів і до 1500 метрів усіма способами плавання і, звичайно ж, самий захоплюючий вид - естафетне плавання.
28 квiтня, 09:54
ПРЕС-АНОНС
27 квiтня, 11:13
На виконання Указу Президента України від 14 грудня 2015 року № 702/2015 в апараті та територіальних органах і установах Державної пенітенціарної служби України організовано низку заходів із вшанування подвигу ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
26 квiтня, 12:53
У супроводі заступника начальника управління ДПтС України в Харківській області Ю.Мосійчука та керівництва установи було здійснено обхід території житлової та промислової зони, приміщень підсобного господарства, сектору середнього рівня безпеки для жінок, засуджених до довічного позбавлення волі.
26 квiтня, 12:39
21 квітня 2016 року представники апарату ДПтС України долучилися до роботи круглого столу на тему: "Реагування органів кримінальної юстиції на проблему переповненості в'язниць в Україні", організованого в рамках Регіонального проекту Ради Європи "Сприяння пенітенціарній реформі (від карального до реабілітаційного підходу)".
26 квiтня, 11:38
В установах виконання покарань та підрозділах кримінально-виконавчої інспекції було організовано та проведено 749 екологічних акцій.
26 квiтня, 11:32
22 квітня 2016 року в приміщенні Міністерства юстиції України за участю представників апарату ДПтС України відбувся круглий стіл з метою обговорення перспектив запровадження інституту превентивних та компенсаційних засобів захисту від неналежних умов тримання під вартою чи в місцях відбування покарань, а також створення інституту пенітенціарного судді в системі кримінальної юстиції України.
26 квiтня, 10:29
22 квітня 2016 року начальник управління кримінально-виконавчої інспекції апарату Державної пенітенціарної служби України Олег Янчук взяв участь у програмі "Громадська приймальня" на каналі "Київ".
26 квiтня, 09:37
23 квітня 2016 року персонал апарату та територіальних органів ДПтС України підтримав ініціативу громадської організації "Let’s do it/ Ukraine" та взяв участь у щорічній Всеукраїнській соціально-екологічній акції "Зробимо Україну чистою разом".
23 квiтня, 11:48
Психологічна робота із засудженими та особами, узятими під варту, є одним з важливих напрямків організації діяльності соціально-психологічної служби установ виконання покарань та слідчих ізоляторів ДКВС України.
23 квiтня, 10:38
Новини регіонів
Розвиток тепличного господарства в установах виконання покарань Дніпропетровщини

06 травня,
День відкритих дверей пройшов у Рівненському слідчому ізоляторі управління ДПтС України в Рівненській області

06 травня,
В Херсонському слідчому ізоляторі мати намагалась передати ув'язненій донці наркотичну речовину

06 травня,
Працівники управління ДПтС України у Волинській області взяли участь у мітингу до 71-ої річниці перемоги у Другій світовій війні

06 травня,
В Жовтневській виправній колонії управління ДПтС України в Харківській області (№17) виготовляють продукцію для потреб району

06 травня,
Пенітенціарії прийняли участь в Міжнародному інвестиційному Форумі "СУМЩИНА INVEST - 2016. УКРАЇНА - ПОЛЬЩА: ІНВЕСТИЦІЇ. РОЗВИТОК. ПАРТНЕРСТВО"

06 травня,
В Оріхівській ВК УДПтС України в Запорізькій області (№88) попереджено спробу доставки заборонених речовин

06 травня,
Співробітники Дніпропетровського управління ДПтС України відвідали діораму "Битва за Дніпро"

06 травня,
Співробітники Лановецького районного сектору кримінально-виконавчої інспекції спільно із підобліковими особами молодіжного віку відвідали святковий концерт присвячений Дню матері

06 травня,
В Харківськійвиправній колонії облуправління ДПтС України (№43)зібрали перші плоди тепличного господарства

06 травня,
Сім'я пенітенціарія Волині стала лауреатом ІІІ Всеукраїнського конкурсу "ЕкоКлас: проекти, що змінять довкілля й нас"

06 травня,
Холодногірська виправна колонія управління ДПтС України в Харківській області (№18) виготовляє рудничне обладнання для гірничозбагачувальних комбінатів

29 квiтня,
Кременчуцьку виховну колонію управління ДПтС України в Полтавській області відвідали експерти Ради Європи і Європейського Союзу

29 квiтня,
Начальник управління ДПтС України в Донецької області Олександр Заміралов зустрівся з представникам Моніторингової Місії ОБСЄ в Україні

29 квiтня,

Розширений пошук »