30 листопада 2015
04050, м.Київ, вул. Мельникова, 81
us@kvs.gov.ua
*** Номер телефону "гарячої лінії" апарату ДПтС України (044) 207-36-09 ***
Новини апарату
У чемпіонаті взяли участь 14 країн світу: Грузія, Азербайджан, Узбекистан, Таджикистан, Туркменістан, Ливан, Сирія, Індія, Пакистан, Йорданія, Конго, Гана, Єгипет, Україна; всього близько 500 учасників.
30 листопада, 12:06
Протягом дводенного візиту представники ДПтС України, у супроводі начальника сектору охорони здоров'я управління Олександра Вербицького, відвідали медичну частину Петрівської виправної колонії (№49), Кіровоградської установи виконання покарань (№14) та Кіровоградської виправної колонії (№6).
30 листопада, 11:36
Учасниками конференції стали відомі науковці та практичні працівники з Австрії, Польщі, Словаччини, Данії, Фінляндії та України, яким є близькою пенітенціарна тематика, представники громадських організацій та представники релігійних організацій.
30 листопада, 09:28
26 листопада 2015 року у приміщенні апарату ДПтС України проведено робочу зустріч з польською делегацією, до складу якої входили директор Пенітенціарного бюро Головного управління Тюремної служби Республіки Польща пан Анжей Ленчук та представники інших органів державної влади та наукові діячі вищих навчальних закладів Польщі.
27 листопада, 18:54
Сьогодні, 27 листопада 2015 року, на питання, що надійшли на пряму телефонну лінію Кабінету Міністрів України, відповідали представники Міністерства юстиції України та підпорядкованих йому центральних органів виконавчої влади.
27 листопада, 16:11
27 листопада на виконання Указу Президента України від 29 жовтня 2014 року №830/2014 «Про заходи у зв'язку з Днем пам'яті жертв голодоморів» в апараті Служби відбулися заходи із вшанування пам'яті заморених голодом українців.
27 листопада, 15:40
У ході візиту обговорили результати лікування всіх форм туберкульозу, а також обстеження молекулярно-генетичними методами діагностики для встановлення діагнозу та початку лікування хвороби.
26 листопада, 12:53
Вказані збори будуть проведені 25 - 27 листопада відповідно до Плану роботи Державної пенітенціарної служби України та реалізації основних напрямків діяльності на 2015 рік, схваленого рішенням колегії ДПтС України від 12 грудня 2014 року №7КД.
25 листопада, 18:01
Представники управління охорони здоров'я та медико-санітарного забезпечення ДПтС України надали високу оцінку організації діяльності закладів охорони здоров'я відвіданих установ виконання покарань Полтавської області.
25 листопада, 14:57
Під час обходу установ Ігор Андрушко відповів на питання засуджених та ув'язнених, поспілкувався зі співробітниками відділів соціально-виховної та психологічної роботи.
25 листопада, 10:25
Гості відвідали режимні корпуси установи, ознайомилися з порядком утримання дорослих та неповнолітніх ув'язнених, засуджених до довічного позбавлення волі, умовами, створеними для реалізації ними своїх релігійних потреб.
25 листопада, 09:50
11 членів правління Місії, які представляють християнські релігійні общини, котрі співпрацюють з вітчизняними пенітенціарними установами, відвідали область з метою оцінки перспектив співпраці християнських конфесій з органами виконання покарань.
24 листопада, 17:26
Полковник внутрішньої служби А.В. Іскоростенський проінформував представників апарату ДПтС України про діяльність установи, а також підкреслив, що Коростенська ВК-71, починаючи з 2014 року, отримувала замовлення на виготовлення армійських ліжок двоярусних.
24 листопада, 15:27
Серед основних завдань делегації - робочі зустрічі для обговорення питань, що становлять взаємний інтерес, консультування та обмін досвідом роботи з іноземними колегами щодо організації та підготовки процедури з проведення внутрішніх інспекцій установ виконання покарань.
23 листопада, 17:50
У період з 18 по 20 листопада 2015 року в місті Києві відбулась Міжнародна науково-практична конференція на тему "Ефективні підходи у роботі з підлітками, які мають досвід вживання психоактивних речовин".
23 листопада, 17:15
Під час відвідання установ виконання покарань Харківської області було надано практичну допомогу щодо організації харчування та комунально-побутового забезпечення засуджених.
23 листопада, 14:45
21 листопада 2001 року наказом Державного департаменту України з питань виконання покарань № 212 на базі інспекції виправних робіт було створено кримінально-виконавчу інспекцію та її органи, діяльність яких забезпечували трохи більше тисячі працівників.
20 листопада, 17:17
На запрошення керівництва Служби екскурсовод міста Києва та за сумісництвом рядовий учасник Євромайдану Дмитро Станьковський поділився зі співробітниками апарату ДПтС України враження про події, які відбувалися на Київському Майдані протягом 2013-2014 років.
20 листопада, 17:08
Попередньо трансляцію зазначеної програми заплановано на 28 листопада поточного року (о 10:30 год.) з повтором 30 листопада 2015 року (о 17:30 год.).
20 листопада, 14:14
Участь у заході взяли: керівництво та співробітники управління виробничої діяльності апарату ДПтС України, заступники начальників територіальних управлінь ДПтС України, відповідальні за організацію виробничої діяльності, та директори підприємств установ - заступники начальників установ з виробництва.
20 листопада, 10:15
Новини регіонів
В установах виконання покарань управління ДПтС України у Волинській області вшанували жертв Голодоморів та політичних репресій

30 листопада,
Керівники прокуратури Чернігівської області перевірили Прилуцьку виховну колонію облуправління ДПтС України

30 листопада,
Попереджено масову спробу доставки заборонених предметів та речовин на територію Житомирської УВП облуправління ДПтС (№8)

30 листопада,
Під керівництвом заступника начальника управління ДПтС України в Кіровоградській області Наталії Рогожко персонал соціально-виховної та психологічної служби демонструє удосконалення професіональних здібностей

30 листопада,
У Мелітопольській ВК управління ДПтС України в Запорізькій області провели профілактичний тренінг

30 листопада,
Жалобні заходи з нагоди річниці Голодомору 1932-1933 років відбулись в установах виконання покарань Дніпропетровщини

30 листопада,
У Харківській установі виконання покарань облуправління ДПтС України (№27) неповнолітні ув'язнені допомагали наводити порядок

30 листопада,
В установах виконання покарань управління ДПтС України в Житомирській області вшанували пам'ять жертв Голодомору

30 листопада,
Неповнолітні, що перебувають на обліку кримінально-виконавчої інспекції, відвідали Дніпропетровський слідчий ізолятор

30 листопада,
Лікарі Всеукраїнської Мережі людей, що живуть з ВІЛ, зустрілись із засудженими Орджонікідзевського виправного центру управління ДПтС України у Дніпропетровській області (№79)

30 листопада,
Вихованці Кременчуцької виховної колонії управління ДПтС України в Полтавській області взяли участь у соціологічному дослідженні

30 листопада,
Профілактика наркоманії серед молоді на Сумщині

30 листопада,
Попереджено спробу доставки заборонених предметів до Харківської установи виконання покарань облуправління ДПтС України (№27)

30 листопада,
У засуджених Вільнянської ВК управління ДПтС України в Запорізькій області (№20) вилучили ряд заборонених предметів і речовин

27 листопада,

Розширений пошук »