31 липня 2016
04050, м.Київ, вул. Мельникова, 81
us@kvs.gov.ua
*** Номер телефону "гарячої лінії" апарату ДПтС України (044) 207-36-09 ***
Новини апарату
В ході візиту у супроводі керівництва установи Ірина Геращенко відвідала камери внутрішніх постів, де утримуються ув'язнені, що підозрюються у скоєнні злочинів проти суверенітету України.
29 липня, 14:41
Проект Закону України "Про визначення правового статусу засуджених осіб, які відбували покарання на тимчасово окупованій території або території населених пунктів, де органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, а також на території, що розташована на лінії зіткнення"
29 липня, 13:37
Технічне завдання Twinning проекту (Twinning Fiche) "Підтримка розвитку органу пробації в Україні з метою підвищення ефективності кримінальних покарань, альтернативних позбавленню волі"
29 липня, 10:01
У цьому році фестиваль проходить під девізом "Ми славимо нашу Вітчизну єдину, співучу колиску - Святу Україну!". Атрибутику фестивалю нашій установі передали представники Прилуцької виховної колонії.
25 липня, 11:11
На теперішній час усі передані особи утримуються в Маріупольському СІЗО, на них буде запитано персональні наряди у ДПтС України для подальшого відбування покарання.
22 липня, 11:14
Наказом Голови Державної пенітенціарної служби України на час проведення службового розслідування відсторонені від виконання обов'язків за посадою начальник Ірпінського виправного центру (№132) полковник внутрішньої служби Кривий О.І. та заступник начальника установи з нагляду і безпеки та оперативної роботи майор внутрішньої служби Шепель А.Л.
21 липня, 11:25
ДПтС України офіційно повідомляє, що 20.07.2016 близько 20 години під час прибуття засуджених до Ірпінського ВЦ управління ДПтС України в м. Києві та Київській області (№ 132) із контрагентських об'єктів заступником начальника цієї установи з нагляду і безпеки та оперативної роботи Шепелєм А.Л., відповідно до інструкцій, було здійснено огляд засуджених з метою виявлення у них заборонених предметів.
21 липня, 09:25
"Виправлення за гратами: міф чи реальність" - під такою символічною назвою глядачам продемонстрований черговий сюжет соціального телевізійного проекту.
20 липня, 17:19
Відвідувачі здійснили обхід території слідчого ізолятора та ознайомилися з умовами утримання осіб, взятих під варту, та засуджених.
19 липня, 17:16
Цим переслідується завдання недопущення масової демотивації найбільш досвідченого персоналу, що може призвести не тільки до негативної ситуації на ринку праці у зв'язку із звільненнями персоналу за власною ініціативою, а й до порушення сталої діяльності слідчих ізоляторів і установ виконання покарань.
19 липня, 17:12
ДКВС України та її партнери наслідують приклад Генеральної Асамблеї ООН та її органів щоб відсвяткувати Міжнародний День Нельсона Мандели з метою просування гуманних умов ув'язнення, підсилення усвідомлення того, що ув'язнені є послідуючою частиною суспільства, наголошення на важливості роботи персоналу пробації.
19 липня, 17:08
Під час обходу народним депутатом та її помічниками перевірявся санітарний стан об'єктів та приміщень, дотримання адміністрацією установи норм чинного законодавства, виявлялися скарги та заяви від осіб, узятих під варту, та засуджених.
19 липня, 15:12
15 липня 2016 року на базі Білоцерківського училища професійної підготовки персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України з метою виконання заходів із реалізації українсько-канадського проекту "Реформування системи кримінальної юстиції щодо неповнолітніх в Україні", передбачених Меморандумом про взаєморозуміння між Агрітім Канада Косалтинг Лтд та ДПтС України...
18 липня, 17:59
17 липня 2016 року відбулись проміжні вибори до Верховної Ради України, участь в яких взяли засуджені, які відбувають покарання у 4-х виправних колоніях Волинської та Херсонської областей.
18 липня, 12:13
Від імені керівництва Служби прийміть щирі вітання за щоденну сумлінну та кропітку працю.
16 липня, 09:07
Працівники Ленінського районного відділу кримінально-виконавчої інспекції виконують покарання та допомагають у виправленні та ресоціалізації 261 особі, з яких 2 неповнолітніх.
15 липня, 15:06
Вже більше року в Україні діє Закон України "Про пробацію", відповідно до якого упроваджується європейська модель роботи з правопорушниками.
14 липня, 17:27
13 липня заступник начальника Департаменту з питань реалізації національного превентивного механізму Секретаріату Уповноваженого Верховної ради України Євген Нецвєтаєв відвідав Білоцерківське училище професійної підготовки персоналу ДКВС України.
14 липня, 17:08
Перший заступник Голови ДПтС України під час обходу Житомирської ВК-4 ознайомився з окремими виробничими об'єктами підприємства установи, а також із умовами тримання засуджених.
13 липня, 16:34
Інформативною була зустріч експертів із викладацьким складом. Норвезькі представники розповіли про історію та діяльність служби пробації Норвегії та зазначили, що готові поділитися позитивним досвідом та підтримати Україну у створенні повномасштабної системи пробації.
13 липня, 11:02
Новини регіонів
На базі Бердянської ВК (№77) пройшли навчальні збори начальників установ управління ДПтС України в Запорізькій області

29 липня,
Кінологічні служби установ виконання покарань управління ДПтС України в Запорізькій області покращують матеріальну базу

29 липня,
На підприємстві Городоцького ВЦ управління ДПтС України в Рівненській області (№131) встановлено новий верстат лінії механічної обробки каміння

29 липня,
У Дзержинській виправній колонії управління ДПтС України в Донецькій області (№ 2) проведено прийом засуджених з особистих питань заступником облпрокурора

29 липня,
Одразу дві спроби передачі заборонених предметів попередили у Полтавській установі виконання покарань облуправління ДПтС України (№23)

29 липня,
Співробітники Київського СІЗО затримали чоловіка, який намагався здійснити перекид заборонених предметів та речовин до установи

29 липня,
Уповноважені Верховної Ради України з прав людини відвідали Маріупольський СІЗО управління ДПтС України в Донецькій області

29 липня,
Ковельську виховну колонію управління ДПтС України у Волинській області відвідав облпрокурор

29 липня,
У Маріупольському виправному центрі управління ДПтС України в Донецькій області (№138) стало більше на одну сім'ю

29 липня,
Вплив на життя підоблікових здійснюється співробітниками органів КВІ управління ДПтС України в Чернігівській області шляхом проведення різноманітних заходів

29 липня,
Керівництво управління ДПтС України в Житомирській області привітало із наступаючим святом особовий склад 95-ої окремої Житомирської десантно-штурмової бригади ЗСУ

29 липня,
У Селидівській виправній колонії управління ДПтС України в Донецькій області (№82) пройшли командно-штабні тренування з цивільного захисту

29 липня,
Співробітники Чернігівської виправної колонії облуправління ДПтС України (№ 44) попередили спробу перекиду наркотичних речовин до установи

29 липня,
Святкування Дня Хрещення Русі у Чортківській установі виконання покарань управління ДПтС України в Тернопільській області (№26)

29 липня,

Розширений пошук »