29 липня 2014
04050, м.Київ, вул. Мельникова, 81
us@kvs.gov.ua
*** Номер телефону "Гарячої лінії" апарату ДПтС України (044) 207-36-09 ***
Новини апарату
ПРЕС-АНОНС
28 липня, 16:00
Естафета фестивалю до Дубенській виховної колонії прийшла із Курязької виховної колонії управління ДПтС України в Харківській області.
28 липня, 10:11
Враховуючи непоодинокі звернення родичів і близьких громадян, які перебувають в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах, що розташовані в Донецькій і Луганській областях у зоні проведення антитерористичної операції, стосовно організації життєзабезпечення цих установ та умов тримання засуджених і ув'язнених інформуємо, що із зазначених питань можна звертатись на телефонну «Гарячу лінію» апарату ДПтС України за номером (044) 207-36-09.
28 липня, 09:55
У період з 16 по 17 та з 23 по 24 липня 2014 року надано сприяння у відвідуванні Івано-Франківського слідчого ізолятора, Коломийської (№ 41) і Галицької (№ 128) виправних колоній та Долинського виправного центру (№ 118).
25 липня, 17:03
Державною пенітенціарною службою України забезпечено виконання Закону України "Про амністію у 2014 році".
25 липня, 14:54
Неповторна красота архітектурного ансамблю Лаври вразила паломників ще на під'їді до святих місць, адже більшість прочан тут були вперше.
25 липня, 12:59
Відповідно до Положення про Комісію з питань державної політики у сфері виконання кримінальних покарань до її складу ввійшли представники Міністерства юстиції України Іван Горішний, структурних підрозділів апарату ДПтС України Владислав Скоропляс, Ігор Літвіновський, Олександр Нужний, Сергій Пушенко та юрист міжнародної громадської організації "Дім Свободи Україна" Тетяна Яблонська.
25 липня, 10:06
Випадків незаконного звільнення засуджених не було, обстановка задовільна.
24 липня, 19:02
Начальник відділу з керівництва підприємствами сільськогосподарського профілю ДПтС України Олександр Ярмоленко відзначив покращення в діяльності підприємства та вказав на недоліки.
24 липня, 16:25
На обліках у підрозділах кримінально-виконавчої інспекції перебуває більше ста тисяч осіб, які відбувають покарання, не пов'язані з позбавленням волі.
24 липня, 13:14
Протягом 22-23 липня в установах виконання покарань Житомирщини побувала частка мощей святителя і чудотворця Миколая, яку супроводжували голова правління Міжконфесійної Християнської Місії протоієрей УПЦ о. Віктор (Яценко), керівники єпархіальних відділів у справах пастирської опіки пенітенціарної системи Хмельницької та Житомирської Єпархій протоієреї УПЦ о. Сергій та о. Зиновій.
24 липня, 12:04
У ході зустрічі обговорювалися питання щодо подальших закупівель антиретровірусних препаратів для забезпечення хворих на ВІЛ-асоційований туберкульоз за підтримки цієї організації, визначено подальші кроки співпраці з питань забезпечення права на охорону здоров'я засуджених і взятих під варту осіб.
23 липня, 17:09
Підбиваючи підсумки заходу голова Всеукраїнської профспілки персоналу органів та установ пенітенціарної служби Олег Андрієнко подякував усім за плідну працю та націлив на подальшу роботу на благо трудових колективів і працівників.
23 липня, 16:12
Сьогодні у мережі Інтернет поширено інформацію щодо захоплення терористами Луганської установи виконання покарань (№17) (до реорганізації, колишній Луганський слідчий ізолятор) з посиланням на інформацію, викладену журналістом Романом Бочкалою на своїй сторінці у Facebook.
22 липня, 12:38
21 липня близько 23:30 під час бойових дій між силами АТО та бойовиками так званої ДНР в м. Горлівка Донецької області на територію Мічурінської ВК управління ДПтС України в Донецькій області (№ 57) влучили 12 бойових снарядів.
22 липня, 11:48
О 09:00 відбулася Архиєрейська Свята Літургія, під час якої було проголошено блаженного Василія Величковського покровителем пенітенціарного служіння.
21 липня, 17:04
ПРЕС-АНОНС
21 липня, 15:53
За результатами засідання прийнято відповідні рішення та визначено заходи реагування. Вирішення проблемних питань в окремих областях взято на контроль керівництва.
18 липня, 18:52
Підбиті підсумки діяльності соціально-психологічної служби установ виконання покарань у першому півріччі 2014 року, обговорено проблемні питання та недоліки, шляхи їх вирішення, визначено пріоритетні напрями роботи на друге півріччя.
18 липня, 18:50
Відповідно до порядку денного розпочалося засідання зі вступного слова тимчасово виконуючого обов'язки Голови Служби Віталія Ошовського, який поінформував присутніх про останні кадрові зміни в територіальних органах управління.
18 липня, 10:35
Новини регіонів
У Кременчуцькій виховній колонії управління ДПтС у Полтавській області відбулись заходи всеукраїнського проекту "Вільний удар"

28 липня,
В Ізяславській ВК (№31) Хмельницької області проведена комплексна інспекторська перевірка оперативно-службової та фінансово-господарської діяльності

28 липня,
Управлінням ДПтС України в м. Києві та Київській області забезпечено виконання Закону України "Про амністію у 2014 році"

28 липня,
В установах виконання покарань Запорізької області проведено конкурс на кращу кімнату психологічного розвантаження

28 липня,
День відкритих дверей в Жовтневській виправній колонії (№17) управління ДПтС України в Харківській області

28 липня,
Підприємство Березанської виправної колонії (№ 95), що на Київщині, виготовляє продукцію для потреб військовослужбовців

28 липня,
На базі Чорноморської ВК управління ДПтС в Одеській області (№74) проведені збори із заступниками начальників установ з інтендантського та комунально-побутового забезпечення

28 липня,
Черкащина: засудженому Старобабанівської ВК (№92) намагались передати ковбасу з наркотиком

28 липня,
Паспортизація засуджених на Сумщині

28 липня,
Вилучення телефону при спробі доставки до Жовтневської виправної колонії (№17) управління ДПтС України в Харківській області

28 липня,
Бійці зведеного загону груп швидкого реагування тренувались у Чернігівському СІЗО

28 липня,
В установах виконання покарань Вінницької області визначили найкраще приміщення для проведення психологічного розвантаження

28 липня,
Перевірка відомчої пожежної охорони управління ДПтС України в Запорізькій області

28 липня,
На Волині працівники облуправління ДПтС та установ області надають допомогу військовослужбовцям у зоні АТО

28 липня,
Голова
державної пенітенціарної
служби України
Старенький
Сергій Євгенійович
Розширений пошук »