27 листопада 2014
04050, м.Київ, вул. Мельникова, 81
us@kvs.gov.ua
*** Номер телефону "гарячої лінії" апарату ДПтС України (044) 207-36-09 ***
Новини апарату
Пенітенціарії Київщини вишикувалися живим ланцюгом та створили символічні образи: синьо-жовтий прапор, тризуб та карту України.
26 листопада, 14:48
Днями Головою Всеукраїнської профспілки персоналу органів та установ пенітенціарної служби Андрієнко Олегом Андрійовичем була організована зустріч з курсантами та представниками відділу виховної та соціально-психологічної роботи Інституту кримінально-виконавчої служби.
25 листопада, 11:26
Кінопокази пройшли в Дубенській виховній колонії, Рівненському слідчому ізоляторі, Городищенській та Катеринівській виправних колоніях.
24 листопада, 14:30
Висока повага і слова вдячності тим, хто сумлінно виконував і виконує службові обов'язки, хто відданістю справі та чесним служінням закону і українському народові зміцнює авторитет Державної кримінально-виконавчої служби України на державному, суспільному та міжнародному рівнях!
21 листопада, 17:32
Діти готувалися до цього свята тиждень та виготовляли патріотичні вироби, якими прикрасили не тільки камери, де утримуються, а також і коридори корпусу.
21 листопада, 17:23
21.11.2014 в Замковій виправній колонії управління ДПтС України в Хмельницькій області (№ 58), під час роздачі сніданку 195 засуджених відмовились від вживання їжі, що готується в їдальні установи, при цьому харчуються продуктами харчування, одержаними у посилках та передачах.
21 листопада, 15:20
Персоналом КВІ вивчено інтерактивні методи, що використовуються у програмах формування здорового способу життя, проаналізовано особливості проведення просвітницько-профілактичної роботи з використанням пасивних та активних методів та визначено шляхи взаємодії з фахівцями соцсфери у здійсненні роботи за програмою "Сходинки" та "Сходинки здоров'я для батьків".
21 листопада, 14:41
На поминальний молебень до Храму завітали прихожани церкви та співробітники апарату Служби.
21 листопада, 12:30
У залі засідань управління Державної пенітенціарної служби України в м. Києві та Київській області проведено нараду з підбиття підсумків за результатами перевірки територіальних підрозділів кримінально-виконавчої інспекції області.
20 листопада, 17:30
Мета відвідування - здійснення моніторингу стану додержання конституційних прав і свобод громадян, які перебувають в місцях позбавлення волі.
20 листопада, 13:49
Засуджені відділення господарського обслуговування Кіровоградського СІЗО облуправління ДПтС України не залишились осторонь від благодійної допомоги, зібравши кошти в розмірі свого одноденного заробітку, на які було придбано та передано шкарпетки бійцям Нацгвардії Кіровоградщини.
20 листопада, 10:17
Микола Ільтяй поінформував присутніх про принципову позицію керівництва Служби щодо подій, які мали місце в цій установі протягом останніх трьох тижнів, вжиті заходи реагування тощо.
19 листопада, 17:41
Завдяки співпраці з управлінням Державної пенітенціарної служби в Рівненській області вже заплановані кінопокази для затриманих і засуджених осіб у Рівненському слідчому ізоляторі, Дубенській виховній колонії, Городищенській ВК та Катеринівській ВК".
19 листопада, 14:27
У заході взяли участь представники Державної пенітенціарної служби Харківської, Сумської та Полтавської областей.
19 листопада, 14:23
В період з 24 листопада по 10 грудня засуджені зможуть переглянути документальні фільми з числа передбачених програмою фестивалю, а саме: "Південний кордон", "День шахтаря", "Лізо, ходи додому", "Йоанна".
18 листопада, 13:02
На запрошення відділу душпастирського служіння в місцях позбавлення волі УГКЦ участь у роботі конференції взяли заступник начальника управління ДПтС України у Львівській області полковник внутрішньої служби Богдан Гедз і психолог управління Юлія Ощипок.
18 листопада, 12:31
Директор підприємства установи Олексій Кривець розповідає, що нині на підприємстві засуджені виготовляють кілька різновидів пічок, які працюють на твердому паливі.
18 листопада, 10:57
Дане Державне замовлення дало змогу створити 120 робочих місць для засуджених.
18 листопада, 10:41
Під час конференції її учасники розглянули питання створення та функціонування механізмів протидії катуванням та порушенню прав людини у місцях несвободи, в тому числі проблеми та досягнення національних превентивних механізмів в країнах Європи та Азії.
17 листопада, 16:18
За дорученням Голови ДПтС України В.Палагнюка та з метою надання практичної допомоги спеціалісти перевірили стан організації фінансово-господарської діяльності та виконання вимог Порядку організації виробничої діяльності й залучення засуджених до суспільно корисної праці.
17 листопада, 14:53
Новини регіонів
У Київському слідчому ізоляторі забезпечено доступ засуджених до мережі Інтернет

26 листопада,
Представник Генеральної прокуратури перевірив стан дотримання прав засуджених у Замковій ВК управління ДПтС у Хмельницькій області (№58)

26 листопада,
У Чернігівському СІЗО облуправління ДПтС України відкрито кімнату тривалих побачень для засуджених до довічного позбавлення волі

26 листопада,
У Шепетівській ВК управління ДПтС у Хмельницькій області (№98) відбувся семінар стосовно пенсійного забезпечення осіб, позбавлених волі

26 листопада,
В Оріхівській виправній колонії управління ДПтС України в Запорізькій області (№88) знайшли схованку з мобільними телефонами

26 листопада,
Адаптація молодих співробітників у Дергачівській ВК управління ДПтС у Харківській області ( № 109)

26 листопада,
День відкритих дверей у Дружелюбівському виправному центрі управління ДПтС України в Запорізькій області (№1)

26 листопада,
Попереджено спробу доставки до Харківського СІЗО невідомої речовини

26 листопада,
Світ мистецтва очима засуджених Петрівської виправної колонії (№49) управління ДПтС України в Кіровоградській області

26 листопада,
На Рівненщині проведено заняття з працівниками кадрових підрозділів УВП області

26 листопада,
В телевізійний ефір Дніпропетровщини вийшов двадцятий випуск проекту "Територія каяття" (ВІДЕО)

26 листопада,
В установах виконання покарань Дніпропетровщини жінки вирішували, як захиститись від насилля

26 листопада,
Співробітник Дніпропетровської ВК облуправління ДПтС (№89) став призером Кубку України з рукопашного бою

26 листопада,
В управлінні ДПтС України в Харківській області відбувся другий етап конкурсу "Юні дарування"

26 листопада,

Розширений пошук »