8 липня 2015
04050, м.Київ, вул. Мельникова, 81
us@kvs.gov.ua
*** Номер телефону "гарячої лінії" апарату ДПтС України (044) 207-36-09 ***
Новини апарату
У зазначеному заході взяли участь представники 23 країн (Вірменія, Азербайджан, Афганістан, Білорусія, Естонія, Єгипет, Грузія, Іран, Казахстан, Киргизія, Росія, Сербія, Пакистан, Словенія, Молдова, Ліван, Судан, Швейцарія, Таджикистан, Турция, Хорватія, Україна, США).
7 липня, 17:55
Зустрічали відвідувачів перший заступник начальника управління ДПтС України в Житомирській області Ігор Калашников та начальник Бердичівської ВК-70 Олександр Доробалюк.
7 липня, 17:37
У супроводі начальника Білоцерківської ВК (№35) полковника внутрішньої служби А.Коменотруса гості відвідали житлову зону, приміщення, де проживають засуджені, об'єкти комунально-побутового призначення, медичну частину, ПТУ, дільницю соціальної реабілітації та церкву при установі.
7 липня, 17:33
ПРЕС-АНОНС
7 липня, 16:45
У вступній промові начальник департаменту по роботі з персоналом ДПтС України полковник внутрішньої служби Олексій Тогочинський зазначив, що необхідність проведення такого заходу викликана внесенням змін до багатьох нормативно-правових актів, що регулюють питання трудових відносин та соціального захисту працівників.
7 липня, 12:08
Володимир Палагнюк перевірив умови тримання засуджених, які відбувають покарання в зазначеній колонії, поцікавився питанням забезпечення належного харчування та створення умов для їх соціальної реабілітації.
7 липня, 12:03
Примітно, що вперше як експеримент підготовлено собак до пошуку мобільних телефонів у приміщенні, багажі та автотранспорті.
7 липня, 11:52
У цьому році фестиваль проходить під девізом "Єднаймося друзі в єдину родину - святу, незалежну, соборну Україну".
6 липня, 09:53
4 липня 2015 року на Пагорбі Слави в м. Чернігів відбулися урочистості з нагоди чергового випуску молодих фахівців, офіцерів, які закінчили Чернігівський юридичний коледж Державної пенітенціарної служби України.
6 липня, 09:09
3 липня 2015 року відбулася презентація нового трирічного проекту "Подальша підтримка пенітенціарної реформи в Україні".
3 липня, 16:51
Цього року Київська міська об'єднана профспілкова організація розпочала новий сезон Клубу вихідного дня духовно-просвітницькою поїздкою в Свято-Успенську Почаївську лавру. Захід відбувся спільно з Чернігівською обласною профспілкою за фінансової підтримки ЦК профспілки.
3 липня, 14:12
У м. Кечкемет (Угорщина) відбувся Кубок з плавання серед ветеранських плавальних клубів Центральної та Східної Європи і IV відкритий Чемпіонат Угорщини з плавання в закритому басейні в категорії "Мастерс".
2 липня, 12:58
У рамках навчання офіцери виконували початкові вправи відповідно до вимог Курсу стрільб із стрілецької зброї, склали залік з матеріальної частини зброї та здійснили практичні стрільби з пістолета.
1 липня, 18:13
Під час візиту відбулася зустріч Голови ДПтС України із курсантами, під час якої першокурсники задавали багато питань, пов'язаних із подальшим навчанням та проходженням служби.
30 червня, 16:46
Під час візиту Петро Кізюн побував на підприємстві, яке діє при Сокирянській ВК, та ознайомився з його виробничо-господарською діяльністтю.
30 червня, 11:31
Метою фестивалю є патріотичне виховання неповнолітніх засуджених у дусі національних традицій, пропагування серед молоді поваги до історії України, української мови та літератури, організація корисного дозвілля засуджених та розвиток їх творчих здібностей.
30 червня, 10:33
З вітальною промовою до персоналу апарату Служби звернувся Голова ДПтС України Володимир Палагнюк. Він зазначив, що Конституція України - є основним законом нашої держави, і всім нам необхідно ще докласти багато зусиль аби задекларовані в цьому документі права та свободи громадян були реалізовані в звичайному житті.
26 червня, 17:30
Цей Закон має найвищу юридичну силу, а відтак є визначним в організації і забезпеченні життєдіяльності всіх сфер нашого життя...
26 червня, 15:30
Сьогодні 150 випускників Інституту одержали дипломи освітньо-кваліфікаційного рівня "бакалавр" та стали дипломованими фахівцями, які вже зовсім скоро поповнять колективи органів та установ ДКВС України.
26 червня, 13:03
25 червня на базі Олімпійського навчально - спортивного центру "Конча - Заспа" з нагоди Дня Конституції України відбувся турнір з рукопашного бою за Кубок Президента України "Заради миру".
26 червня, 11:27
Новини регіонів
Начальник управління ДПтС України в Харківській області генерал-майор внутрішньої Олександр Крикушенко розповів журналістам про початок "ЖНИВ-2015"

07 липня,
Підприємством Вільнянської ВК управління ДПтС України в Запорізькій області (№20) забезпечено належною роботою цех з виготовлення інженерно-технічного загородження "єгоза"

07 липня,
Керівництвом Кіровоградської УВП облуправління ДПтС України (№14) постійно проводиться прийом родичів ув'язнених і засуджених з особистих питань

07 липня,
Вадим Іващенко подарував Ковельській виховній колонії управління ДПтС у Волинській області спортивні тренажери

07 липня,
У Харківській виправній колонії облуправління ДПтС України (№ 43) проведено релігійні заходи

07 липня,
Для жінок, які утримуються в Кіровоградській УВП облуправління ДПтС України (№14) гінеколог Комунального закладу обласного центра планування сім'ї та репродукції людини провела консультацію

07 липня,
На Сумщині пенітенціарії за перше півріччя 2015 року попередили доставку більше півкілограма наркотиків

07 липня,
Чернігівську виправну колонію облуправління ДПтС України (№ 44) відвідали представники Ради Європи

07 липня,
У Чортківській УВП управління ДПтС України в Тернопільській області (№ 26) для неповнолітнього ув'язненого прочитано лекцію: "Моє покликання у житті"

07 липня,
Свято Івана Купала відзначено у Павлоградській виправній колонії (№142), що на Дніпропетровщині

07 липня,
Експозиція вишитих творів відбулась у Чернігівській ВК облуправління ДПтС України (№ 44)

07 липня,
У Чортківській УВП управління ДПтС України в Тернопільській області (№ 26) відзначено свято Івана Хрестителя

07 липня,
В управлінні ДПтС України в Івано-Франківській області відбулася семінар-нарада оперативних працівників та науковців Прикарпатського факультету НАВС України

07 липня,
Дипломи про отримання вищої освіти вручено співробітникам органів і установ виконання покарань Дніпропетровщини

07 липня,

Розширений пошук »