29 березня 2015
04050, м.Київ, вул. Мельникова, 81
us@kvs.gov.ua
*** Номер телефону "гарячої лінії" апарату ДПтС України (044) 207-36-09 ***
Новини апарату
27 березня 2015 року голова підкомітету з питань діяльності Державної пенітенціарної служби Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Юрій Мірошниченко зустрівся із співробітниками управління ДПтС України в Миколаївській області.
27 березня, 16:46
Зазначений документ передбачає узгоджену співпрацю у галузі медицини стосовно реалізації спільного проекту щодо ранньої діагностики туберкульозу, лікування хіміорезистентного та ВІЛ-асоційованого туберкульозу в деяких установах виконання покарань і слідчих ізоляторах ДПтС України в Дніпропетровській області.
27 березня, 15:20
Сьогодні в Білоцерківському училищі профпідготовки персоналу ДКВС України перший заступник Голови ДПтС України Віталій Іванович Ошовський представив постійному складу навчального закладу нового начальника училища - підполковника внутрішньої служби Олега Дуку та першого заступника начальника училища - начальника навчального відділу Аллу Григоренко.
27 березня, 14:59
26 березня в управлінні ДПтС України в Черкаській області за ініціативи голови ЦК національної Профспілки ДПтС України Олега Андрієнка та голови Національного Руху "Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів" Сергія Гули за участі голів обласних об'єднаних організацій Всеукраїнської профспілки персоналу органів та установ пенітенціарної служби Дніпропетровської та Харківської областей відбувся професійний семінар руху "Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів"
27 березня, 13:01
Метою семінару було ознайомлення учасників заходу з практичним досвідом Республіки Білорусь та інших країн-партнерів щодо реалізації проекту "Освіта дорослих для ресоціалізації і професіоналізації у виправних установах".
27 березня, 10:09
Володимир Миколайович поспілкувався із керівництвом та особовим складом, задіяним до несення служби.
27 березня, 09:09
Усі засідання комітету з конкурсних торгів будуть транслюватися в онлайн-режимі.
26 березня, 17:25
25 березня 2015 року в рамках XII Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA відбулася презентація мережі кіноклубів медіа-просвіти Docudays UA, створеної у ДКВС України.
26 березня, 17:11
Відкрив виїзне засідання народний депутат України, голова Комісії Андрій Кожем'якін.
25 березня, 17:34
Під час зустрічі учасники обговорили внутрішнє середовище та зосередились на формуванні стратегічних та операційних цілей семінару за критеріями SMART.
25 березня, 17:08
Сьогодні, 25 березня 2015 року, в апараті Державної пенітенціарної служби України розпочалось виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності за участю представників Верховної Ради України, членів Комітету, керівництва ДПтС України, територіальних органів та відомчих навчальних закладів.
25 березня, 11:30
24 березня 2015 року проведено робочу зустріч з делегацією від Генерального директорату з прав людини і норм права Секретаріату Ради Європи, яку очолювала координатор проектів відділу з питань кримінального права Генерального директорату з прав людини і норм права Ради Європи пані Ільдіко Салач.
25 березня, 10:13
Тема діяльності установ у східних областях України стала також предметом розмови з представниками засобів масової інформації, які виявили бажання з перших вуст дізнатися офіційну інформацію про стан справ у підпорядкованих ДПтС України установах.
24 березня, 17:18
З метою ефективної реалізації положень Закону учасники заходу дійшли висновку щодо необхідності підготовки обґрунтованих пропозицій щодо внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2015 рік", а також визначили інші нагальні заходи у напрямку фінансового, кадрового та матеріально-технічного забезпечення пробації.
24 березня, 17:17
Головне завдання з'їзду проаналізувати досягнення і проблеми у сфері якості та виробити загальнонаціональні підходи щодо суттєвого поліпшення якості продукції та послуг, підвищення конкурентоспроможності та соціальної спрямованості вітчизняних підприємств і організацій, відчутного покращення життя громадян України.
24 березня, 14:51
Місце проведення заходу: м. Київ, вул. Мельникова, 81, приміщення (актова зала) Державної пенітенціарної служби України.
23 березня, 11:55
Участь у заході взяли представники громадських організацій, які мали бажання ввійти до складу нової громадської ради при ДПтС України, представники Служби та засобів масової інформації.
20 березня, 15:29
На засіданні були присутні заступник начальника відділу навчальних закладів і профпідготовки кадрів департаменту по роботі з персоналом ДПтС України підполковник внутрішньої служби Алла Григоренко, члени комісії та курсанти - випускники юридичного та психологічного факультетів Інституту.
20 березня, 14:47
Інформуємо, що місце проведення установчих зборів для формування громадської ради при ДПтС України змінено.
19 березня, 17:42
Начальник управління кримінально-виконавчої інспекції Державної пенітенціарної служби України Олег Янчук виступив з доповіддю щодо зміни вектору роботи з засудженими до покарань, не пов'язаних з позбавленням волі, у зв'язку з прийняттям Закону України "Про пробацію".
19 березня, 14:52
Новини регіонів
Черкаську виправну колонію облуправління ДПтС України (№ 62) відвідав прокурор області

27 березня,
У Кіровоградській установі виконання покарань (№14) проводиться модернізація медичної частини

27 березня,
Ув'язнених хворих на туберкульоз етапували із Київського СІЗО до Київської міської тублікарні №2 для надання кваліфікованої медичної допомоги

27 березня,
Засуджені Темнівської виправної колонії управління ДПтС України в Харківській області (№100) отримали "персональний" Інтернет

27 березня,
Обмін передовим досвідом роботи персоналу пенітенціарних установ Кіровоградщини

27 березня,
Ірпінський виправний центр (№132), що на Київщині, відвідали 60 студентів Національного університету державної податкової служби України

27 березня,
Під час прес-туру місцевій пресі показали, як у Кременчуцькій ВК управління ДПтС в Полтавській області (№69) лікують засуджених, хворих на туберкульоз

27 березня,
Керівництво управління ДПтС України в Донецькій області привітало особовий склад полку Нацгвардії, що базується в м.Маріуполі, з професійним святом

27 березня,
Із заступниками начальників установ управління ДПтС України в Івано-Франківській області говорили про актуальні питання споживання енергоресурсів

27 березня,
Професійно-технічний навчальний заклад у Житомирській ВК облуправління ДПтС України (№4) відвідав головний спеціаліст департаменту професійно-технічної освіти Міністерства освіти і науки України

26 березня,
У Харківському СІЗО облуправління ДПтС психологи благодійної організації "Де Поль" розпочали курс тренінгів для жінок

26 березня,
Представники громадськості та духовенства відвідали Новгород-Сіверську УВП (№ 31) управління ДПтС України в Чернігівській області

26 березня,
Он-лайн замовлення продукції підприємств установ виконання покарань Київської області можна зробити на інформаційному сайті kyivdpts.promdex.com

26 березня,
Для засуджених Петрівської ВК (№ 49), що на Кіровоградщині, облаштовано їдальню в національному стилі: яскраво, затишно, колоритно

26 березня,

Розширений пошук »