26 вересня 2016
04050, м.Київ, вул. Мельникова, 81
us@kvs.gov.ua
*** Номер телефону "гарячої лінії" апарату ДПтС України (044) 207-36-09 ***
Новини апарату
Привітати першокурсників прибули Голова ДПтС України В.Палагнюк; директор Департаменту стратегічного розвитку Міністерства юстиції Н.Козловська; в.о. голови облдержадміністрації Л.Сахневич; начальник Головного територіального управління юстиції в Чернігівській області О.Трейтяк; начальник 8-го Чернігівського навчального центру Держспецтрансслужби С.Гута.
23 вересня, 16:47
У роботі круглого столу взяли участь представники Міністерства юстиції України, ДПтС України, науковці, громадські діячі та священнослужителі.
20 вересня, 16:42
Проект має на меті донесення до суспільства думки, що виправний заклад може стати територією кардинальних особистісних змін у житті людей, які переступили закон.
13 вересня, 12:00
ПРЕС-АНОНС
12 вересня, 10:32
"Про визначення правового статусу засуджених осіб, які відбували покарання на тимчасово окупованій території або території населених пунктів, де органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, а також на території, що розташована на лінії зіткнення"
8 вересня, 18:02
Документ забезпечить урегулювання питань, пов'язаних із впровадженням в Україні пробації, унормує процес відбування покарань, не пов'язаних з позбавленням волі та підвищить правову захищеність осіб, засуджених до таких видів покарань.
8 вересня, 15:07
Цього разу авторський колектив телепроекту намагався розібратися як на практиці діє закон "Про вдосконалення порядку зарахування судом терміну попереднього ув'язнення в строк покарання", який в народі охрестили законом Савченко.
8 вересня, 14:24
На місце події виїхала група співробітників апарату ДПтС України. Проводиться службова перевірка обставин втечі засудженого з-під охорони та організовано розшукові заходи.
8 вересня, 11:50
Наукова конференція та турнір з футболу проводиться в м.Лемборк з ініціативи Великопольського співтовариства судових кураторів, науковців, практиків-пенітенціаристів під патронатом Бурмістра міста Лебмборк і має свою давню історію.
2 вересня, 11:07
У період із 21 по 28 серпня 2016 року в м. Рига (Латвія) проходила Літня академія країн регіону східного сусідства щодо розгляду питань професіоналізації освіти дорослих.
1 вересня, 17:57
Від імені колегії Державної пенітенціарної служби України та від себе особисто щиро вітаю вас із початком нового 2016-2017 навчального року та Днем знань!
1 вересня, 09:00
У змаганнях брало участь 14 команд-учасників, вісім із яких представляли карні заклади різних міст нашого західного сусіда, також команди від двох військових частин, митниці, поліції та пожежної служби.
30 серпня, 15:49
Співробітники та ветерани Державної кримінально-виконавчої служби України висловлюють щирі співчуття дружині, рідним і близьким покійного з приводу тяжкої втрати.
30 серпня, 12:25
У рамках виконання Угоди про співпрацю між Державною пенітенціарної службою України і Головним управлінням Тюремної служби Республіки Польща представники управління ДПтС України у Рівненській області відвідали установи виконання покарань у Хрубешові.
30 серпня, 09:27
Сьогодні, 29 серпня, під час апаратної наради в ДПтС України голова відомства В.Палагнюк вручив державні нагороди ректорові Академії Державної пенітенціарної служби України, доктору педагогічних наук, полковнику внутрішньої служби О.Тогочинському та начальнику Полицької ВК управління ДПтС України в Рівненській області (№ 76) полковнику внутрішньої служби В.Каламбету.
29 серпня, 17:08
Службу представляли найкращі співробітники установ виконання покарань та, вперше, співробітниці підрозділів кримінально-виконавчої інспекції.
25 серпня, 11:06
Сьогодні, 23 серпня, в апараті ДПтС України відбулися урочисті збори з нагоди 25-ої річниці Незалежності України.
23 серпня, 17:08
Від імені колегії Державної пенітенціарної служби України та особисто від себе щиро вітаю Вас з Днем Державного Прапора України та 25-ої річниці Незалежності України!
23 серпня, 12:42
У цьому році Курязька виховна колонія імені А.С. Макаренка прийняла естафету свята останньою, від виховної колонії міста Гояни Республіки Молдова, та закриває фестиваль.
22 серпня, 09:11
Сьогодні, 19 серпня, у Храмі Преображення Господнього на території апарату ДПтС України відбулося святкове богослужіння з нагоди свята Преображення Господнього, також названого Яблучним Спасом.
19 серпня, 17:10
Новини регіонів
Працівники КВІ Чернівецької області провели ряд заходів в рамках просвітницько-профілактичної програм "Сходинки"

26 вересня,
У Ковельській виховній колонії управління ДПтС України у Волинській області проведено тренінгові заняття кіноклубу Docudays UA

26 вересня,
Засуджені УВК управління ДПтС України в Черкаській області (129) відзначили 150- річчя від дня народження Михайла Грушевського

26 вересня,
Качанівську виправну колонію управління ДПтС України в Харківській області (№54) відвідала народний депутат України Ірина Луценко

26 вересня,
Освячено Храм Анастасії Узорешительниці у Криворізькій виправній колонії управління ДПтС України у Дніпропетровській області (№80)

26 вересня,
З особовим складом відділів охорони УВП управління ДПтС України в Сумській області проведені навчальні стрільби

26 вересня,
Дві посилки з наркотичними засобами не потрапили до Синельниківської виправної колонії (№94), що на Дніпропетровщині

26 вересня,
У Мелітопольський ВК управління ДПтС України в Запорізькій області пройшов захід, присвячений творчості І. Айвазовського

26 вересня,
У Кам'янській ВК управління ДПтС України в Запорізькій області (№101) завершено ремонт приміщення чатового по пропуску людей

26 вересня,
У Чернівецькій УВП (№ 33) відбувся "День відкритих дверей"

26 вересня,
В рамках підбиття підсумків роботи персоналу відділів нагляду і безпеки, режиму і охорони УВП управління ДПтС України в Кіровоградській області психологом проведено заняття з тренінговим елементом з проблем вирішення конфліктів

26 вересня,
У Кам'яськній ВК управління ДПтС України в Запорізькій області (№101) троє засуджених одружилися

26 вересня,
У Покровській виправній колонії управління ДПтС України в Харківській області (№17) проведено ремонт міні-пекарні

23 вересня,
Всесвітньо відомий стронгмен Василь Вірастюк відвідав Селидівську ВК управління ДПтС України в Донецькій області (№ 82)

23 вересня,

Розширений пошук »