21 квiтня 2014
04050, м.Київ, вул. Мельникова, 81
us@kvs.gov.ua
*** Номер телефону "Гарячої лінії" апарату ДПтС України (044) 207-36-09 ***
Новини апарату
У духовному світі це воістину величний день для кожної людини, яка прагне досягнути гармонії зі світом, бажає миру для ближніх та вірить у торжество добра на Землі.
19 квiтня, 10:00
В управлінні ДПтС України в м. Києві та Київській області начальником управління оперативно-розшукової роботи ДПтС України полковником внутрішньої служби Ігорем Оверченком представлено першого заступника начальника управління підполковника внутрішньої служби Сергія Стретовича.
18 квiтня, 15:50
Розпочалося цікаве дійство найцікавішим для дітлахів пенітенціаріїв - врученням благодійних подарунків від Об'єднання військовослужбовців-християн України, з яким пов'язана тісна співпраця національної Профспілки ДПтС України в соціальних та благодійних проектах.
18 квiтня, 14:32
ОГОЛОШЕННЯ
18 квiтня, 13:59
17 квітня ц.р. в Чернігівському юридичному коледжі Державної пенітенціарної служби України відбувся Круглий стіл за участю представників навчальних закладів ДПтС України та Офісу Управління ООН з наркотиків та злочинності (ЮНОДК) в Україні
18 квiтня, 10:17
У своєму виступі Віталій Ошовський зазначив, що усі повинні докладати максимум зусиль для виконання завдань, покладених на Державну кримінально-виконавчу службу України.
17 квiтня, 18:01
Начальник департаменту охорони, нагляду і безпеки, режиму та контролю за виконанням судових рішень ДПтС України Микола Ільтяй побажав Олександру Заміралову та Віталію Остапенку від імені керівництва ДПтС України успіхів у роботі та злагодженості у діях.
17 квiтня, 15:37
У рамках заходу лідер профспілковців - пенітенціаріїв Олег Андрієнко також провів корисні перемовини з громадськими діячами, партнерами СЮУ.
17 квiтня, 14:49
У рамках плідної співпраці між ДПтС України та Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) з метою привернення уваги до захисту прав дітей та молоді в Україні, до Київського СІЗО знову завітав французький художник-мураліст Жюльєн Маллан - відомий у всьому світі своїми роботами у жанрі "стріт-арт".
16 квiтня, 17:23
В управлінні ДПтС у Чернігівській області відбулась зустріч співробітників служби Чернігівщини з головним науковим співробітником Наукового центру Інституту кримінально-виконавчої служби, доктором юридичних наук, професором, помічником Голови Державної пенітенціарної служби України Іваном Богатирьовим.
16 квiтня, 12:43
Метою зазначеного проекту є створення в трьох пілотних регіонах Центрів підтримки і супроводу дітей у кризових життєвих обставинах з метою надання комплексної професійної допомоги і супроводу дітей, які знаходяться у конфлікті з законом, або опинилися у складних життєвих обставинах.
16 квiтня, 10:59
Сергій Старенький зазначив, що новий керівник має необхідний практичний досвід, який дозволить йому успішно вирішувати завдання, що стоять перед Службою в цілому та управлінням зокрема.
15 квiтня, 18:28
Керівництво Служби здійснило обхід режимної території в цілому, оглянуто пекарню, їдальню для засуджених, кімнати короткострокових та довгострокових побачень, дитячу кімнату.
15 квiтня, 14:49
Зазначений захід проведено за підтримки Генерального директорату прав людини і норм права Ради Європи.
14 квiтня, 17:34
Сьогодні, 12 квітня, персоналом апарату Державної пенітенціарної служби України проведено заходи з благоустрою й прибирання території, прилеглої до адмінбудинку ДПтС.
12 квiтня, 12:54
У рамках візиту керівництвом Служби здійснено обхід дільниці карантину, діагностики і розподілу, їдальні та медико-санітарної частини.
11 квiтня, 16:59
Відповідно, С. Старенький оглянув матеріально-технічну базу коледжу та обговорив із його керівництвом можливості для введення нових спеціальностей і факультативів.
11 квiтня, 12:59
За майже 16 років самостійного функціонування Державної кримінально-виконавчої служби України Дошку пошани оновлювали 10 разів. Сьогодні це зробили 11-й раз.
10 квiтня, 17:26
У структурі Державної пенітенціарної служби України є одинадцять підприємств сільськогосподарського профілю та СГП «Октябрьскоє», які створені та функціонують при виправних колоніях та виправних центрах. У їхньому використанні перебуває 35 тис. га орної землі.
10 квiтня, 09:54
У разі наявності пропозицій та зауважень до проекту цього документу (абзаци тексту документу проіндексовано для спрощення орієнтування і пошуку під час опрацювання і внесення відповідних пропозицій та зауважень) звертаємось з проханням надсилати їх до 9 травня 2014 року на електронну адресу: org@kvs.gov.ua або за телефоном: +38 044 207 34 36, Клиша Владислав Іванович
9 квiтня, 17:09
Новини регіонів
На Запоріжжі неповнолітні засуджені готуються до Великодніх свят

19 квiтня,
У Чернігівській виправній колонії облуправління ДПтС (№ 44) печуть великодні паски

18 квiтня,
22 квітня у Західній виправній колонії (№97) відбудеться серед засуджених мега-шоу "Битва хорів"
ПРЕС-АНОНС
18 квiтня,
Конотопський ВЦ управління ДПтС України в Сумській області (№130) відкрив свої двері для влади, громадськості та ЗМІ

18 квiтня,
24 квітня в Збаразькій ВК управління ДПтС України в Тернопільській області (№ 63) буде проведено "День відкритих дверей"
ПРЕС-АНОНС
18 квiтня,
В Івано-Франківському слідчому ізоляторі ув'язнені готуються до Великодніх свят

18 квiтня,
Майстер-клас із писанкарства для неповнолітніх засуджених Полтавщини

18 квiтня,
У Маріупольському СІЗО управління ДПтС у Донецькій області відбувся передсвятковий конкурс писанкарства серед неповнолітніх

18 квiтня,
КВІ управління ДПтС України в м. Києві та Київській області не забуває своїх підопічних та проводить профілактичну роботу спільно з МВС

18 квiтня,
Підбито підсумки роботи кримінально-виконавчої інспекції Полтавської області за І квартал 2014 року

18 квiтня,
На Полтавщині обговорювали питання профілактики ВІЛ в пенітенціарних установах області

18 квiтня,
Реалізація стратегічного курсу модернізації у Вільнянському СІЗО управління ДПтС України в Запорізькій області

18 квiтня,
Вільнянською виправною колонією управління ДПтС України в Запорізькій області (№20) відремонтовано палати та службові кабінети в обласній клінічній лікарні

18 квiтня,
У Мічурінській виправній колонії управління ДПтСУ в Донецькій області (№ 57) попереджена спроба доставки заборонених предметів

18 квiтня,
Голова
державної пенітенціарної
служби України
Старенький
Сергій Євгенійович
Розширений пошук »