28 сiчня 2015
04050, м.Київ, вул. Мельникова, 81
us@kvs.gov.ua
*** Номер телефону "гарячої лінії" апарату ДПтС України (044) 207-36-09 ***
Новини апарату
Участь у заході взяли керівники структурних підрозділів апарату ДПтС України з різних напрямків діяльності.
28 сiчня, 12:11
Учасники зустрічі поінформували один одного про стан ведення соціального діалогу на рівні національних профспілок та пенітенціарних відомств, не оминувши проблемні питання, які при цьому виникають.
28 сiчня, 12:03
Основною метою запланованих змін є побудова сучасної, ефективної та прозорої системи державних закупівель, які здійснюють органи державної влади в Україні.
28 сiчня, 11:22
24 січня 2015 року внаслідок влучання артилерійського снаряду на територію Чорнухінської виправної колонії управління ДПтС України в Луганській області (№ 23) було пошкоджено ділянки основної та маскувальної огорожі, частково зруйновано клуб та їдальню установи.
27 сiчня, 18:17
У заході взяли участь начальник управління технічного забезпечення ДПтС України Олексій Мервінський, керівництво облуправління ДПтС, начальники структурних підрозділів управління та керівний склад установ виконання покарань та слідчих ізоляторів області, а також начальники підрозділів КВІ.
27 сiчня, 14:40
У засіданні взяли участь начальник управління соціально-виховної та психологічної роботи із засудженими апарату ДПтС України Ігор Андрушко, члени колегії, керівний склад управління, начальники та перші заступники начальників установ виконання покарань Вінницької області та ін.
27 сiчня, 12:50
У рамках робочої поїздки очільник Служби відвідав підпорядковані установи, де ознайомився з умовами тримання засуджених та осіб, узятих під варту, поспілкувався з персоналом структурних підрозділів та обговорив наявні проблеми в їх діяльності.
27 сiчня, 12:05
В ході інспектування було перевірено стан виробничо-господарської та оперативно-службової діяльності відповідних служб установи.
27 сiчня, 10:52
Від апарату Державної пенітенціарної служби України був присутній заступник начальника управління організаційно-аналітичної роботи та документального забезпечення ДПтС України Володимир Трохимчук.
27 сiчня, 09:51
У зв'язку з появою в засобах масової інформації повідомлень про примусове переведення зарплатних проектів персоналу органів та установ, що належать до сфери управління Державної пенітенціарної служби України, на обслуговування до державних банків повідомляємо наступне.
26 сiчня, 16:33
Зокрема, Олександр Сердюк оглянув камери, у яких утримуються засуджені та ув'язнені, та особисто поспілкувався з в'язнями.
26 сiчня, 15:28
Очолював нараду начальник управління оперативно-розшукової роботи ДПтС України Ігор Оверченко.
26 сiчня, 13:03
Після обходу території заступник начальника департаменту по роботі з персоналом ДПтС України Сергій Глибін провів особистий прийом персоналу установи та засуджених.
26 сiчня, 11:58
У нараді також взяли участь начальник департаменту бухгалтерського обліку ДПтС України О.Коцупал, заступник начальника управління промисловості, транспорту і зв'язку ОДА Б.Тхір, заступник начальника ГУ юстиції в області В.Ковальчук, старший прокурор прокуратури області В.Галушка, представники громадськості та ЗМІ.
26 сiчня, 11:09
На базі Конотопського ВЦ управління ДПтС України в Сумській області (№130) відбулось засідання колегії облуправління Служби за головування начальника управління А.Носаля та за участі начальника управління КВІ ДПтС України О.Янчука.
26 сiчня, 09:15
Керівництво облуправління ДПтС та Президія профспілки висловлює свою подяку співробітникам служби, які не залишаються байдужими до трагедії країни.
26 сiчня, 09:01
22 січня 2015 року вихованці спеціальних виховних установ у Волинській, Запорізькій, Рівненській, Чернігівській та Полтавській та Харківській областях долучились до проведення урочистих та інформаційно-просвітницьких заходів з нагоди відзначення Дня Соборності України.
23 сiчня, 14:32
Засуджені радо беруться до роботи по наданню такої допомоги, щоб теж внести свою лепту у справу захисту Батьківщини.
23 сiчня, 12:50
Прийняття рішень відбувалося на засадах гласності з урахуванням пропозицій і зауважень представників інститутів громадянського суспільства.
23 сiчня, 10:10
Він побував на дільницях соціальної реабілітації, у їдальнях, кімнатах короткострокових та тривалих побачень.
23 сiчня, 09:10
Новини регіонів
Модернізація відділень соціально - психологічної служби виправних закладів Сумської області

28 сiчня,
Донька запорізького пенітенціарія здобула І місце в змаганнях зі спортивних бальних танців

28 сiчня,
Розширене засідання профспілкового комітету обласної організації відбулось в управлінні ДПтС України в Чернігівській області

28 сiчня,
Водосвятний молебень у Дніпропетровській виправній колонії облуправління ДПтС (№89)

28 сiчня,
Дитячий церковний хор подарував концерт для вихованців Кременчуцької виховної колонії управління ДПтС у Полтавській області

28 сiчня,
У Холодногірській виправній колонії управління ДПтС України в Харківській області (№18) відбулось весілля

28 сiчня,
З проектом "Примирення" завітали до Чернігівської виправної колонії облуправління ДПтС (№ 44) представники громадської організації "Союз Золотий Вік України"

28 сiчня,
Дніпропетровським журналістам розповіли про організацію громадського контролю за виконанням кримінальних покарань

28 сiчня,
Персонал Петрівської ВК (№49), що на Кіровоградщині, проінформував майбутніх випускників щодо порядку вступу у вищі навчальні заклади ДПтС України

28 сiчня,
Вручення паспортів у Софіївській ВК управління ДПтС України в Запорізькій області (№55)

28 сiчня,
Найкраща чергова зміна Кіровоградського СІЗО, за підсумками 2014 року, відвідала обласний драматичний театр імені М.Кропивницького

28 сiчня,
У Черкаській ВК облуправління ДПтС України (№ 62) розпочався цикл психокорекційних занять з персоналом

28 сiчня,
У засудженого Миколаївської ВК управління ДПтС України у Львівській області (№ 50) вилучено заборонені предмети, серед яких наркотичні речовини

28 сiчня,
Представники громадських правозахисних організацій Кіровоградської та Донецької областей відвідали Кіровоградську виправну колонію (№ 6)

28 сiчня,

Розширений пошук »