24 липня 2014
04050, м.Київ, вул. Мельникова, 81
us@kvs.gov.ua
*** Номер телефону "Гарячої лінії" апарату ДПтС України (044) 207-36-09 ***
Новини апарату
У ході зустрічі обговорювалися питання щодо подальших закупівель антиретровірусних препаратів для забезпечення хворих на ВІЛ-асоційований туберкульоз за підтримки цієї організації, визначено подальші кроки співпраці з питань забезпечення права на охорону здоров'я засуджених і взятих під варту осіб.
23 липня, 17:09
Підбиваючи підсумки заходу голова Всеукраїнської профспілки персоналу органів та установ пенітенціарної служби Олег Андрієнко подякував усім за плідну працю та націлив на подальшу роботу на благо трудових колективів і працівників.
23 липня, 16:12
Сьогодні у мережі Інтернет поширено інформацію щодо захоплення терористами Луганської установи виконання покарань (№17) (до реорганізації, колишній Луганський слідчий ізолятор) з посиланням на інформацію, викладену журналістом Романом Бочкалою на своїй сторінці у Facebook.
22 липня, 12:38
21 липня близько 23:30 під час бойових дій між силами АТО та бойовиками так званої ДНР в м. Горлівка Донецької області на територію Мічурінської ВК управління ДПтС України в Донецькій області (№ 57) влучили 12 бойових снарядів.
22 липня, 11:48
О 09:00 відбулася Архиєрейська Свята Літургія, під час якої було проголошено блаженного Василія Величковського покровителем пенітенціарного служіння.
21 липня, 17:04
ПРЕС-АНОНС
21 липня, 15:53
За результатами засідання прийнято відповідні рішення та визначено заходи реагування. Вирішення проблемних питань в окремих областях взято на контроль керівництва.
18 липня, 18:52
Підбиті підсумки діяльності соціально-психологічної служби установ виконання покарань у першому півріччі 2014 року, обговорено проблемні питання та недоліки, шляхи їх вирішення, визначено пріоритетні напрями роботи на друге півріччя.
18 липня, 18:50
Відповідно до порядку денного розпочалося засідання зі вступного слова тимчасово виконуючого обов'язки Голови Служби Віталія Ошовського, який поінформував присутніх про останні кадрові зміни в територіальних органах управління.
18 липня, 10:35
Медичним працівникам прочитали лекцію радник УНЗ ООН з питань ВІЛ у пенітенціарній сфері - Ехаб Салах та міжнародний консультант УНЗ ООН з проектної діяльності в Україні Катерін Ріттер.
17 липня, 19:00
Напередодні проведення розширеної оперативної наради ДПтС України на базі ІКВС за участю т.в.о. Голови Служби Віталія Ошовського відбулись заняття з начальниками територіальних органів управління з вивчення та обговорення актуальних питань практичної реалізації положень Закону України від 08.04.2014 "Про внесення змін до Кримінально-виконавчого кодексу України щодо адаптації правового статусу засуджених до європейських стандартів".
17 липня, 17:15
15 липня 2014 року представники апарату ДПтС України взяли участь у нараді, присвяченій актуальним питанням забезпечення прав і законних інтересів дітей, які проживають або виїхали із тимчасово окупованої території та районів антитерористичної операції.
17 липня, 17:01
У рамках Всеукраїнської акції "Підтримай Українську армію" персоналом Інституту кримінально - виконавчої служби було прийнято рішення зібрати кошти на підтримку батальйону патрульної служби міліції особливого призначення "Миротворець"
16 липня, 14:54
14 липня в приміщенні офісу ЮНІСЕФ представники апарату ДПтС України провели зустріч з міжнародним експертом, паном Метью Науманом, на якій його було поінформовано про заходи, які вживаються ДПтС України щодо забезпечення прав дітей та жінок з дітьми, а також проблеми, що стосуються нормативного, матеріально-технічного та соціального супроводу дітей, які вступили у конфлікт із законом.
16 липня, 11:34
Керівництво ДПтС України відслідковує ситуацію в органах та установах Донецької та Луганської областей
15 липня, 12:54
Розпочинаючи зустріч, Едуард Багіров висловив присутнім щирі слова подяки за те, що не зважаючи на жахливі умови сьогодення, ці люди сумлінно виконують функції, покладені на них державою.
15 липня, 08:59
У цьому році проходить ХХІІІ фестиваль "Червоної калини", і Курязька виховна колонія імені А.С. Макаренка прийняла естафету другою після Кременчуцької виховної колонії.
14 липня, 17:29
11 липня у приміщенні Київського нацуніверситету імені Тараса Шевченка проведено робочу зустріч з начальником пенітенціарної установи в м. Рінге, Данія (Statsfаеngslet i Ringe) пані Боділ Філіп (Bodil Philip), під час якої її поінформовано про потреби ДПтС України в галузі подальшого удосконалення організаційно-правових засад діяльності органів і установ виконання покарань і слідчих ізоляторів.
11 липня, 16:43
Сьогодні, 11 липня, під головуванням заступника голови Громадської ради при Державній пенітенціарній службі України, Голови правління ВГО "Всеукраїнський центр правової допомоги "Громадський захисник" А. Мукшименко відбулося відкрите тематичне засідання членів Громадської ради при ДПтС України.
11 липня, 16:18
Засуджений до довічного позбавлення волі В. Болотських перебуває у Словяносербській ВК (№60)
11 липня, 14:50
Новини регіонів
На базі Бережанської виправної колонії (№ 141) управління ДПтС України в Тернопільській області проведено навчальні збори з працівниками ресурсного та інженерного забезпечення

24 липня,
Співробітники Житомирської виправної колонії (№4) відвідали обласний притулок для дітей "Сонячний дім"

24 липня,
У Маріупольському слідчому ізоляторі, що на Донеччині, відбувся бліцтурнір з шахів серед персоналу

24 липня,
На базі Біленьківської виправної колонії управління ДПтС України в Запорізькій області (№99) пройшли змагання на найкращого кінолога

23 липня,
Правове виховання засуджених у Чортківському СІЗО управління ДПтС України в Тернопільській області

23 липня,
Співробітники органів та установ ДПтС України в Чернігівській області перерахували матеріальну допомогу колегам з Донецької області

23 липня,
Шестеро засуджених отримали паспорт громадянина України в Бориспільській виправній колонії (№119), що на Київщині

23 липня,
У Калінінській виправній колонії (№ 27), що на Донеччині, попереджені спроби доставки великої партії заборонених предметів

23 липня,
Курсанти Інституту кримінально-виконавчої служби та Чернігівського юридичного коледжу проходять ознайомчу практику у Жовтневській ВК (№17) управління ДПтС України в Харківській області

23 липня,
Підключення глобальної мережі Інтернет у Качанівській ВК ДПтС у Харківській області (№ 54)

23 липня,
Обряд хрещення відбувся в Дніпропетровській виправній колонії (№89)

23 липня,
У Райківській ВК управління ДПтС України в Житомирській області (№73) відбулося два весілля

23 липня,
В усіх установах ДПтС України на Черкащині для співробітників проведені додаткові заняття з рукопашного бою

23 липня,
Хрещення засуджених на Сумщині

23 липня,
Голова
державної пенітенціарної
служби України
Старенький
Сергій Євгенійович
Розширений пошук »