23 березня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новини
Так, 19.03.2018 в ході реалізації оперативної інформації працівниками оперативного відділу державної установи "Городищенська виправна колонія (№96)" спільно із співробітниками УСБУ в Рівненській області на міжзонному КПП установи було доглянуто лікаря-терапевта медичної частини установи М., 1982 року народження
21 березня, 17:48
20 березня 2018 року з метою повноцінного та якісного виконання завдань і функцій, покладених на Адміністрацію ДКВС України, підвищення ефективності роботи за відповідними напрямами діяльності структурних підрозділів Адміністрації ДКВС України проведено апаратну нараду керівництва Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України із залученням керівників міжрегіональних управлінь з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, а також начальників установ виконання покарань по системі селекторного зв'язку.
20 березня, 14:51
19 березня 2018 року були проведені збори з начальниками відділів оперативного чергування Управлінь ДКВС України міжрегіональних управлінь з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України
20 березня, 12:39
В урочистій обстановці виконуючий обов’язки начальника Адміністрації ДКВС України Крикушенко Олександр Георгійович вручив вітальні листи та пагони офіцерам. Всього наказом Міністерства юстиції було присвоєно 2 чергові спеціальні звання полковника внутрішньої служби та 1 чергове спеціальне звання підполковника внутрішньої служби.
15 березня, 16:25
Під час заходу у супроводі начальника установи полковника внутрішньої служби Володимира Мастицького відвідувачами здійснено обхід об'єктів установи, в ході якого ознайомлено із комунально-побутовими умовами, медичним обслуговуванням ув’язнених та засуджених, а також з умовами несення служби персоналом установи.
15 березня, 15:15
В ході зазначеного заходу було заслухано доповіді підлеглих керівників служб, за результатами яких прийнято відповідні рішення та надано принципову оцінку діяльності кожної установи за результатами роботи у 2017 році та поставлено завдання на поточний рік.
14 березня, 17:59
У супроводі виконуючого обов’язки начальника ДУ «Одеська виправна колонія (№14)» полковника внутрішньої служби Олександра Стахова відвідувачами здійснено обхід об'єктів установи. Зокрема, було відвідано приміщення відділу охорони, відомчої пожежної частини, міжзонного КПП; оглянуто стан та облаштування забороненої зони.
14 березня, 16:37
Головуючий акцентував увагу на посиленні контролю за діяльністю підпорядкованих міжрегіональних управлінь з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, зокрема покращення оперативної обстановки, підвищення рівня виконавської дисципліни та забезпечення цільового витрачання бюджетних коштів.
13 березня, 15:13
Саме ви надихаєте нас на нові звершення і є тією неймовірною силою, яка заряджає нас енергією. Саме вам ми вдячні за наші перемоги, адже це Ви нас окриляєте та піднімаєте до нових висот. Це Ви, шановні жінки, нами опікуєтесь, турбуєтесь про нас та оберігаєте сімейне вогнище. Це ви одночасно можете бути дбайливою мамою і дружиною, відмінною господинею, турботливою бабусею та вічно юною, прекрасною і чарівною Пані.
8 березня, 01:50
Hа базі державної установи «Замкова виправна колонія №58) відбулася виїзна розширена оперативна нарада з підведення підсумків службової діяльності відділів охорони, режиму і охорони, нагляду і безпеки та відомчої пожежної охорони установ виконання покарань і слідчого ізолятору Центрально – Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції за результатами роботи у 2017 році.
3 березня, 09:36
Hа базі ДУ «Білоцерківська виправна колонія (№35)» були проведені збори з першими заступниками, начальниками відділів та секторів ІТЗО, зв’язку та інформатизації та начальницьким складом відомчої пожежної охорони установ виконання покарань і слідчих ізоляторів Центрального міжрегіонального управління.
1 березня, 11:59
Hа базі державної установи «Темнівська виправна колонія (№100)», відбулася розширена нарада з першими заступниками начальників, начальників підрозділів охорони, режиму, нагляду і безпеки, інженерно-технічних засобів охорони, зв’язку та інформатизації, відомчої пожежної охорони установ Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції за підсумками роботи у 2017 році.
27 лютого, 16:20
Новини регіонів
В Роменській виправній колонії (№ 56) Північно-Східного міжрегіонального управління попереджено спробу доставки заборонених предметів

16 березня,
Продовжуються кроки модернізації у Державній установі «Вільнянська установа виконання покарань (№11)», що на Запоріжжі

16 березня,
Державне підприємство Кам'янської виправної колонії (№101) отримало державне замовлення на виріб «Єгоза»

16 березня,
У Вільнянській виправній колонії (№20) проведено закупівлю борошна для засуджених

16 березня,
У Крюковській виправній колонії (№ 29) Північно-Східного міжрегіонального управління обрали кращого кухаря

16 березня,
Міжнародна науково-практична онлайн-конференція на тему “Педагогічна спадщина А.С. Макаренка в науці та практиці” (до 130-річчя від дня народження)

15 березня,
В Крюковській виправній колонії (№ 29) Північно-Східного міжрегіонального управління введено в експлуатацію нове пекарське обладнання

15 березня,
До державної установи «Вознесенська виправна колонія (№72)» завітав перший заступник керівника Вознесенської місцевої прокуратури радник юстиції Денисенко Віта Василівна

15 березня,
В державній установі «Вознесенська виправна колонія (№72)» відбулось виїзне засідання спостережної комісії при виконавчому комітеті Вознесенської міської ради під керівництвом керуючого справами виконавчого комітету міської ради Сербенюк Н.М.

15 березня,
В Старобільському СІЗО Північно-Східного міжрегіонального управління попереджено спробу доставки заборонених предметів

15 березня,
Розширений пошук »