15 жовтня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новини
У світлий день Покрови Пресвятої Богородиці, яка завжди вважалася заступницею і покровителькою нашого народу, ми, українці, відзначаємо: День українського козацтва та День захисника України. Це знаменно, оскільки символізує зв'язок поколінь та давню історичну традицію.
12 жовтня, 12:57
12 жовтня 2018 року в Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня захисника України.
12 жовтня, 12:56
З 05 до 07 жовтня 2018 року, в місті Снігурівка Миколаївської області проходив Всеукраїнський турнір з боротьби дзюдо, в якому приймали участь понад двадцять команд із різних куточків України.
10 жовтня, 14:50
06 жовтня 2018 року на базі Хмельницького центру підвищення кваліфікації персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України відбулись змагання кінологічних пар за програмою підготовки спеціальних собак "Патрульно-розшуковий собака - 1" та "Патрульно-розшуковий собака - 2".
10 жовтня, 14:45
9 жовтня 2018 року у Адміністрації ДКВС України відбулося чергове засідання Душпастирської ради з питань релігійної опіки у пенітенціарній системі України
10 жовтня, 09:46
З метою посилення охорони установ Державної кримінально-виконавчої служби України Адміністрацією Державної кримінально-виконавчої служби України продовжується вжиття практичних заходів з модернізації та ремонту заборонених зон та місць несення служби.
9 жовтня, 17:47
17-19 жовтня 2018 року на базі державної установи "Шепетівська виправна колонія (№ 98)" Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції відбудуться IV Всеукраїнські змагання з багатоборства кінологів Державної кримінально-виконавчої служби України.
9 жовтня, 17:45
7 жовтня в Україні святкується День працівників освіти. У загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, які функціонують при установах виконання покарань працює понад 1,5 тис. педагогічних працівників, які приймають активну участь у навчально-виховному процесі із засудженими, значно сприяють формуванню у них соціально-активної життєвої позиції.
5 жовтня, 16:07
05.10.2018 року Сектором з питань запобігання та виявлення корупції Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України спільно з Управлінням з питань запобігання та виявлення корупції Міністерства юстиції України в приміщенні Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції було проведено семінар по роботі уповноважених осіб з питань запобігання та виявлення корупції.
5 жовтня, 14:47
Персоналом органів та установ Державної кримінально-виконавчої служби України вживається комплекс заходів з підготовки місць несення служби та інших об'єктів підпорядкованих установ до експлуатації в зимових умовах 2018-2019 років.
5 жовтня, 14:01
3 жовтня, 17:09
28 вересня 2018 року, на базі державної установи "Закарпатська установа виконання покарань (№9)", були проведені міжрегіональні навчально-методичні збори, з начальниками слідчих ізоляторів та установ виконання покарань, які виконують функції слідчих ізоляторів.
1 жовтня, 17:53
У період з 27 по 28 вересня року у м. Києві за підтримки Міжнародного Комітету Червоного Хреста проведено практичний семінар "Розробка платформи он-лайн навчання для пенітенціарного персоналу в Україні".
1 жовтня, 17:50
Новини регіонів
В Надержинщинській виправній колонії (№ 65) Північно-Східного міжрегіонального управління проведено стройовий огляд

08 жовтня,
В Божковській виправній колонії (№16) Північно-Східного міжрегіонального управління освоєно новий вид продукції.

08 жовтня,
Державна установа "Кропивницький слідчий ізолятор" потребує допомоги від керівництва міської ради

08 жовтня,
День вчителя в установах виконання покарань Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації

08 жовтня,
В установах Північно-Східного міжрегіонального управління відзначили День працівників освіти

08 жовтня,
В Сумській виправній колонії (№116) Північно-Східного міжрегіонального управління виготовляються захисні огородження

05 жовтня,
В Темнівській виправній колонії (№ 100) Північно-Східного міжрегіонального управління попереджено спробу доставки заборонених предметів

05 жовтня,
В Конотопському виправному центрі (№ 130) Північно-Східного міжрегіонального управління підготувалися до опалювального сезону

05 жовтня,
В Старобільському СІЗО Північно-Східного міжрегіонального управління засуджений отримав свідоцтво про народження

05 жовтня,
В Державній установі "Кропивницький слідчий ізолятор" проводяться заняття з фізичної підготовки

05 жовтня,
Розширений пошук »