30 вересня 2016
04050, м.Київ, вул. Мельникова, 81
us@kvs.gov.ua
*** Номер телефону "гарячої лінії" апарату ДПтС України (044) 207-36-09 ***
Новини апарату
INTERNATIONAL ACTIVITY OF THE STATE CRIMINAL-EXECUTIVE SERVICE OF UKRAINE (SCES of Ukraine) (questions & answers)
30 вересня, 14:32
"Підтримка розвитку органу пробації в Україні з метою підвищення ефективності кримінальних покарань, альтернативних позбавленню волі"
30 вересня, 13:55
для усунення диспропорційності в правах, обов'язках і юридичній відповідальності персоналу ДКВС України і громадян, які мають непогашену (незняту) судимість, та здійснюють контроль і проведення перевірок УВП з пред'явленням редакційного (службового) посвідчення друкованого ЗМІ або ІА
30 вересня, 13:04
30 вересня, 12:21
В період 26 - 27 вересня у м. Львові відбувся дводенний семінар, присвячений реалізації українсько-канадського "Проекту реформування системи кримінальної юстиції щодо неповнолітніх в Україні".
29 вересня, 08:40
Метою візиту стало вивчення й обговорення потреб країни в технічній допомозі зі сторони Управління ООН з наркотиків та злочинності в питаннях реформування пенітенціарної системи.
28 вересня, 17:26
Два дні понад 200 плавців "Masters" у віці від 25 до 95 років з України, Угорщини, Польщі, Фінляндії та Естонії виборювали такі бажані медалі, ставали чемпіонами і призерами, встановлювали рекорди європейські та національні, а й часом просто покращували свої особисті.
26 вересня, 15:18
Привітати першокурсників прибули Голова ДПтС України В.Палагнюк; директор Департаменту стратегічного розвитку Міністерства юстиції Н.Козловська; в.о. голови облдержадміністрації Л.Сахневич; начальник Головного територіального управління юстиції в Чернігівській області О.Трейтяк; начальник 8-го Чернігівського навчального центру Держспецтрансслужби С.Гута.
23 вересня, 16:47
У роботі круглого столу взяли участь представники Міністерства юстиції України, ДПтС України, науковці, громадські діячі та священнослужителі.
20 вересня, 16:42
Проект має на меті донесення до суспільства думки, що виправний заклад може стати територією кардинальних особистісних змін у житті людей, які переступили закон.
13 вересня, 12:00
ПРЕС-АНОНС
12 вересня, 10:32
"Про визначення правового статусу засуджених осіб, які відбували покарання на тимчасово окупованій території або території населених пунктів, де органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, а також на території, що розташована на лінії зіткнення"
8 вересня, 18:02
Документ забезпечить урегулювання питань, пов'язаних із впровадженням в Україні пробації, унормує процес відбування покарань, не пов'язаних з позбавленням волі та підвищить правову захищеність осіб, засуджених до таких видів покарань.
8 вересня, 15:07
Цього разу авторський колектив телепроекту намагався розібратися як на практиці діє закон "Про вдосконалення порядку зарахування судом терміну попереднього ув'язнення в строк покарання", який в народі охрестили законом Савченко.
8 вересня, 14:24
На місце події виїхала група співробітників апарату ДПтС України. Проводиться службова перевірка обставин втечі засудженого з-під охорони та організовано розшукові заходи.
8 вересня, 11:50
Наукова конференція та турнір з футболу проводиться в м.Лемборк з ініціативи Великопольського співтовариства судових кураторів, науковців, практиків-пенітенціаристів під патронатом Бурмістра міста Лебмборк і має свою давню історію.
2 вересня, 11:07
У період із 21 по 28 серпня 2016 року в м. Рига (Латвія) проходила Літня академія країн регіону східного сусідства щодо розгляду питань професіоналізації освіти дорослих.
1 вересня, 17:57
Від імені колегії Державної пенітенціарної служби України та від себе особисто щиро вітаю вас із початком нового 2016-2017 навчального року та Днем знань!
1 вересня, 09:00
У змаганнях брало участь 14 команд-учасників, вісім із яких представляли карні заклади різних міст нашого західного сусіда, також команди від двох військових частин, митниці, поліції та пожежної служби.
30 серпня, 15:49
Співробітники та ветерани Державної кримінально-виконавчої служби України висловлюють щирі співчуття дружині, рідним і близьким покійного з приводу тяжкої втрати.
30 серпня, 12:25
Новини регіонів
На базі Полтавської УВП облуправління ДПтС України (№23) відбулися навчально-методичні збори керівників служби інтендантського та комунально-побутового забезпечення області

30 вересня,
У Дубенській виховній колонії управління ДПтС України в Рівненській області відбулося святкування Дня працівника освіти

30 вересня,
У Кам'янській ВК управління ДПтС України в Запорізькій області (№101) поліпшено умови для засуджених та їх рідних

30 вересня,
Вчитель в колонії на Запоріжжі: "Засуджені за гратами навчаються з ентузіазмом"

30 вересня,
Співробітництво органів КВІ управління ДПтС України в Чернігівській області з поліцією та іншими організаціями, що впливають на засуджених

30 вересня,
У Кіровоградській УВП облуправління ДПтС України (№14) проведено мультимедійну лекцію із засудженими до довічного позбавлення волі, присвячену Михайлу Грушевському

30 вересня,
Співробітники Торецької ВК управління ДПтС України в Донецькій області (№2) відвідали концерт за участю Академічного ансамблю пісні і танцю НГУ та ансамблю пісні и танцю ГУ НПУ в Донецькій області "Патруль"

30 вересня,
В Академії ДПтС відбулася робоча зустріч щодо перспектив реалізації проекту "Методика підготовки пенітенціарного персоналу з питань дотримання прав людини"

30 вересня,
У Мелітопольській ВК управління ДПтС України в Запорізькій області відбулося свято Дня Вчителя "Славимо Вчителя ім'я"

30 вересня,
Качанівську виправну колонію управління ДПтС України в Харківській області (№54) відвідала помічник народного депутата

30 вересня,
Проведено комплексну інспекторську перевірку Катеринівської ВК управління ДПтС України в Рівненській області (№46)

30 вересня,
У Голопристанській ВК(№7), що на Херсонщині, попереджено спробу доставки наркотичних речовин на територію установи виконання покарань

30 вересня,
Уляненко Віталіна зайняла третє місце у XVIII Всеукраїнському турнірі серед юніорів з вільної боротьби "Ілля Муромець"

30 вересня,
Представник Пенсійного фонду України міста Черкаси проконсультувала засуджених Черкаської ВК облуправління ДПтС України (№ 62)

30 вересня,

Розширений пошук »