26 квiтня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Новини
В заході взяли участь: заступник начальника Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України Володимир Мелюхов, заступник начальника відділу оперативної роботи та боротьби зі злочинністю управління оперативно-розшукової роботи Адміністрації ДКВС України підполковник внутрішньої служби Олександр Ліповський, начальник міжрегіонального управління Костянтин Невєров, його перший заступник Дмитро Сало, начальник відділу оперативно-розшукової роботи та боротьби зі злочинністю управління Роман Ващенко, перші заступники начальників установ та оперативний апарат виправних закладів підпорядкованих Південному-Східному МРУ.
26 квiтня, 15:11
26 квітня 2018 року керівництво та персонал Адміністрації ДКВС України відзначили тридцять другі роковини Чорнобильської катастрофи. Захід відбувся на території Адміністрації, біля пям?ятника працівникам ДКВС України, які мужньо виконували свій конституційний обов’язок під час ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
26 квiтня, 14:26
25 квітня 2018 року на базі державної установи «Стрижавська виправна колонія (№81)» Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, проведено нараду з першими заступниками начальників установ виконання покарань та начальниками відділів нагляду і безпеки та охорони по підведенню підсумків роботи служб за І квартал 2018 року.
25 квiтня, 17:39
Адміністрація Державної кримінально-виконавчої служби України повідомляє, що 27 квітня 2018 року на базі Державної установи «Олексіївська виправна колонія (№ 25)» Північно-Східного міжрегіонального управління відбудуться Всеукраїнські збори кінологів під керівництвом заступника начальника Адміністрації Мелюхова Володимира Анатолійовича.
25 квiтня, 10:18
24 квітня 2018 року в приміщенні Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України (далі – Адміністрація ДКВС України) у рамках проекту Групи Помпіду Ради Європи та за сприяння Нідерландської фундації «Друзі Прилук» та Благодійного фонду «Віта Валєнс» організовано та проведено міжнародну зустріч щодо розгляду результатів дослідження та методики «Сімейна Конференція», направленої на ресоціалізацію неповнолітніх засуджених.
24 квiтня, 17:12
Заступник міністра Денис Чернишов привітав присутніх зі святом та побажав наснаги, віри і життєвих сил, невичерпної енергії, наполегливості, натхнення, професійних успіхів, задоволення від результатів служби, благополуччя, любові рідних та близьких.
20 квiтня, 14:44
Указом Президента України від 22 квітня 1998 року №334 на базі Головного управління виконання покарань МВС України було утворено Державний департамент України з питань виконання покарань, як центральний орган виконавчої влади, який безпосередньо реалізовує єдину державну політику у сфері виконання кримінальних покарань. Ця подія має історичне значення в контексті виконання українською державою зобов’язань, прийнятих під час вступу до Ради Європи.
20 квiтня, 14:11
20 квітня 2018 року в Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України Міністерства юстиції пройшла зустріч з президентом канадського благодійного фонду The Master’s Foundation.
20 квiтня, 13:52
19 квітня державну установу «Одеська установа виконання покарань (№21)» відвідали заступники начальника Адміністрації ДКВС України Володимир Мелюхов і Олександр Вишневський та полковник внутрішньої служби Олександр Малахов, виконуючий обов’язки начальника Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції.
19 квiтня, 16:41
19 квітня 2018 року у Південному міжрегіональному управлінні з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції заступник начальника Адміністрації ДКВС України Володимир Мелюхов представив Олександра Малахова, першого заступника начальника Південного МРУ, який призначений виконуючим обов’язки начальника.
19 квiтня, 15:19
На виконання вимог Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України протягом І кварталу 2018 року слідчими ізоляторами проводилась активна робота, спрямована на модернізацію та покращення діяльності цих установ.
18 квiтня, 11:54
16 квітня 2018 року в Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України відбулося засідання в рамках Національного проекту соціальної адаптації засуджених «Давай разом!» («Let’s do it together!») під керівництвом заступника начальника Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України з дотримання прав засуджених та осіб, узятих під варту Торкунова О.М.
17 квiтня, 11:59
Завдяки професійним та вмілим діям співробітників державної установи «Луцький слідчий ізолятор» Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, було попереджено спробу доставки заборонених предметів до зони, що охороняється.
16 квiтня, 15:25
Новини регіонів
STUDIO ВЕСНА 2018

26 квiтня,
В Харківській виправній колонії (№ 43) Північно-Східного міжрегіонального управління вивчали «Стамбульський протокол»

26 квiтня,
Роковини Чорнобиля в Державній установі «Торецька виправна колонія (№2)»

26 квiтня,
«І знову поразка!», - заборонені предмети вкотре не потрапили до засуджених Селидівської виправної колонії (№82), що на Донеччині

26 квiтня,
В державній установі «Селидівська виправна колонія (№82)», пам’ятають про Чорнобильську трагедію!

26 квiтня,
В Полтавській установі виконання покарань (№ 23) Північно-Східного міжрегіонального управління попереджено спробу доставки заборонених предметів

26 квiтня,
Практичні заняття з групою швидкого реагування державної установи «Райківецька виправна колонія (№78)» Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

26 квiтня,
Вшанування подвигу учасників ліквідації аварії на ЧАЕС в державних установах виконання покарань Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

26 квiтня,
Співробітник Кременчуцької виховної колонії Північно-Східного міжрегіонального управління взяла участь у щорічній міжнародній конференції

26 квiтня,
В державній установі «Петрівська виправна колонія (№49)» проведено технічне обслуговування апаратури КТЗО «Ночь-12»

25 квiтня,
Розширений пошук »