6 березня 2015
04050, м.Київ, вул. Мельникова, 81
us@kvs.gov.ua
*** Номер телефону "гарячої лінії" апарату ДПтС України (044) 207-36-09 ***
Новини апарату
5 березня 2015 року в апараті ДПтС України проведено робочу нараду з керівним складом, науковцями та викладачами Інституту кримінально-виконавчої служби України, Чернігівського юридичного коледжу ДПтС України, Білоцерківського училища професійної підготовки персоналу ДКВС України.
5 березня, 17:25
Враховуючи ситуацію на сході держави, у ДПтС України продовжують реалізовувати комплекс заходів щодо підвищення готовності до можливого виникнення надзвичайних ситуацій.
5 березня, 08:56
У рамках Загальних зборів було розглянуто важливі питання її життєдіяльності - підбиття підсумків роботи в 2014 році, вирішення ряду організаційно-кадрових питань та окреслення основних завдань на 2015 рік.
4 березня, 17:13
Оговорено надбання та досягнення підпорядкованих установ, а також надано рекомендації стосовно тих напрямків діяльності, що потребують покращення.
4 березня, 12:09
Окрім того спеціалісти кадрових підрозділів мали нагоду поспілкуватися з Олексієм Тогочинським та отримати від нього вичерпні відповіді і роз'яснення з приводу проблемних питань.
4 березня, 11:10
Відповідний наказ про призначення підписаний керівництвом ДПтС України 23 лютого 2015 року.
3 березня, 18:49
Під час наради було розглянуто питання щодо стану організації архівної справи в органах, установах виконання покарань, слідчих ізоляторах і відомчих навчальних закладах та обговорено заходи з удосконалення діловодства, порядку доступу до публічної інформації й роботи зi зверненнями громадян.
3 березня, 16:16
Підприємства виправних колоній отримали замовлення та в найкоротший термін з додержанням усіх технологічних та якісних показників виготовили меблі, які вже доставлені на місце замовлення та чекають на експлуатацію українськими військовими.
3 березня, 15:38
02 березня 2015 року персонал управління Державної пенітенціарної служби України в Кіровоградській області передав чергову благодійну допомогу військовослужбовцям Національної Гвардії України.
3 березня, 15:25
Абітурієнти та їхні рідні в цей день мали можливість поспілкуватися з науково-педагогічними працівниками, керівництвом юридичного та психологічного факультетів, які забезпечують підготовку майбутніх кваліфікованих спеціалістів, а також більш детально дізнатися про умови вступу до вузу, його традиції та звичаї.
3 березня, 14:41
Представники Київського молодіжного центру праці, Громадської організації "Союз Золотий Вік України" та старший інспектор відділу організації психологічної роботи та діяльності виховних колоній апарату ДПтС України С.Іващенко завітали до Прилуцької виховної колонії управління ДПтС України в Чернігівській області.
3 березня, 12:58
У поєднанні з інноваційними підходами до питань живлення і підтримки прихильності пацієнтів лікуванню, хірургічних методів лікування і трансграничній системі надання допомоги ці нові методи і підходи можуть дати надію на поліпшення результатів лікування хворим в установах ДПтС України.
3 березня, 11:22
Засідання комітету з конкурсних торгів будуть транслюватися в онлайн-режимі.
2 березня, 11:57
Перед учасниками зборів виступив представник навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області Яворський Ф.Е. із лекцією щодо утримання захисних споруд цивільного захисту.
2 березня, 11:01
Метою заходу було обговорення питань взаємодії щодо відвідування місць позбавлення волі і контактів з особами, які там перебувають.
27 лютого, 17:08
Від імені Голови ДПтС України Палагнюка В.М., колегії відомства та багатотисячного колективу персоналу органів і установ ДКВС України усіх присутніх привітав заступник начальника департаменту по роботі з персоналом ДПтС України Глибін С.М..
27 лютого, 11:51
Круглий стіл проходив за сприяння Міністерства юстиції України, проекту Європейського Союзу "Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні" та участю європейських експертів проекту.
26 лютого, 17:22
Кошти можна перерахувати на картковий рахунок Сухенко Наталії - №5168757252274438.
26 лютого, 15:56
Також працівниками пенітенціарної служби області було зібрано пакунки з речами для дорослих і дітей та передано їх для переселенців зі сходу, які зараз проживають у Чернівцях.
26 лютого, 15:27
Зазначений документ передбачає узгоджену співпрацю у галузі освіти засуджених, осіб, звільнених від відбування покарання, та персоналу органів і установ, що належать до сфери управління Державної пенітенціарної служби України.
26 лютого, 11:02
Новини регіонів
У Кіровоградській установі виконання покарань (№ 14) проведено "Майстер-клас з виготовлення вітальної листівки до Дня 8 Березня!"

05 березня,
Близько 700 засідань в режимі відеоконференцзв'язку проведено в цьому році у пенітенціарних установах Київщини

05 березня,
Качанівська виправна колонія управління ДПтС України в Харківській області (№ 54) продовжує виготовляти продукцію для потреб української армії

05 березня,
Артемівський слідчий ізолятор, що на Донеччині, продовжує співпрацю з представниками Міжнародного Комітету Червоного Хреста

05 березня,
Заступник начальника відділу ДПтС України в Чернівецькій області Богдан Громик провів особистий прийом засуджених Сокирянської ВК (№ 67)

05 березня,
У Городищенській виправній колонії (№96), що на Рівненщині, продовжують покращувати умови для тримання засуджених

05 березня,
Голова правозахисної ГО "Донецький Меморіал" О.Букалов провів лекцію для співробітників пенітенціарних установ Київщини на тему: "Міжнародні стандарти поводження із ув'язненими. Персонал установ. Взаємодія з в'язнями"

05 березня,
У Миколаївському СІЗО облуправління ДПтС України ув'язненому намагалися передати заборонені предмети

05 березня,
У Кіровоградській УВП облуправління ДПтС України (№14) модернізовано кімнату для проведення короткострокових побачень

05 березня,
Сумські пенітенціарії поділились своєю кров'ю

05 березня,
Веселівський виправний центр управління ДПтС України в Запорізькій області (№8) відвідали представники Веселівського РЦСССДМ

05 березня,
Вінниччина: увага пенітенціаріїв до ведення здорового способу життя підобліковими засудженими

05 березня,
У Сокирянській ВК відділу ДПтС України в Чернівецькій області (№ 67) проведено чергове засідання комісії щодо можливості застосування заохочувальних норм до осіб, які відбувають покарання

05 березня,
У Кіровоградській ВК облуправління ДПтС України (№ 6) закохані офіційно поєднали свої серця

05 березня,

Розширений пошук »