22 серпня 2014
04050, м.Київ, вул. Мельникова, 81
us@kvs.gov.ua
*** Номер телефону "Гарячої лінії" апарату ДПтС України (044) 207-36-09 ***
Новини апарату
Про події у Макіївській виправній колонії (№32), що на Донеччині
21 серпня, 13:05
За підтримки Міжнародної благодійної організації "Погляд" вихованці виховних колоній ДПтС України долучились до участі у соціальному проекті "ДІТИ ЗА ЄДИНУ УКРАЇНУ", однією із складових частин якого є проведення конкурсу дитячих та підліткових малюнків.
21 серпня, 12:37
Микола Ільтяй надав низку пропозицій щодо забезпечення додержання вимог кримінально-виконавчого законодавства у Житомирській УВП (№8) та приведення їх діяльності у відповідність до європейських стандартів.
20 серпня, 16:12
На початку фестивалю представники Прилуцької виховної колонії передали естафету та символи фестивалю начальнику Ковельської виховної колонії майору внутрішньої служби Івану Абрамчуку.
20 серпня, 09:25
Сьогодні, 19 серпня, у Храмі Преображення Господнього на території апарату ДПтС України відбулося святкове богослужіння з нагоди одного з найвизначніших православних свят - Преображення Господнього, яке в народі називають "Яблуневим спасом".
19 серпня, 14:08
У вітальній промові з нагоди відкриття Храму Голова Державної пенітенціарної служби України Володимир Палагнюк зазначив, що це дійсно важлива справа, а також побажав, щоб в слідчому ізоляторі усе відбувалося з Божого благословення.
13 серпня, 17:13
12 серпня в апараті ДПтС України відбулося засідання робочої групи, створеної згідно з окремим дорученням Голови ДПтС України Володимира Палагнюка для підготовки пропозицій до нормативно-правового урегулювання питань, пов'язаних з перспективою прийняття проекту Закону України "Про пробацію".
12 серпня, 16:30
ПРЕС-АНОНС
12 серпня, 13:29
Оперативна інформація про повернення засуджених до Донецької виправної колонії (№124)
12 серпня, 10:13
Інформація про повернення засуджених до Донецької виправної колонії (№124)
11 серпня, 18:25
Концертна програма відбудеться у Ковельській виховній колонії за адресою: Волинська область, м. Ковель, вул. Шевченка, 20.
11 серпня, 12:38
Про оперативний стан у Донецькій виправній колонії (№124) (ФОТО)
11 серпня, 12:07
У скрутну хвилину люди повинні підтримувати один одного. Саме такими переконаннями керуються пенітенціарії Донеччини, а тим більше в такий тяжкий час, який переживає зараз наша країна.
8 серпня, 16:47
від 6 серпня 2014 р. № 689-р
8 серпня, 11:45
На зустрічі обговорювались питання стосовно виготовлення підприємствами установ виконання покарань Київської області комплектуючих частин до військової техніки, а саме пробної партії кріплень для транспортування тяжкої військової техніки.
8 серпня, 11:20
Щодо нереалізованого права на застосування до позбавлених і обмежених волі засуджених Закону України "Про амністію у 2014 році" на території АР Крим
7 серпня, 16:50
Першочерговим завданням для нового керівника Міністр визначив безвідкладно приступити до виконання посадових обов'язків, найближчим часом провести розширену колегію за участю начальників територіальних органів управління з метою аналізу стану справ та вирішення проблем.
7 серпня, 10:09
Перевіряли установу керівництво Державної пенітенціарної служби України та, від незалежних спостерігачів, секретар спостережної комісії Білоцерківської міської ради Київської області Вадим Клочан.
7 серпня, 09:41
Сьогодні, 6 серпня, Голова Державної пенітенціарної служби України Сергій Старенький провів прийом громадян з особистих питань.
6 серпня, 17:02
Голова ДПтС України С. Старенький розповів "Сьогодні" про те, навіщо бойовики відбивають найнебезпечніших засуджених і чому ув'язнені не воюють на сході нашої держави
6 серпня, 11:50
Новини регіонів
В управлінні ДПтС України в Херсонській області відбулись святкові збори, приурочені Дню Незалежності України

21 серпня,
У Білозерській ВК(№105) управління ДПтС України в Херсонській області відбулась церемонія укладення шлюбу

21 серпня,
Співробітники Першотравневого РП КВІ управління ДПтС України в Донецькій області надали допомогу сім`ї з м.Сніжне

21 серпня,
Пенітенціарії Сумщини урочисто відзначили День Незалежності України

21 серпня,
В управлінні ДПтС України в Полтавській області відбулись урочистості до Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України

21 серпня,
23 річницю Незалежності України відзначили в управлінні ДПтС України в Чернігівській області

21 серпня,
На базі Менської виправної колонії управління ДПтС України в Чернігівській області відбулись обласні кінологічні змагання

21 серпня,
Івано-Франківщина: пенітенціарії області взяли участь у легкоатлетичному кросі, організованому ФСТ "Динамо"

21 серпня,
Донеччина: духовне відродження в місцях позбавлення волі - шлях до виправлення

21 серпня,
Працівники Бучанської ВК (№85), що на Київщині, затримали громадянина, який намагався здійснити перекид заборонених предметів на територію установи

21 серпня,
Святкування третьої річниці створення Одеського міжрегіонального воєнізованого формування Державної кримінально - виконавчої служби України

21 серпня,
Володимир-Волинський МРП КВІ спільно з фондом "Кримінон-Надія" проводить профілактичні заходи для підоблікових

21 серпня,
У Мелітопольській виховній колонії УДПтС України в Запорізькій області пройшов конкурс "Міс Літо"

21 серпня,
Святкування свята Преображення Господнього в Київському слідчому ізоляторі

21 серпня,

Розширений пошук »