19 вересня 2014
04050, м.Київ, вул. Мельникова, 81
us@kvs.gov.ua
*** Номер телефону "гарячої лінії" апарату ДПтС України (044) 207-36-09 ***
Новини апарату
В. Палагнюк здійснив обхід режимних корпусів установ, поспілкувався з ув'язненими та засудженими.
18 вересня, 18:39
Що можна впровадити в Україні для збалансування національної кримінально-виконавчої політики?
18 вересня, 18:27
144 засуджених відмовилися від одноденного заробітку та попросили адміністрацію установи перерахувати ці кошти для придбання у підприємства цієї ж установи овочі та продукти харчування для потреб військових.
18 вересня, 17:31
ДПтС України вживаються всі можливі в даних умовах заходи для забезпечення повноцінного харчування ув'язнених та засуджених.
18 вересня, 12:32
Скарг і заяв щодо умов тримання чи забезпечення прав та свобод ув'язнених і засуджених йому не надійшло.
18 вересня, 11:08
Підприємство установи виграло тендер на суму 1 мільйон 47 тисяч гривень завдяки виваженій ціновій політиці та позитивному висновку військового представництва Міністерства оборони України.
17 вересня, 18:50
Микола Ільтяй зазначив, що новопризначений керівник має достатній досвід роботи в пенітенціарній службі та побажав йому плідної праці, витримки та наснаги при виконанні обов'язків.
17 вересня, 18:44
ПРЕС-АНОНС
17 вересня, 14:56
Очільник Служби, разом із представниками обласного управління юстиції, наразі проводить прийом громадян з особистих питань та візьме участь у телефонній "гарячій" лінії.
17 вересня, 12:37
15 вересня Голова ДПтС України Володимир Палагнюк привітав переможців конкурсу з професійної майстерності серед чергових помічників начальників та молодших інспекторів відділів нагляду і безпеки установ виконання покарань.
16 вересня, 10:17
Заступник начальника відділу контролю за соціально-небезпечними захворюваннями та санітарно-епідеміологічного нагляду управління охорони здоров'я та медико-санітарного забезпечення ДПтС України Михайло Злобинець виступив із доповіддю "Організація забезпечення безперервності лікування препаратами ЗПт в установах ДКВС України, можливості подальшого впровадження та наявні перешкоди".
15 вересня, 09:27
На цьому тижні завдяки спільним діям пенітенціаріїв та співробітників прокуратури м. Києва було викрито аферу щодо можливого звільнення з місць відбування покарання 33-річного чоловіка, засудженого до довічного позбавлення волі.
12 вересня, 16:54
Керівництво Міжнародної благодійної організації "Погляд" та Міжнародної громадської організації "Назустріч мрії" відзначили дипломами участь вихованців виховних колоній ДПтС України в марафоні "Діти за мир, за єдину Україну".
12 вересня, 16:30
Під час засідання членами громадської ради при ДПтС України було внесено низку пропозицій щодо організації у ДПтС України консультацій з громадськістю та підготовки проектів нормативно-правових актів, що розробляються у ДПтС України.
10 вересня, 16:55
ПРЕС-АНОНС
10 вересня, 16:15
Відтепер у лікарні на 160 ліжок при Райківській ВК (№73) буде надаватись кваліфікована медична допомога засудженим з усієї України, хворим на соматичні захворювання ВІЛ-інфікованих та хворим на дерматовенерологічні захворювання, а також у терапевтичному відділенні на 80 ліжок.
10 вересня, 10:14
9 вересня Голова Державної пенітенціарної служби України Володимир Палагнюк у рамках робочого візиту до Житомирської області взяв участь у відкритті багатопрофільної лікарні з терапевтичним відділенням на 80 ліжок при Райківській виправній колонії (№73).
9 вересня, 19:14
9 вересня,начальник управління КВІ ДПтС України Олег Янчук взяв участь у прямій телефонній лінії Кабінету Міністрів України, в рамках якої надав громадянам, які звернулися на урядову лінію, вичерпну інформацію довідкового характеру та поінформував про стан справ в органах і установах ДПтС України у східних регіонах нашої держави.
9 вересня, 18:19
04-05 вересня на базі управління Державної пенітенціарної служби України в Черкаській області проведена навчальна семінар-нарада з начальниками відділів (секторів) оперативно-розшукової роботи територіальних органів ДПтС України під головуванням першого заступника Голови Служби Віталія Ошовського.
5 вересня, 18:18
Перший заступник Голови Державної пенітенціарної служби України Віталій Ошовський не залишив поза увагою жодного об'єкту Черкаської виправної колонії (№62).
5 вересня, 15:49
Новини регіонів
Представник місії ОБСЄ відвідала Качанівську ВК управління ДПтС України в Харківській області (№54)

18 вересня,
Неповнолітні підоблікові КВІ ознайомилися з діяльністю Чернігівського СІЗО облуправління ДПтС

18 вересня,
В кінологічній службі управління ДПтС України в Харківській області знов поповнення

18 вересня,
Представник управління ДПтС у Дніпропетровській області розповів журналістам про те, якою буде амністія учасникам подій на Донбасі

18 вересня,
Генеральна прокуратура завітала з робочим візитом до Сокирянської ВК відділу ДПтС у Чернівецькій області (№ 67)

18 вересня,
Херсонський CІЗО облуправління ДПтС з робочим візитом відвідав губернатор області

18 вересня,
Концертний тур Міжнародного благодійного фонду "Калеб-Дінсте" по виправним установам Сумщини

17 вересня,
У Холодногірській ВК управління ДПтС України в Харківській області (№18) урочисто відкрили нове відділення для засуджених та приміщення у відділі охорони

17 вересня,
Хролівський виправний центр (№140) відвідав Харківський міжрайонний прокурор Олег Мельник

17 вересня,
Попереджено пронесення заборонених предметів до в Петрівської ВК управління ДПтС України в Кіровоградській області (№49)

17 вересня,
Засуджені, які відбувають покарання в Замковій ВК управління ДПтС України у Хмельницької області (№58) охрестилися

17 вересня,
В УВП і СІЗО управління ДПтС України в Одеській області здійснено перевірку повноти закладки продуктів харчування в котел та якості приготування їжі

17 вересня,
Завдяки взаємодії оперативників Житомирської ВК (№4) та лінійного відділу станції Житомир УМВС України на Південно-західній залізниці попереджено спробу доставки до зони, що охороняється, забороненої речовини

17 вересня,
Брифінг виконуючого обов'язки начальника управління ДПтС України в Запорізькій області полковника внутрішньої служби Костянтина Невєрова

17 вересня,

Розширений пошук »