7 лютого 2016
04050, м.Київ, вул. Мельникова, 81
us@kvs.gov.ua
*** Номер телефону "гарячої лінії" апарату ДПтС України (044) 207-36-09 ***
Новини апарату
На всеукраїнському рівні у відповідності до вимог Закону України "Про соціальний діалог" профспілковці-пенітенціарії достойно представлені разом з іншими галузевими профспілками.
5 лютого, 15:01
На запрошення оргкомітету від громадськості пенітенціарної системи у форумі взяв участь та провів робочі зустрічі з учасниками заходу Голова ЦК національної Профспілки ДПтС України, заступник Голови профспілкового об'єднання "Єдність" О.Андрієнко.
1 лютого, 11:58
Питання безперебійного забезпечення осіб, які утримуються в пенітенціарних установах, харчуванням відповідно до норм, затверджених Кабінетом Міністрів України, є одним із найважливіших у діяльності Державної пенітенціарної служби України.
29 сiчня, 15:49
Представник апарату ДПтС України ознайомив присутніх із загальною кримінологічною ситуацією в установах виконання покарань, вказав на значний рівень наркотичної злочинності та кількість вилучених наркотичних засобів за минулий рік, акцентував увагу на проблемі зі звітністю в УВП.
29 сiчня, 10:11
Щодо необхідності, своєчасності, меж і обсягу перегляду статей 64 та 115 Кримінально-виконавчого кодексу України, які регулюють норму жилої площі на засудженого, у зв'язку з прийняттям Європейським комітетом з попередження тортур або іншого нелюдського, або такого що принижує гідність, поводження чи покарання (далі - ЄКПТ) нового Європейського стандарту жилої площі
29 сiчня, 09:09
У заходах брали участь експерти Ради Європи, представники Міністерства юстиції, Генеральної прокуратури, судового і адвокатського корпусу, Верховної Ради України, неурядового сектору, структурних підрозділів апарату ДПтС, керівництво шести пілотних установ виконання покарань, керівний склад управлінь ДПтС України в м. Києві та Київській області, Вінницькій, Полтавській і Чернігівській областях.
28 сiчня, 17:59
Перший заступник голови ДПтС України П.В.Лейковський визначив подальші пріоритетні напрямки роботи кримінально-виконавчої служби Київщини, акцентувавши увагу присутніх на питаннях комплектування посад рядового та начальницького складу, дотриманні антикорупційного законодавства.
28 сiчня, 16:49
Участь в нараді взяли представники кількох міністерств та відомств.
28 сiчня, 10:43
У роботі колегії взяв участь заступник начальника департаменту - начальник відділу організаційно-штатної роботи та комплектування територіальних органів ДПтС департаменту по роботі з персоналом апарату Служби полковник вн.сл. В.К.Ричок.
27 сiчня, 11:22
Як вже раніше зазначалося, комплексна інспекторська перевірка в Київському слідчому ізоляторі буде проводитись до 29 січня 2016 року за кожним напрямком діяльності установи.
26 сiчня, 17:13
У нараді взяли участь в.о. начальника департаменту по роботі з персоналом апарату ДПтС України Сергій Глибін, керівництво управління, начальники структурних підрозділів управління, керівний та особовий склад органів та установ виконання покарань області.
26 сiчня, 16:19
Під час візиту С.Глибін звернув увагу керівництва установи на необхідність постійного контролю за неухильним дотриманням підлеглим персоналом вимог нормативних документів, вжиття заходів щодо забезпечення належних умов несення служби та подальшого покращення умов відбування покарання засудженими.
26 сiчня, 16:16
Документи надсилати за адресою: 04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81, тел. 207-36-57, 207-03-78 Е-mail: kiev.prof@kvs.gov.ua
26 сiчня, 14:45
Узагальнену інформацію за результатами перевірки буде заслухано на апаратній нараді ДПтС України та поінформовано Генеральну прокуратуру України.
25 сiчня, 15:40
ахід розпочався зі вступного слова представника апарату Служби Олексія Загороднього, який довів до присутніх інформацію щодо роботи пенітенціарної служби України протягом минулого року та окреслив пріоритетні напрямки діяльності служби у 2016 році.
25 сiчня, 14:56
24 січня 2016 року Юрію Володимировичу мало б виповнитися 75 років...
25 сiчня, 14:15
Високою оцінкою діяльність Служби області за 2015 рік відзначив начальник управління охорони здоров'я та медико-санітарного забезпечення ДПтС України Олександр Етніс та визначив подальші пріоритетні напрямки роботи кримінально-виконавчої служби Херсонської області на 2016 рік.
25 сiчня, 13:02
На засіданні були обговорені питання шляхів впровадження в Україні концепції тюремного капеланства та проекту положення про здійснення душпастирської опіки в установах ДПтС України тощо.
22 сiчня, 16:33
Очолював нараду начальник директор - головний бухгалтер департаменту фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку ДПтС України Олександр Коцупал.
22 сiчня, 16:06
В рамках заходу персонал Служби переглянув документальний фільм про визначні події початку ХХ століття, а також поклав квіти до пам'ятника першого президента Української Народної Республіки Михайла Грушевського.
22 сiчня, 15:37
Новини регіонів
Навчально-методичні збори з особами, відповідальними за зв'язки із ЗМІ та громадськістю, установ виконання покарань Харківської області

05 лютого,
Підприємством Темнівської виправної колонії управління ДПтС України в Харківській області (№100) освоєно випуск залізнодорожних вагів

05 лютого,
Робота комісій виправних центрів на контролі керівництва управління ДПтС України в Кіровоградській області

05 лютого,
У Диканівській виправній колонії управління ДПтС України в Харківській області (№12) введено в дію кімнату підвищеного комфорту

05 лютого,
В установах виконання покарань управління ДПтС України у Львівській області провели "Дні відкритих дверей"

05 лютого,
Зустріч представника Ізмаїльського міськрайонного управління юстиції Одеської області зі співробітниками Ізмаїльської установи виконання покарань (№22), що на Одещині

05 лютого,
У Білозерській виправній колонії (№105), що на Херсонщині, розпочато курс підготовки засуджених за професією швачка

05 лютого,
Про службу пробації розповіли по Сумському обласному радіо

05 лютого,
Засудженим Бердянської ВК управління ДПтС України в Запорізькій області (№ 77) вручили паспорти

05 лютого,
Попереджено спробу доставки заборонених предметів до Жовтневської виправної колонії управління ДПтС України в Харківській області (№17)

05 лютого,
Уманську (№129) та Старобабанівську (№92) виправні колонії управління ДПтС України в Черкаській області перевірив заступник облпрокурора

05 лютого,
На Рівненщині відбулась нарада з особами, відповідальними за енергетичне господарство в установах облуправління ДПтС України

05 лютого,
Засуджені Харківської виправної колонії облуправління ДПтС України (№ 43) отримали паспорти

05 лютого,
Основи медичних знань вивчають засуджені Прилуцької виховної колонії управління ДПтС України в Чернігівській області

05 лютого,

Розширений пошук »