28 серпня 2015
04050, м.Київ, вул. Мельникова, 81
us@kvs.gov.ua
*** Номер телефону "гарячої лінії" апарату ДПтС України (044) 207-36-09 ***
Новини апарату
27 серпня, 16:41
Перший заступник Голови Служби Віталій Ошовський побажав новому керівникові області та підлеглому йому персоналу вдачі та натхнення у виконанні поставлених державою завдань.
27 серпня, 14:50
Зазначена методика буде розглянута на предмет впровадження її у діяльності органу пробації.
26 серпня, 16:18
Після звітів голів обласних організацій, було затверджено план роботи ЦК Профспілки на друге півріччя з обов'язковими термінами виконання порушених проблемних питань.
25 серпня, 17:23
В ході семінар-наради учасники ознайомилися з комунально-побутовими умовами проживання засуджених Кагарлицької виправної колонії (№115), їх умовами праці.
25 серпня, 13:29
Атмосфера єдності та неподільності рідної Держави вирувала в залі від початку концерту і до останньої її хвилини.
25 серпня, 13:00
Хай міцніє і квітне наша земля, хай щасливими будуть її люди!
25 серпня, 12:07
Від професіоналізму, патріотизму, відданості обраній справі та свідомої громадянської позиції кожного з нас залежить добробут наших родин та перспективи розвитку держави в цілому.
21 серпня, 15:43
Цього року спеціальні звання одержало 37 співробітників органів та установ Служби. Ще 257 осіб відзначено відомчими нагородами.
21 серпня, 15:37
Зустріч приурочили до національних свят - Дня Державного Прапору України та Дня Незалежності України.
21 серпня, 15:01
Пробація у Швеції існує близько 70 років та функціонує у складі Служби тюрем та пробації Швеції.
20 серпня, 17:17
У рамках заходу було презентовано творчі роботи неповнолітніх засуджених, які відбувають покарання у 6 виховних колоніях України, дітей-переселенців, дітей соціально-незахищених верств населення тощо.
20 серпня, 11:11
У ході зустрічі делегацію Консультаційної місії ЄС було поінформовано про завдання оперативно-розшукової служби в процесі захисту свідків, законодавство України та підстави його застосування щодо питання захисту свідків тощо.
19 серпня, 18:02
Цього року сільськогосподарськими підприємствами Державної пенітенціарної служби України намолочено майже 20 тисяч тонн ранніх зернових. При цьому зафіксовано найвищу за останні 4 роки урожайність по системі.
19 серпня, 13:03
В рамках візиту відвідувачі побачити, як відбувають покарання засуджені чоловіки, які комунально-побутові умови їх утримання, почути особисто від засуджених відповіді на свої запитання.
19 серпня, 09:12
ПРЕС-АНОНС
17 серпня, 10:42
У рамках робочого візиту керівництво Служби відвідало основні структурні підрозділи, оглянуло навчальні аудиторії та спальні приміщення для розміщення курсантів Інституту.
17 серпня, 10:38
Під час засідання членами комісії ДПтС України були окреслені недоліки та порушення в діяльності органів та установ виконання покарань Житомирської області та визначені ряд заходів організаційно-практичного характеру, які необхідно вжити для поліпшення стану справ у підрозділах.
14 серпня, 15:34
Також прихожани церкви, в тому числі й співробітники апарату ДПтС України, помолилися за Україну, мир в державі та людей, які зараз захищають її інтереси на Сході країни.
14 серпня, 12:20
На початку засідання начальник сектору соціально-виховної та психологічної роботи територіального управління ДПтС України підполковник внутрішньої служби Олександр Магдич проінформував присутніх про сучасний стан пенітенціарної системи Житомирської області та реалізацію в її органах та установах антикорупційного законодавства.
14 серпня, 10:29
Новини регіонів
Визначено переможця змагань з багатоборства кінологів серед співробітників установ виконання покарань управління ДПтС України в Чернігівській області

27 серпня,
Засуджені Кременчуцької ВК управління ДПтС України в Полтавській області (№69) змагалися у конкурсі "Кращий кухар"

27 серпня,
Виставка "Квітуча Кіровоградщина" в обласному художньому музеї для засуджених дільниці соціальної реабілітації при Кіровоградській ВК облуправління ДПтС України (№6)

27 серпня,
Начальник управління ДПтС України в Харківській області Олександр Крикушенко та колишній начальник Управління Олександр Кизим відвідали Диканівську виправну колонію (№12)

27 серпня,
Спроба перекиду заборонених предметів до Ольшанської ВК управління ДПтС України в Миколаївській області

27 серпня,
"Моє ім'я -Україна!" Під таким гаслом у Приазовській ВК (№107), що на Донеччині, відзначили 24-річчя Незалежності України

27 серпня,
Прилуцьку виховну колонію управління ДПтС України в Чернігівській області відвідали представники пенітенціарних закладів Королівства Нідерландів

27 серпня,
У Вільнянській ВК управління ДПтС України в Запорізькій області (№20) попереджено спробу доставки заборонених предметів

27 серпня,
У Березанській виправній колонії (№95), що на Київщині, одразу двоє засуджених поєднали свої долі узами Гіменея із коханими жінками

27 серпня,
Засуджені, які відбувають покарання в установах ДПтС України в Чернігівській області, та підоблікові КВІ відзначили День Незалежності України

27 серпня,
На підприємстві Маріупольського ВЦ (№ 138), що на Донеччині виведено на заплановану потужність ділянку з виробництва стінового каменю (шлакоблоку)

27 серпня,
Конкурс з профмайстерності спеціалістів з інженерно-технічних засобів охорони в управлінні ДПтС України в Житомирській області

27 серпня,
Співробітники Копичинської виправної колонії (№112), що на Тернопільщині, відпочили у "Бакотській затоці" та Кам'янець-Подільському

27 серпня,
Співробітники Дар'ївської ВК (№10), що на Херсонщині,привітали ветерана Великої Вітчизняної війни Володимира Могильницького з його 90-річчям

27 серпня,

Розширений пошук »