25 листопада 2015
04050, м.Київ, вул. Мельникова, 81
us@kvs.gov.ua
*** Номер телефону "гарячої лінії" апарату ДПтС України (044) 207-36-09 ***
Новини апарату
Представники управління охорони здоров'я та медико-санітарного забезпечення ДПтС України надали високу оцінку організації діяльності закладів охорони здоров'я відвіданих установ виконання покарань Полтавської області.
25 листопада, 14:57
Під час обходу установ Ігор Андрушко відповів на питання засуджених та ув'язнених, поспілкувався зі співробітниками відділів соціально-виховної та психологічної роботи.
25 листопада, 10:25
Гості відвідали режимні корпуси установи, ознайомилися з порядком утримання дорослих та неповнолітніх ув'язнених, засуджених до довічного позбавлення волі, умовами, створеними для реалізації ними своїх релігійних потреб.
25 листопада, 09:50
11 членів правління Місії, які представляють християнські релігійні общини, котрі співпрацюють з вітчизняними пенітенціарними установами, відвідали область з метою оцінки перспектив співпраці християнських конфесій з органами виконання покарань.
24 листопада, 17:26
Полковник внутрішньої служби А.В. Іскоростенський проінформував представників апарату ДПтС України про діяльність установи, а також підкреслив, що Коростенська ВК-71, починаючи з 2014 року, отримувала замовлення на виготовлення армійських ліжок двоярусних.
24 листопада, 15:27
Серед основних завдань делегації - робочі зустрічі для обговорення питань, що становлять взаємний інтерес, консультування та обмін досвідом роботи з іноземними колегами щодо організації та підготовки процедури з проведення внутрішніх інспекцій установ виконання покарань.
23 листопада, 17:50
У період з 18 по 20 листопада 2015 року в місті Києві відбулась Міжнародна науково-практична конференція на тему "Ефективні підходи у роботі з підлітками, які мають досвід вживання психоактивних речовин".
23 листопада, 17:15
Під час відвідання установ виконання покарань Харківської області було надано практичну допомогу щодо організації харчування та комунально-побутового забезпечення засуджених.
23 листопада, 14:45
21 листопада 2001 року наказом Державного департаменту України з питань виконання покарань № 212 на базі інспекції виправних робіт було створено кримінально-виконавчу інспекцію та її органи, діяльність яких забезпечували трохи більше тисячі працівників.
20 листопада, 17:17
На запрошення керівництва Служби екскурсовод міста Києва та за сумісництвом рядовий учасник Євромайдану Дмитро Станьковський поділився зі співробітниками апарату ДПтС України враження про події, які відбувалися на Київському Майдані протягом 2013-2014 років.
20 листопада, 17:08
Попередньо трансляцію зазначеної програми заплановано на 28 листопада поточного року (о 10:30 год.) з повтором 30 листопада 2015 року (о 17:30 год.).
20 листопада, 14:14
Участь у заході взяли: керівництво та співробітники управління виробничої діяльності апарату ДПтС України, заступники начальників територіальних управлінь ДПтС України, відповідальні за організацію виробничої діяльності, та директори підприємств установ - заступники начальників установ з виробництва.
20 листопада, 10:15
Команди продемонстрували високий рівень підготовки, дотепність жартів, а також свою креативність та акторські здібності.
20 листопада, 10:01
У супроводі начальника сектору охорони здоров'я облуправління ДПтС Олега Шульги, члени комісії ознайомилися з умовами перебування та лікування засуджених, провели огляд медичних палат, кабінетів прийому хворих, рентген-кабінету, стоматологічного кабінету, маніпуляційних тощо.
20 листопада, 09:48
19 листопада 2015 року, відповідно до окремого доручення ДПтС України від 17 листопада 2015 року № 379-15 та на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 "Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики", в апараті Державної пенітенціарної служби України відбулося чергове засідання громадської ради при ДПтС України.
19 листопада, 16:10
Петро Валерійович привітав Сергія Євгеновича із призначенням на посаду, побажав успіхів у службі на новому місці та взаєморозуміння з колективом.
19 листопада, 11:02
З 13 по 15 листопада 2015 в спортивному манежі Центрального Спортивного Клубу Збройних Сил України (м. Київ) пройшов Кубок України з рукопашного бою серед чоловіків і жінок
19 листопада, 10:33
До складу робочої групи увійшли начальник управління охорони здоров'я та медико-санітарного забезпечення О.Етніс, заступник начальника департаменту фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку С.Рубан і начальник управління капітального будівництва та розвитку О.Загородній.
18 листопада, 16:59
в реалізації національного і міжвідомчого превентивного механізмів захисту прав людини у місцях позбавлення волі як гарантія недопущення неналежного поводження в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах
18 листопада, 16:05
17 листопада 2015 року, під час апаратної наради під головуванням заступника Голови ДПтС України Сергія Миколайовича Оміновського, було розглянуто питання про стан виконання положень Постанови КМУ від 25 червня 2014 р. № 205 щодо обладнання у протитуберкульозних лікувальних закладах МОЗ України спеціальних палат для лікування засуджених та осіб, узятих під варту, хворих на туберкульоз, та заходи щодо забезпечення їх надійної ізоляції.
18 листопада, 12:12
Новини регіонів
У рамках мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA засуджені до довічного позбавлення волі в Івано-Франківській УВП (№ 12) переглянули стрічку "Точка відліку"

25 листопада,
Жовтневську ВК управління ДПтС України в Харківській області (№17) відвідали представники Українського центру контролю за соціально-небезпечними хворобами МОЗ України

25 листопада,
Церемонії шлюбу в Петрівській виправній колонії управління ДПтС України в Кіровоградській області (№49)

25 листопада,
Прийом засуджених з особистих питань у Черкаській виправній колонії облуправління ДПтС України (№62)

25 листопада,
"Година запитань і відповідей" відбулась в Чернігівському СІЗО облуправління ДПтС України

25 листопада,
Підприємством Вільнянської ВК управління ДПтС України в Запорізькій області (№20) виготовлено дитячі меблі для ДНЗ "Сонечко"

25 листопада,
Профілактика ВІЛ/СНІД серед засуджених на Сумщині

25 листопада,
Засудженому Личаківської виправної колонії (№ 30), що на Львівщині, намагались передати замасковані заборонені предмети

25 листопада,
Відразу дві спроби доставки заборонених наркотичних та алкогольних речовин попереджено в Петрівській виправній колонії управління ДПтС України в Кіровоградській області (№49)

25 листопада,
День "завоювання" друзів відзначили вихованці Кременчуцької виховної колонії управління ДПтС України в Полтавській області

25 листопада,
Паспортизації ув'язнених, які утримуються в Старобільському СІЗО управління ДПтС України в Луганській області, одне із першочергових завдань відділу соціально-виховної та психологічної роботи установи

25 листопада,
Представники прокуратури Хмельницької області відвідали Ізяславську виправну колонію (№31)

25 листопада,
У Качанівській виправній колонії управління ДПтС України в Харківській області (№ 54) виступив театр "Калейдоскоп"

25 листопада,
У Мелітопольській ВК управління ДПтС України в Запорізькій області проведено зустріч зі спеціалістом з надання безоплатної правової допомоги

25 листопада,

Розширений пошук »