20 грудня 2014
04050, м.Київ, вул. Мельникова, 81
us@kvs.gov.ua
*** Номер телефону "гарячої лінії" апарату ДПтС України (044) 207-36-09 ***
Новини апарату
На даний час в структурі ДПтС України перебуває 20 установ, розташованих в межах Донецької області (15 виправних колоній, два виправних центра, один слідчий ізолятор та дві установи виконання покарань з функцією слідчих ізоляторів.
20 грудня, 13:15
Такий подарунок підготувало керівництво Служби та зіркове журі для переможців конкурсу "Юні дарування - 2014"
19 грудня, 19:51
Оцінювати здібності юних талантів на захід завітало професійне журі у складі відомих зірок естради.
19 грудня, 14:32
На підприємствах установ виконання покарань Харківської області засуджені виготовляють пічки для наметів, які можуть використані військовослужбовцями як для обігріву, так і для приготування їжі.
19 грудня, 09:37
За лідерство у фіналі змагалися переможці І-го етапу конкурсу, що проводився на регіональному рівні.
18 грудня, 17:48
Вони призначені для обігріву приміщення, готування їжі, а також можуть використовуватися для сушіння одягу та взуття, що є актуальним у зимовий період та в умовах екстремального несення служби.
18 грудня, 17:44
З метою реалізації цієї прогресивної норми Кримінально-виконавчого кодексу України ДПтС України вжито ряд організаційно-практичних заходів.
18 грудня, 16:42
ПРЕС-АНОНС
18 грудня, 13:41
У зазначених заходах візьмуть участь керівництво апарату ДПтС України, органів та установ виконання покарань.
18 грудня, 13:07
ПРЕС-АНОНС
18 грудня, 12:31
Днями співробітники Кременчуцької виховної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області зібрали гуманітарну допомогу для бійців Кременчуцької Національної Гвардії.
18 грудня, 12:30
Напередодні Дня Святого Миколая в Мелітопольській виховній колонії засуджені готували подарунки, зроблені власними руками.
18 грудня, 11:00
Перевезення гуманітарної допомоги здійснювалось власним автотранспортом та відбувалось у вільний від роботи час.
17 грудня, 16:00
Установою їм було надано скромну благодійну допомогу у вигляді спортивного інвентарю, а саме: двох гир, набірні гантелі, штанги та лави для зайняття спортом.
17 грудня, 13:58
За сприяння представників Чернігівського юридичного коледжу ДПтС України, які є партнерами фестивалю на Чернігівщині, співробітники виправної установи переглянули фільм "Ліза, ходи додому"...
17 грудня, 12:40
З метою реалізації рекомендацій, визначених у спеціальній доповіді, в січні 2015 року, за підтримки Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ), заплановано проведення науково-практичної конференції за участю начальників спеціальних виховних установ по їх впровадженню в практичну діяльність.
17 грудня, 12:24
Свою роботу представники апарату розпочали із загальних зборів з керівниками служб управління ДПтС України в Херсонській області.
17 грудня, 12:05
15 грудня 2014 року представники апарату ДПтС України взяли участь у робочій зустрічі з експертами Ради Європи для обговорення проблемних питань застосування засобів правового захисту і компенсаційного характеру при виконанні рішень Європейського суду з прав людини.
16 грудня, 17:12
З метою вивчення реального стану справ у виправному центрі та вжиття заходів щодо стабілізації оперативної обстановки керівництвом Служби прийнято рішення про створення робочої групи з числа співробітників структурних підрозділів апарату ДПтС України для виїзду до зазначеної установи.
16 грудня, 16:13
З метою обговорення проблемних питань їх діяльності відбулося заслуховування заступників начальників управлінь ДПтС України у Дніпропетровській та Черкаській областях і директора Чорноморської виправної колонії управління ДПтС України в Одеській області (№ 74).
16 грудня, 15:02
Новини регіонів
Установи виконання покарань управління ДПтС у Полтавській області відвідали представники обласної прокуратури

19 грудня,
Реалізація стратегічного курсу модернізації у Вільнянському СІЗО управління ДПтС України в Запорізькій області

19 грудня,
Вилучено невідому рідину в продуктовій передачі для засудженого Кременчуцької виправної колонії управління ДПтС у Полтавській області (№69)

19 грудня,
У Черкаському СІЗО з Днем Святого Миколая неповнолітніх ув'язнених привітали представники ОДА, громадської організації ЛЖВ та центру соціальних служб для сім'ї дітей та молоді

19 грудня,
Засудженим Полтавської виправної колонії облуправління ДПтС (№64) надано правову допомогу

19 грудня,
Тренування особового складу групи швидкого реагування Чортківського СІЗО управління ДПтС України в Тернопільській області

19 грудня,
У турнірі з правознавства змагались засуджені Прилуцької виховної колонії управління ДПтС України в Чернігівській області

19 грудня,
У Кіровоградській ВК облуправління ДПтС України (№6) проведено тренінг з профілактики самогубств серед засуджених осіб

19 грудня,
Бердичівську ВК управління ДПтС України в Житомирській області (№70) відвідав облпрокурор Дмитро Лубчук, де здійснив прийом засуджених з особистих питань

19 грудня,
Начальник управління ДПтС України в Донецькій області перевірив діяльність Селидівської виправної колонії (№82) та здійснив прийом засуджених з особистих питань

19 грудня,
Серед дітей та підоблікових неповнолітніх Гусятинської КВІ управління ДПтС України в Тернопільській області було проведено акцію "До нас крокує Святий Миколай"

19 грудня,
У Бердичівській ВК управління ДПтС України в Житомирській області (№70) не допущено спроби доставки забороненої речовини до зони, що охороняється

19 грудня,
Співробітники ДПтС України в Чернігівській області урочисто склали присягу

19 грудня,
За ґратами, але на зв'язку, хотіли бути засуджені Петрівської ВК управління ДПтС України в Кіровоградській області (№49)

19 грудня,

Розширений пошук »