24 лютого 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Новини
22 лютого 2018 року відбулася розширена міжвідомча відеоселекторна нарада за участі першого заступника Голови Нацполіції В’ячеслава Аброськіна та заступника начальника Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України Володимира Мелюхова, на якій обговорювалися спільні практичні завдання та алгоритм взаємодії двох відомств.
23 лютого, 14:36
20 лютого 2018 року у приміщенні Міністерства юстиції України за участі представників Міністерства юстиції, Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України та начальників відділів ресоціалізації шести міжрегіональних управлінь з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції пройшла робоча нарада з підведення підсумків службової діяльності з питань ресоціалізації засуджених.
21 лютого, 10:00
13 лютого 2018 року у приміщенні Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України Міністерства юстиції (далі – Адміністрація ДКВС України) відбулося перше у цьому році засідання Душпастирської ради з питань релігійної опіки у пенітенціарній системі України.
14 лютого, 10:33
08 лютого 2018 року представник громадської організації "Пенітенціарна асоціація України" Владислав Скоропляс взяв участь у ХVІІІ засіданні робочої групи Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності та Міністерства юстиції України щодо реформування пенітенціарної системи.
13 лютого, 11:51
З метою забезпечення правопорядку в установах виконання покарань і слідчих ізоляторах Державної кримінально-виконавчої служби України під час святкування Новорічних та Різдвяних свят, надійного перекриття шляхів надходження у зони, що охороняються, заборонених до використання речей і предметів, а також запобігання їх виготовленню засудженими та особами, взятими під варту, у період з 20 грудня 2017 року по 08 січня 2018 року проведені спеціальні операції під умовними найменуваннями "Заслон" та "Щит"(далі – спеціальні операції).
29 сiчня, 16:37
23 грудня 2017 року за ініціативи та фінансового сприяння Голови Центрального комітету галузевої Профспілки ДКВС Мін'юсту України Олега Андрієнка спільно з київським профактивом, в рамках запланованих Різдвяно-новорічних дитячих заходів провели цікаве святкових дійство в Київскому муніципальному академічному театрі ляльок.
27 грудня, 09:59
Одним із основних напрямів діяльності Інституту кримінально-виконавчої служби є організація наукової роботи як постійного, так і перемінного складу Інституту.
30 листопада, 17:03
У Міністерстві юстиції України представниками Департаменту пробації спільно з представниками Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні та членами Душпастирської Ради з питань релігійної опіки у пенітенціарній системі України було проведено семінар, метою якого було напрацювання протоколу реагування капелана на випадки застосування до в’язнів тортур, нелюдського чи принижуючого гідність поводження.
30 листопада, 12:26
Секретаріатом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини спільно з представниками громадськості 17 листопада 2017 року проведено конференцію з нагоди п’ятиріччя функціонування в Україні національного превентивного механізму, на яку були запрошені представники органів виконавчої влади, міністерств і відомств, у підпорядкуванні яких є місця несвободи. Головуючим на зазначеному заході була Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Лутковська В.В.
17 листопада, 16:06
За православним календарем 9 листопада вшановують пам’ять Преподобного Нестора-Літописця — послідовника Кирила і Мефодія. Вважається, що саме Нестор Літописець став прабатьком української писемної мови. За переказами він працював до останнього дня свого земного життя, а його мощі нині покояться в Ближніх печерах Києво-Печерської Лаври.
9 листопада, 17:21
01-02 листопада 2017 року в Запоріжжі відбувалися всеукраїнські збори керівництва міжрегіональних управлінь з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції і начальників установ виконання покарань та слідчих ізоляторів.
2 листопада, 17:08
"Підтримка реформування системи винесення вироків допоможе заохотити суди та суміжні правові інститути (прокурори, адвокати) до більш систематичного застосування альтернативних видів покарання, коли це є доцільним. Ефективне застосування таких альтернатив і заходів є одним з найважливіших інструментів попередження злочинів, реабілітації правопорушників, підвищення суспільної безпеки та зміцнення верховенства права", - підкреслила генеральний директор Директорату Норвезької виправної служби Марін Волланд.
2 листопада, 15:06
Новини регіонів
Реалізація Проекту «Я маю право» Центрально-Західним міжрегіональними управлінням з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

23 лютого,
У Селидівській виправній колонії (№82)» проведено пожежно- тактичне заняття

23 лютого,
Співробітник Торецької ВК-2, що на Донеччині, намагався пронести наркотичну речовину на охороняємо територію

23 лютого,
Державну установу «Запорізький слідчий ізолятор» відвідав міжнародний комітет червоного хреста

23 лютого,
В Кременчуцькій виховній колонії розпочали працювати над новими виробничими замовленнями

22 лютого,
Покровська виправна колонія (№ 17) Північно-Східного міжрегіонального управління отримала гуманітарну допомогу

22 лютого,
Оперативні працівники установ виконання покарань Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції підсумували роботу за 2017 рік

22 лютого,
Диканівську виправну колонію (№12) Північно-Східного міжрегіонального управління відвідав представник РАЦСу

21 лютого,
Відзначення Міжнародного Дня рідної мови в державній установі «Петрівська виправна колонія (№49)

21 лютого,
Міжнародний день рідної мови відзначили в установах виконання покарань Центрально – Західного міжрегіонального управління

21 лютого,
Розширений пошук »