1 вересня 2016
04050, м.Київ, вул. Мельникова, 81
us@kvs.gov.ua
*** Номер телефону "гарячої лінії" апарату ДПтС України (044) 207-36-09 ***
Новини апарату
У змаганнях брало участь 14 команд-учасників, вісім із яких представляли карні заклади різних міст нашого західного сусіда, також команди від двох військових частин, митниці, поліції та пожежної служби.
30 серпня, 15:49
Співробітники та ветерани Державної кримінально-виконавчої служби України висловлюють щирі співчуття дружині, рідним і близьким покійного з приводу тяжкої втрати.
30 серпня, 12:25
У рамках виконання Угоди про співпрацю між Державною пенітенціарної службою України і Головним управлінням Тюремної служби Республіки Польща представники управління ДПтС України у Рівненській області відвідали установи виконання покарань у Хрубешові.
30 серпня, 09:27
Сьогодні, 29 серпня, під час апаратної наради в ДПтС України голова відомства В.Палагнюк вручив державні нагороди ректорові Академії Державної пенітенціарної служби України, доктору педагогічних наук, полковнику внутрішньої служби О.Тогочинському та начальнику Полицької ВК управління ДПтС України в Рівненській області (№ 76) полковнику внутрішньої служби В.Каламбету.
29 серпня, 17:08
Службу представляли найкращі співробітники установ виконання покарань та, вперше, співробітниці підрозділів кримінально-виконавчої інспекції.
25 серпня, 11:06
Сьогодні, 23 серпня, в апараті ДПтС України відбулися урочисті збори з нагоди 25-ої річниці Незалежності України.
23 серпня, 17:08
Від імені колегії Державної пенітенціарної служби України та особисто від себе щиро вітаю Вас з Днем Державного Прапора України та 25-ої річниці Незалежності України!
23 серпня, 12:42
У цьому році Курязька виховна колонія імені А.С. Макаренка прийняла естафету свята останньою, від виховної колонії міста Гояни Республіки Молдова, та закриває фестиваль.
22 серпня, 09:11
Сьогодні, 19 серпня, у Храмі Преображення Господнього на території апарату ДПтС України відбулося святкове богослужіння з нагоди свята Преображення Господнього, також названого Яблучним Спасом.
19 серпня, 17:10
Мета робочої сесії передбачала ознайомлення представників державних органів влади, у віданні яких перебувають місця тримання позбавлених свободи осіб, з повноваженнями і порядком функціонування міжнародних механізмів моніторингу стану справ з дотримання прав людини
19 серпня, 16:56
При затриманні вказаної особи у нього було вилучено пістолет ПМ, набої, документи на чуже ім'я та сім-карти різних операторів мобільного зв'язку.
19 серпня, 14:51
Метою моніторингового візиту була перевірка виконання проекту Глобального фонду, стану та діяльності щодо протидії епідемії туберкульозу, організації лікування, консультування та тестування на ВІЛ.
17 серпня, 12:42
До уваги представників ЗМІ
16 серпня, 15:45
Нагадуємо, що сьогодні вранці, 15 серпня 2016 року, майже 100 засуджених, які відбувають покарання в Одеській виправній колонії (№ 14), відмовились виходити на роботу, мотивуючи таке рішення передбаченим ст. 118 Кримінально-виконавчим кодексом України правом на працю.
15 серпня, 13:16
Інформуємо, що сьогодні, 15 серпня 2016 року, майже 100 засуджених, які відбувають покарання в Одеській виправній колонії (№ 14), відмовились виходити на роботу, мотивуючи таке рішення передбаченим ст. 118 Кримінально-виконавчим кодексом України правом на працю.
15 серпня, 10:54
У межах виконання Меморандуму про співробітництво між програмним офісом Управління ООН з наркотиків та злочинності в Україні та ДПтС України 11 серпня 2016 року Білоцерківську ВК (№35) відвідали представники Агенства США з міжнародного розвитку (USAID).
12 серпня, 16:14
Під час візиту відбулося ознайомлення присутніх з умовами роботи інспекторів офісу пробації. Були оглянуті робочі кабінети, кабінет психологічної роботи та кабінет для роботи з неповнолітніми.
11 серпня, 12:24
У засіданні взяли участь заступник начальника управління КВІ ДПтС України В.Калівошко, начальники райвідділ КВІ, інспектори, які проводять роботу з неповнолітніми, директор Проекту "Реформування системи кримінальної юстиції щодо неповнолітніх в Україні" Є.Загудаєв, начальник відділу ювенальної юстиції прокуратури Запорізької області А.Каленик та судді райсудів м. Запоріжжя.
11 серпня, 11:44
10.08.2016 до адмінкорпусу Бучанської ВК управління ДПтС України в м. Києві та Київській області (№85), розташованого за територією зони, що охороняється, прибули працівники військової прокуратури Київського гарнізону Центрального регіону України та Головного управління СБ України в м. Києві та Київській області для проведення слідчих дій відповідно до ухвали Печерського районного суду м. Києва.
11 серпня, 08:53
Проект Закону України "Про визначення правового статусу засуджених осіб, які відбували покарання на тимчасово окупованій території або території населених пунктів, де органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, а також на території, що розташована на лінії зіткнення"
11 серпня, 08:44
Новини регіонів
Рівненщина: навчальний центр при Городищенській ВК (№96) готовий до початку навчального року

31 серпня,
Благодійна акція для засуджених "З Божою турботою" пройшла в Прилуцькій виховній колонії управління ДПтС України в Чернігівській області

31 серпня,
Дніпропетровським журналістам розповіли про заходи щодо запобігання злочинності в установах виконання покарань області

31 серпня,
Етно-крамницю обладнано у Криворізькій установі виконання покарань управління ДПтС України у Дніпропетровській області (№3)

31 серпня,
Щоб передати наркотичні речовини в установи виконання покарань управління ДПтС України в Чернігівській області зловмисники приховали їх у троянди та солодощі

31 серпня,
ID-картку отримав неповнолітній, що перебуває на обліку КВІ управління ДПтС України у Дніпропетровській області

31 серпня,
У Вільнянській ВК управління ДПтС України в Запорізькій області (№20) попередили доставку заборонених предметів

31 серпня,
Комплексна психодіагностика в Кіровоградській виправній колонії облуправління ДПтС України (№6)

31 серпня,
Начальник управління ДПтС України в Черкаській області перевірив діяльність Уманської ВК (№ 129)

31 серпня,
На Рівненщині проведено змагання з багатоборства кінологів пенітенціарних установ області

31 серпня,
Працівники Марківського РВ КВІ управління ДПтС України в Луганській області приєдналися до всеукраїнської акції "Збери дитину до школи"

31 серпня,
В Олексіївській виправній колонії управління ДПтС України в Харківській області (№ 25) пройшло діагностування персоналу

30 серпня,
В Уманській ВК управління ДПтС України у Черкаській області (№129) двоє закоханих поєднали свої серця та долі

30 серпня,
У Курязькій виховній колонії імені А.С.Макаренка управління ДПтС України в Харківській області провели психологічні тренінги з засудженими

30 серпня,

Розширений пошук »