30 червня 2016
04050, м.Київ, вул. Мельникова, 81
us@kvs.gov.ua
*** Номер телефону "гарячої лінії" апарату ДПтС України (044) 207-36-09 ***
Новини апарату
ПРЕС-АНОНС
30 червня, 13:04
Підвищення кваліфікації тривало з грудня 2015 року по червень 2016 року за "Практичним курсом англійської мови для державних службовців" тривалістю 180 навчальних годин.
30 червня, 11:11
Навчання включало три модулі компетентності: "правовий", "режимний", "душпастирський".
30 червня, 10:01
За сумлінне виконання працівниками службових обов'язків, пов'язаних із реалізацією держполітики у сфері виконання кримінальних покарань, професіоналізм та високі досягнення в службі, багаторічну та плідну працю та з нагоди державного свята співробітники, які мають позитивні показники в службі були заохочені правами Голови Служби та начальника територіального управління.
29 червня, 12:52
Концертна програма та номери художньої самодіяльності, підготовлені вихованцями, співробітниками установи та їх дітьми, запрошеними зразковими творчими колективами були присвячені рідній Державі - Україні.
29 червня, 10:49
З вітальною промовою до співробітників відомства під час урочистих зборів звернувся Голова ДПтС України Володимир Палагнюк.
24 червня, 15:01
У цьому році виповнюється 20 років з того часу, як Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави, враховуючи багатовікову історію українського державотворення і світовий досвід, прийняла Основний Закон України - Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства.
24 червня, 13:00
Співробітництво Державної кримінально-виконавчої служби України з міжнародними організаціями, фондами, пенітенціарними відомствами та неурядовими інституціями зарубіжних країн здійснюється на підставі статті 5 Закону України "Про Державну кримінально-виконавчу служби України".
24 червня, 10:47
Участь у роботі Регіонального семінару взяли представники Міністерств юстиції Вірменії, Грузії та Молдови, національні та міжнародні експерти Ради Європи.
24 червня, 10:17
"Щодо питання переповнення в'язниць викладені у Спеціальній доповіді "Реагування органів кримінальної юстиції на проблему переповненості в'язниць в Україні" в рамках реалізації Регіонального проекту Європейської комісії та Ради Європи "Підтримка пенітенціарної реформи (від карального до реабілітаційного підходу)"
23 червня, 12:28
ПРЕС-АНОНС
21 червня, 10:22
За доброю традицією у третю неділю червня ми відзначаємо День медичного працівника. Це одне з небагатьох свят, яке не втратило свого значення через політичні або економічні мотиви.
19 червня, 11:07
17 червня 2016 року Інституті кримінально-виконавчої служби відбувся урочистий випуск курсантів, які 4 роки тому виявили бажання опанувати знання за спеціальністю "Психологія" та "Правознавство" на денній формі навчання.
17 червня, 16:16
Микола Петрович ознайомився з умовами несення служби молодшими інспекторами чергових змін відділу режиму та охорони, відвідав роздягальні для особового складу, приміщення їдальні для персоналу, обладнану засобами відео спостереження чергову частину Рівненського СІЗО.
17 червня, 16:07
Цього року тема ХХV фестивалю "Ми славимо нашу Вітчизну єдину, співучу колиску - Святу Україну".
15 червня, 17:08
13 червня 2016 року у готелі "Хілтон" у рамках реалізації проекту Ради Європи і Європейського Союзу "Подальша підтримка пенітенціарної реформи в Україні" проведено семінар щодо в’язничного менеджменту та застосування до засуджених реабілітаційних підходів.
15 червня, 10:41
У прощі взяли участь представники управлінь ДПтС України в Чернігівській, Київській, Житомирській, Тернопільській, Івано-Франківській, Львівській областях.
13 червня, 16:27
Працівнику установи, якому було нанесено тілесне ушкодження, відразу надано невідкладну медичну допомогу та госпіталізовано до Сокирянської центральної районної лікарні.
10 червня, 16:21
На виконання Указу Президента України від 25.05.1994 № 251/94, з нагоди відзначення 06 червня 2016 року професійного свята працівників засобів масової інформації в Україні – Дня журналіста, щиро вітаю усіх зі святом!
6 червня, 10:09
Сьогодні, 03.06.2016 року, керівництвом обласного управління ДПтС України до Кіровоградської виправної колонії (№6) була запрошена знімальна група обласного телеканалу Кіровоград, які мали змогу обійти територію установи у супроводі керівництва управління (житлову та промислові зони), побувати у кімнатах короткострокових та тривалих побачень, поспілкуватися із засудженими, представниками релігійних, благодійних організацій та викладацьким складом навчальних закладів, які функціонують на території установи.
3 червня, 13:06
Новини регіонів
Заходи для неповнолітніх підоблікових територіальних підрозділів кримінально-виконавчої інспекції управління ДПтС України в Запорізькій області присвячені Дню Конституції України

30 червня,
Двері Кагарлицької виправної колонії (№115), що на Київщині, відкрилися для рідних та близьких засуджених, що відбувають покарання в установі

30 червня,
Для засуджених Біленьківської ВК управління ДПтС України в Запорізькій області (№99) проведено захід присвячений Міжнародному Дню боротьби з наркоманією

30 червня,
У Холодногірській виправній колонії управління ДПтС України в Харківській області (№18) провів прийом заступник керівника місцевої прокуратури

30 червня,
Співробітники органів та установ ДПтС України в Чернігівській області відзначились в обласному чемпіонаті з гирьового спорту

30 червня,
У Приазовській виправній колонії управління ДПтС України в Донецькій області (№107) пройшов обряд водного хрещення

30 червня,
У Роменській ВК управління ДПтС України в Сумській області (№56) відбулись пожежно-тактичні навчання спільно з підрозділом Державної служби України з надзвичайних ситуацій м. Ромни

30 червня,
Проведено відеоконференцію в Кам'янській ВК управління ДПтС України в Запорізькій області (№101)

30 червня,
До Роменської виправної колонії управління ДПтС України в Сумській області (№ 56) не потрапило 10 грамів наркотиків

30 червня,
У Харківській виправній колонії облуправління ДПтС України (№ 43) провели "Батьківський день"

29 червня,
Київщина: троє засуджених Березанської ВК (№95) одружилися зі своїми коханими жінками

29 червня,
Збірна команда управління ДПтС України в Чернігівській області взяла участь в обласних змаганнях силових структур з паркового волейболу

29 червня,
Начальник управління ДПтС України в Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі провів прес-конференцію з питань проведення у виправних колоніях області проміжних виборів народних депутатів України

29 червня,
У Мелітопольській ВК управління ДПтС України в Запорізькій області проведено конкурс на кращого кінолога

29 червня,

Розширений пошук »