4 травня 2015
04050, м.Київ, вул. Мельникова, 81
us@kvs.gov.ua
*** Номер телефону "гарячої лінії" апарату ДПтС України (044) 207-36-09 ***
Новини апарату
СТЕНОГРАФІЧНИЙ ЗВІТ про результати службового відрядження делегації Державної пенітенціарної служби України до Французької Республіки (м. Страсбург) для участі у багатосторонній робочій зустрічі щодо обговорення питань боротьби з неналежним поводженням в тюрмах, що відбулася 23-24 квітня 2015 року
30 квiтня, 17:04
У ході першої зустрічі підбито підсумки діяльності підрозділів внутрішнього аудиту за 2014 рік та І квартал поточного року.
30 квiтня, 11:24
Володимир Палагнюк у більшості звертав увагу на умови тримання засуджених, які відбувають покарання в Бориспільській виправній колонії, питанню створення умов для їх соціальної реабілітації та забезпеченню належного харчування.
29 квiтня, 17:26
Даний захід став досить пізнавальним для курсантів 3 курсу Чернігівського юридичного коледжу, адже саме подібні семінари мають на меті підвищення якості і ефективності підготовки майбутніх пенітенціаріїв.
29 квiтня, 14:57
Гості у супроводі начальника Чернігівської виправної колонії (№ 44) А.Кирієнка, начальника управління соціально-психологічної роботи із засудженими апарату ДПтС України І.Андрушка та начальника сектору соціально-виховної та психологічної роботи управління ДПтС України в Чернігівській області О.Гужви здійснили огляд даної жіночої виправної установи.
28 квiтня, 16:50
Робочою групою було розглянуто узагальнені пропозиції щодо орієнтовного обсягу суб'єктів пробації та необхідного штатного забезпечення підрозділів органу пробації.
28 квiтня, 16:24
Загалом у структурі Державної пенітенціарної служби України на даний час нараховується 11 підприємств сільськогосподарського профілю, що створені та функціонують при виправних колоніях та виправних центрах.
28 квiтня, 12:44
Презентацію проекту розпочала Алла Мукшименко - Голова громадської ради при Державній пенітенціарній службі України.
28 квiтня, 09:32
Це Положення визначає порядок здійснення Президентом України помилування відповідно до пункту 27 частини першої статті 106 Конституції України.
27 квiтня, 17:42
28 квітня поточного року об 11.00 годині відбудеться розкриття конкурсних торгів щодо закупівлі вугілля кам'яного.
27 квiтня, 17:08
В усіх областях вжито заходів для озеленення та поліпшення санітарного стану об'єктів інфраструктури.
27 квiтня, 16:09
24-25 квітня в Інституті кримінально-виконавчої служби пройшов І-ий студентсько-курсантський форум "Курсантська весна" за участю студентів та курсантів вищих спеціалізованих навчальних закладів ДПтС України.
24 квiтня, 15:29
У рамках заходу розглянуто проект профілю профкомпетентності працівника пробації, проекти навчальних програм підготовки (перепідготовки) персоналу пробації, підготовлених відомчими навчальними закладами ДПтС України, порядок проведення навчальних курсів для управлінського персоналу та персоналу територіальних підрозділів КВІ тощо.
24 квiтня, 15:06
Від ДПтС України на виставці представлено 122 конкурсні роботи, авторами яких є 3 представника персоналу органів та установ ДПтС України; 59 чоловіків, 23 жінки та 3 неповнолітніх з числа засуджених.
24 квiтня, 14:58
Збори включали в себе теоретичну частину та показові практичні заняття інструкторів-кінологів з пошуку наркотичних засобів, вибухових пристроїв та курс загальної підготовки.
24 квiтня, 14:50
Учасники заходу ознайомились з умовами утримання неповнолітніх засуджених в Прилуцькій виховній колонії та організацією роботи психологів та вихователей установи.
24 квiтня, 14:07
Запаливши свічку пам'яті персонал апарату Служби вшанував десятки тисяч людей, які загинули під час самовідданого та мужнього виконання громадянського обов'язку - збереження спокою та миру у державі.
24 квiтня, 11:35
У роботі Форуму взяли участь студенти Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, курсанти Чернігівського юридичного коледжу Державної пенітенціарної служби України та курсанти Інституту кримінально-виконавчої служби.
23 квiтня, 18:21
За підтримки Міжнародного благодійного фонду "Інше життя" творчі роботи персоналу органів та установ ДПтС України, засуджених та осіб, узятих під варту, братимуть участь у Виставці, яка проводиться у рамках VІІ Міжнародного "Конкуру без кордонів!"
23 квiтня, 09:39
Як партнери, бачимо Ваш великий вклад, який вносите не тільки в удосконалення та реформування Вашої пенітенціарної системи, але одночасно високо цінуємо Вашу незаангажованість у створенні сучасної європейської пенітенціарної служби.
23 квiтня, 09:09
Новини регіонів
Навчальні збори керівництва управління та установ ДПтС України в Харківській області на базі Олексіївської (№25) та Харківської (№43) виправних колоній

30 квiтня,
Кіровоградщина: пенсійне забезпечення осіб, позбавлених волі

30 квiтня,
У Кременчуцькій ВК управління ДПтС України в Полтавській області (№69) відбулись спільні навчання відомчої пожежної охорони установи з підрозділом облуправління ДСНС

30 квiтня,
Міська влада спільно з громадськістю перевірила умови утримання ув'язнених та засуджених у Черкаському СІЗО облуправління ДПтС України

30 квiтня,
Біленьківську ВК управління ДПтС України в Запорізькій області (№99) відвідали студенти Класичного приватного університету

30 квiтня,
Спроба передачі наркотичних речовин була вчасно попереджена співробітниками Чернігівської ВК облуправління ДПтС України (№ 44)

30 квiтня,
У Райківській ВК управління ДПтС України в Житомирській області (№73) попереджено одразу три спроби доставки до зони, що охороняється, заборонених предметів та речовин

30 квiтня,
Краса врятує світ - проведено конкурс "Міс Інституту кримінально-виконавчої служби"

30 квiтня,
Діти співробітників-профспілковців Білоцерківської ВК управління ДПтС України в м.Києві та Київській області (№35) побували на екскурсії в ботанічному саду та відвідали Київську фортецю

30 квiтня,
У Райківецькій ВК (№78), що на Хмельниччині, в один день відбулось чотири весілля

30 квiтня,
"Кращого кухаря" обрали в Рівненському СІЗО облуправління ДПтС України

30 квiтня,
Київщина: за сприяння громадської організації "Спорт проти наркотиків" у Бориспільській ВК (№119) відбувся концерт для засуджених

30 квiтня,
Упродовж квітня 2015 року співробітниками УВП управління ДПтС України в Житомирській області було зірвано ряд спроб передачі до зон, що охороняються, заборонених предметів та речовин

30 квiтня,
Спроба передачі заборонених предметів та речовин на режимну територію Кіровоградської УВП облуправління ДПтС України (№14) виявилась невдалою

30 квiтня,

Розширений пошук »