27 березня 2015
04050, м.Київ, вул. Мельникова, 81
us@kvs.gov.ua
*** Номер телефону "гарячої лінії" апарату ДПтС України (044) 207-36-09 ***
Новини апарату
Усі засідання комітету з конкурсних торгів будуть транслюватися в онлайн-режимі.
26 березня, 17:25
25 березня 2015 року в рамках XII Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA відбулася презентація мережі кіноклубів медіа-просвіти Docudays UA, створеної у ДКВС України.
26 березня, 17:11
Відкрив виїзне засідання народний депутат України, голова Комісії Андрій Кожем'якін.
25 березня, 17:34
Під час зустрічі учасники обговорили внутрішнє середовище та зосередились на формуванні стратегічних та операційних цілей семінару за критеріями SMART.
25 березня, 17:08
Сьогодні, 25 березня 2015 року, в апараті Державної пенітенціарної служби України розпочалось виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності за участю представників Верховної Ради України, членів Комітету, керівництва ДПтС України, територіальних органів та відомчих навчальних закладів.
25 березня, 11:30
24 березня 2015 року проведено робочу зустріч з делегацією від Генерального директорату з прав людини і норм права Секретаріату Ради Європи, яку очолювала координатор проектів відділу з питань кримінального права Генерального директорату з прав людини і норм права Ради Європи пані Ільдіко Салач.
25 березня, 10:13
Тема діяльності установ у східних областях України стала також предметом розмови з представниками засобів масової інформації, які виявили бажання з перших вуст дізнатися офіційну інформацію про стан справ у підпорядкованих ДПтС України установах.
24 березня, 17:18
З метою ефективної реалізації положень Закону учасники заходу дійшли висновку щодо необхідності підготовки обґрунтованих пропозицій щодо внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2015 рік", а також визначили інші нагальні заходи у напрямку фінансового, кадрового та матеріально-технічного забезпечення пробації.
24 березня, 17:17
Головне завдання з'їзду проаналізувати досягнення і проблеми у сфері якості та виробити загальнонаціональні підходи щодо суттєвого поліпшення якості продукції та послуг, підвищення конкурентоспроможності та соціальної спрямованості вітчизняних підприємств і організацій, відчутного покращення життя громадян України.
24 березня, 14:51
Місце проведення заходу: м. Київ, вул. Мельникова, 81, приміщення (актова зала) Державної пенітенціарної служби України.
23 березня, 11:55
Участь у заході взяли представники громадських організацій, які мали бажання ввійти до складу нової громадської ради при ДПтС України, представники Служби та засобів масової інформації.
20 березня, 15:29
На засіданні були присутні заступник начальника відділу навчальних закладів і профпідготовки кадрів департаменту по роботі з персоналом ДПтС України підполковник внутрішньої служби Алла Григоренко, члени комісії та курсанти - випускники юридичного та психологічного факультетів Інституту.
20 березня, 14:47
Інформуємо, що місце проведення установчих зборів для формування громадської ради при ДПтС України змінено.
19 березня, 17:42
Начальник управління кримінально-виконавчої інспекції Державної пенітенціарної служби України Олег Янчук виступив з доповіддю щодо зміни вектору роботи з засудженими до покарань, не пов'язаних з позбавленням волі, у зв'язку з прийняттям Закону України "Про пробацію".
19 березня, 14:52
6 березня Європейський комітет проти тортур (ЄКПТ) обрав своїм Головою Миколу Гнатовського, професора міжнародного права Інституту міжнародних відносин Київського університету імені Тараса Шевченка. Український юрист є членом Комітету з 2009 року, з березня 2013 року обіймав посаду заступника Голови ЄКПТ.
18 березня, 13:58
Учасники заходу обговорили перспективи впровадження пробації та висловили пропозиції щодо організаційно-правового урегулювання питань, які можуть виникнути у процесі практичної реалізації положень зазначеного вище Закону.
17 березня, 18:05
Відповідно, розкриття кваліфікаційних пропозицій по вказаній процедурі відбудеться 24.03.2015 року о 15:00 год..
16 березня, 12:45
Під час засідання проведено навчання керівництва зазначеного підприємства установи та надано практичну допомогу з питань організації ведення бухгалтерського обліку, планування виробничого процесу, забезпечення підтримки парку технічного устаткування підприємства установи в робочому стані, обліку та зберігання готової продукції і товаро-матеріальних цінностей тощо.
16 березня, 12:27
13 березня 2015 року минуло 127 років від дня народження видатного українського педагога Антона Семеновича Макаренка.
16 березня, 09:02
У номінації "Підприємство, що найбільш динамічно розвивається" визначено Державне підприємство "Підприємство Веселівської виправної колонії управління ДПтС України в Запорізькій області (№8)".
13 березня, 11:46
Новини регіонів
Із заступниками начальників установ управління ДПтС України в Івано-Франківській області говорили про актуальні питання споживання енергоресурсів

27 березня,
Професійно-технічний навчальний заклад у Житомирській ВК облуправління ДПтС України (№4) відвідав головний спеціаліст департаменту професійно-технічної освіти Міністерства освіти і науки України

26 березня,
У Харківському СІЗО облуправління ДПтС психологи благодійної організації "Де Поль" розпочали курс тренінгів для жінок

26 березня,
Представники громадськості та духовенства відвідали Новгород-Сіверську УВП (№ 31) управління ДПтС України в Чернігівській області

26 березня,
Он-лайн замовлення продукції підприємств установ виконання покарань Київської області можна зробити на інформаційному сайті kyivdpts.promdex.com

26 березня,
Для засуджених Петрівської ВК (№ 49), що на Кіровоградщині, облаштовано їдальню в національному стилі: яскраво, затишно, колоритно

26 березня,
Пенітенціарії управління ДПтС в Полтавській області готують засуджених до здачі зовнішнього незалежного оцінювання

26 березня,
Представники німецької організації по роботі із молоддю відвідали Прилуцьку виховну колонію управління ДПтС України в Чернігівській області

26 березня,
Кіровоградщина: у Петрівській виправній колонії (№49) засуджені, з окупованих територій, отримали паспорт громадянина України

26 березня,
У Селидівській ВК (№82), що на Донеччині, обладнано центр відеоспостереження

25 березня,
Київщина: для потреб української армії підприємством Бориспільської виправної колонії (№119) освоєно новий вид продукції

25 березня,
В Ольшанську ВК управління ДПтС України в Миколаївській області намагалися здійснити перекид заборонених предметів

25 березня,
На Білопільщині працівники та підоблікові КВІ управління ДПтС України в Сумській області вшанували пам'ять А. С. Макаренка

25 березня,
У Дар'ївській виправній колонії (№10), що на Херсонщині, відзначили Всесвітній день боротьби з туберкульозом

24 березня,

Розширений пошук »