26 липня 2014
04050, м.Київ, вул. Мельникова, 81
us@kvs.gov.ua
*** Номер телефону "Гарячої лінії" апарату ДПтС України (044) 207-36-09 ***
Новини апарату
У період з 16 по 17 та з 23 по 24 липня 2014 року надано сприяння у відвідуванні Івано-Франківського слідчого ізолятора, Коломийської (№ 41) і Галицької (№ 128) виправних колоній та Долинського виправного центру (№ 118).
25 липня, 17:03
Державною пенітенціарною службою України забезпечено виконання Закону України "Про амністію у 2014 році".
25 липня, 14:54
Неповторна красота архітектурного ансамблю Лаври вразила паломників ще на під'їді до святих місць, адже більшість прочан тут були вперше.
25 липня, 12:59
Відповідно до Положення про Комісію з питань державної політики у сфері виконання кримінальних покарань до її складу ввійшли представники Міністерства юстиції України Іван Горішний, структурних підрозділів апарату ДПтС України Владислав Скоропляс, Ігор Літвіновський, Олександр Нужний, Сергій Пушенко та юрист міжнародної громадської організації "Дім Свободи Україна" Тетяна Яблонська.
25 липня, 10:06
Випадків незаконного звільнення засуджених не було, обстановка задовільна.
24 липня, 19:02
Начальник відділу з керівництва підприємствами сільськогосподарського профілю ДПтС України Олександр Ярмоленко відзначив покращення в діяльності підприємства та вказав на недоліки.
24 липня, 16:25
На обліках у підрозділах кримінально-виконавчої інспекції перебуває більше ста тисяч осіб, які відбувають покарання, не пов'язані з позбавленням волі.
24 липня, 13:14
Протягом 22-23 липня в установах виконання покарань Житомирщини побувала частка мощей святителя і чудотворця Миколая, яку супроводжували голова правління Міжконфесійної Християнської Місії протоієрей УПЦ о. Віктор (Яценко), керівники єпархіальних відділів у справах пастирської опіки пенітенціарної системи Хмельницької та Житомирської Єпархій протоієреї УПЦ о. Сергій та о. Зиновій.
24 липня, 12:04
У ході зустрічі обговорювалися питання щодо подальших закупівель антиретровірусних препаратів для забезпечення хворих на ВІЛ-асоційований туберкульоз за підтримки цієї організації, визначено подальші кроки співпраці з питань забезпечення права на охорону здоров'я засуджених і взятих під варту осіб.
23 липня, 17:09
Підбиваючи підсумки заходу голова Всеукраїнської профспілки персоналу органів та установ пенітенціарної служби Олег Андрієнко подякував усім за плідну працю та націлив на подальшу роботу на благо трудових колективів і працівників.
23 липня, 16:12
Сьогодні у мережі Інтернет поширено інформацію щодо захоплення терористами Луганської установи виконання покарань (№17) (до реорганізації, колишній Луганський слідчий ізолятор) з посиланням на інформацію, викладену журналістом Романом Бочкалою на своїй сторінці у Facebook.
22 липня, 12:38
21 липня близько 23:30 під час бойових дій між силами АТО та бойовиками так званої ДНР в м. Горлівка Донецької області на територію Мічурінської ВК управління ДПтС України в Донецькій області (№ 57) влучили 12 бойових снарядів.
22 липня, 11:48
О 09:00 відбулася Архиєрейська Свята Літургія, під час якої було проголошено блаженного Василія Величковського покровителем пенітенціарного служіння.
21 липня, 17:04
ПРЕС-АНОНС
21 липня, 15:53
За результатами засідання прийнято відповідні рішення та визначено заходи реагування. Вирішення проблемних питань в окремих областях взято на контроль керівництва.
18 липня, 18:52
Підбиті підсумки діяльності соціально-психологічної служби установ виконання покарань у першому півріччі 2014 року, обговорено проблемні питання та недоліки, шляхи їх вирішення, визначено пріоритетні напрями роботи на друге півріччя.
18 липня, 18:50
Відповідно до порядку денного розпочалося засідання зі вступного слова тимчасово виконуючого обов'язки Голови Служби Віталія Ошовського, який поінформував присутніх про останні кадрові зміни в територіальних органах управління.
18 липня, 10:35
Медичним працівникам прочитали лекцію радник УНЗ ООН з питань ВІЛ у пенітенціарній сфері - Ехаб Салах та міжнародний консультант УНЗ ООН з проектної діяльності в Україні Катерін Ріттер.
17 липня, 19:00
Напередодні проведення розширеної оперативної наради ДПтС України на базі ІКВС за участю т.в.о. Голови Служби Віталія Ошовського відбулись заняття з начальниками територіальних органів управління з вивчення та обговорення актуальних питань практичної реалізації положень Закону України від 08.04.2014 "Про внесення змін до Кримінально-виконавчого кодексу України щодо адаптації правового статусу засуджених до європейських стандартів".
17 липня, 17:15
15 липня 2014 року представники апарату ДПтС України взяли участь у нараді, присвяченій актуальним питанням забезпечення прав і законних інтересів дітей, які проживають або виїхали із тимчасово окупованої території та районів антитерористичної операції.
17 липня, 17:01
Новини регіонів
У Темнівській ВК (№100) проведено навчально-методичні збори начальників установ виконання покарань управління Державної пенітенціарної служби України в Харківській області

25 липня,
У Кагарлицькій виправній колонії (№115), що на Київщині, завершується збір озимих культур

25 липня,
Навчальні збори керівництва управління ДПтС України в Харківській області та начальників підпорядкованих установ пройшли на базі Жовтневської виправної колонії (№ 17)

25 липня,
Модернізація та покращення умов тримання ув'язнених в Одеському СІЗО облуправління ДПтС України

25 липня,
У Голопристанській ВК(№7) управління ДПтС України в Херсонській області готували обід в умовах польової кухні

25 липня,
Засуджений Кам'янської виправної колонії управління ДПтС України в Запорізькій області (№101) створив нову сім'ю

25 липня,
В установах ДПтС України в Черкаській області відбувся огляд-конкурс на кращу кімнату психоемоційного розвантаження

25 липня,
Для працівників кримінально-виконавчої інспекції Чернівецької області провели заняття на тему: Профілактика та боротьба з туберкульозом.

25 липня,
У Коростенській виправній колонії (№71) управління ДПтС України в Житомирській області впроваджено у виробництво новий вид продукції - армійське ліжко двоярусне

25 липня,
Весільний бум у Херсонському слідчому ізоляторі

25 липня,
Персонал Будинку дитини Чорноморської ВК (№ 74), що на Одещині, за допомогою спонсорської підтримки виконує корекційно-розвивальні заняття, призначені для повноцінного розвитку своїх вихованців

25 липня,
У Конотопському ВЦ управління ДПтС України в Сумській області (№ 130) запроваджено проведення дня фізпідготовки

25 липня,
Засуджені установ виконання покарань управління ДПтС України в Чернігівській області заготували 2,5 тонни солінь

25 липня,
Начальник управління ДПтС України у Хмельницькій області привітав з Днем ангела Керуючого Хмельницькою Єпархією Української Православної Церкви Високопреосвященнішого Антонія

25 липня,
Голова
державної пенітенціарної
служби України
Старенький
Сергій Євгенійович
Розширений пошук »