4 травня 2016
04050, м.Київ, вул. Мельникова, 81
us@kvs.gov.ua
*** Номер телефону "гарячої лінії" апарату ДПтС України (044) 207-36-09 ***
Новини апарату
Прийміть найщиріші вітання з нагоди Великодня - найдавнішого і найважливішого у християнському світі свята, що встановлено на честь Воскресіння Ісуса Христа!
29 квiтня, 16:16
На виставці експонувались 117 творчих робіт засуджених, осіб, узятих під варту, та персоналу органів та установ ДПтС України.
29 квiтня, 16:02
29 квітня 2016 року начальник відділу управління соціально-психологічної роботи із засудженими апарату Державної пенітенціарної служби України В.Скоропляс взяв участь у записі програми "Наше право", що виходить в ефірі каналу КДРТРК "Центральний Канал".
29 квiтня, 14:01
С.М. Оміновський наголосив на обов'язковому виконанні керівниками підприємств установ виконання покарань вимог апарату ДПтС України щодо дотримання співвідношення доходів і витрат підприємств установ виконання покарань (прибутковість) та фінансової дисципліни.
29 квiтня, 13:11
Відповідно до порядку денного було розглянуто такі питання: звіт голови Київської міської об'єднаної організації ВППОУПС про вибори делегата на ІІІ звітно-виборний з'їзд ВПП ОУПС, про підтримку кандидатури на посаду голови Всеукраїнської профспілки персоналу органів та установ пенітенціарної служби та інше.
29 квiтня, 08:56
Учасниками даної виставки стали 119 засуджених (з яких 19 жінок та 9 неповнолітніх), які підготували 139 творів мистецтва.
28 квiтня, 14:20
У програмі чемпіонату були представлені дистанції від 50-ти метрів і до 1500 метрів усіма способами плавання і, звичайно ж, самий захоплюючий вид - естафетне плавання.
28 квiтня, 09:54
ПРЕС-АНОНС
27 квiтня, 11:13
На виконання Указу Президента України від 14 грудня 2015 року № 702/2015 в апараті та територіальних органах і установах Державної пенітенціарної служби України організовано низку заходів із вшанування подвигу ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
26 квiтня, 12:53
У супроводі заступника начальника управління ДПтС України в Харківській області Ю.Мосійчука та керівництва установи було здійснено обхід території житлової та промислової зони, приміщень підсобного господарства, сектору середнього рівня безпеки для жінок, засуджених до довічного позбавлення волі.
26 квiтня, 12:39
21 квітня 2016 року представники апарату ДПтС України долучилися до роботи круглого столу на тему: "Реагування органів кримінальної юстиції на проблему переповненості в'язниць в Україні", організованого в рамках Регіонального проекту Ради Європи "Сприяння пенітенціарній реформі (від карального до реабілітаційного підходу)".
26 квiтня, 11:38
В установах виконання покарань та підрозділах кримінально-виконавчої інспекції було організовано та проведено 749 екологічних акцій.
26 квiтня, 11:32
22 квітня 2016 року в приміщенні Міністерства юстиції України за участю представників апарату ДПтС України відбувся круглий стіл з метою обговорення перспектив запровадження інституту превентивних та компенсаційних засобів захисту від неналежних умов тримання під вартою чи в місцях відбування покарань, а також створення інституту пенітенціарного судді в системі кримінальної юстиції України.
26 квiтня, 10:29
22 квітня 2016 року начальник управління кримінально-виконавчої інспекції апарату Державної пенітенціарної служби України Олег Янчук взяв участь у програмі "Громадська приймальня" на каналі "Київ".
26 квiтня, 09:37
23 квітня 2016 року персонал апарату та територіальних органів ДПтС України підтримав ініціативу громадської організації "Let’s do it/ Ukraine" та взяв участь у щорічній Всеукраїнській соціально-екологічній акції "Зробимо Україну чистою разом".
23 квiтня, 11:48
Психологічна робота із засудженими та особами, узятими під варту, є одним з важливих напрямків організації діяльності соціально-психологічної служби установ виконання покарань та слідчих ізоляторів ДКВС України.
23 квiтня, 10:38
Цього року в урочистостях з нагоди свята, що відбулось в апараті ДПтС України, взяли: керівництво Служби, персонал апарату та запрошені співробітники з територіальних органів, а також пенсіонери й ветерани ДКВС України, представники релігійних та громадських організацій.
22 квiтня, 16:42
Проведення в 1998 році реорганізації української пенітенціарної служби було без сумніву важливим кроком до організації виконання покарання з врахуванням міжнародних стандартів та поліпшення дотримання принципів верховенства права і демократії.
22 квiтня, 12:53
В цьому році виповнюється 18 років з дня підписання Президентом України Указу про утворення на базі колишнього Головного управління виконання покарань МВС України Державного департаменту України з питань виконання покарань як центрального органу виконавчої влади зі спеціальним статусом, правонаступницею якого у 2010 році стала Державна пенітенціарна служба України.
22 квiтня, 08:00
Це вже третя акція, спрямована на підтримку співробітників-переселенців, яку за сприяння ЦК профспілки проводить обласна організація профспілки пенітенціарної служби протягом 2015-2016 років.
21 квiтня, 12:33
Новини регіонів
Холодногірська виправна колонія управління ДПтС України в Харківській області (№18) виготовляє рудничне обладнання для гірничозбагачувальних комбінатів

29 квiтня,
Кременчуцьку виховну колонію управління ДПтС України в Полтавській області відвідали експерти Ради Європи і Європейського Союзу

29 квiтня,
Начальник управління ДПтС України в Донецької області Олександр Заміралов зустрівся з представникам Моніторингової Місії ОБСЄ в Україні

29 квiтня,
Навчально-методичні збори керівників пенітенціарних установ управління ДПтС України у Дніпропетровській області відбулись на базі Жовтоводської ВК (№26)

29 квiтня,
У Дергачівській виправній колонії управління ДПтС України в Харківській області (№109) проведено конкурс на кращого кухаря

29 квiтня,
Таїнство сповіді та причастя в Ковельській виховній колонії управління ДПтС України у Волинській області

29 квiтня,
Міська влада спільно з громадськістю перевірила умови утримання ув'язнених та засуджених у Черкаському СІЗО облуправління ДПтС України

29 квiтня,
На Волині для підоблікових КВІ, за сприяння Британської Ради в Україні, стартував проект соцдії "Другий шанс"

29 квiтня,
У Софіївській ВК управління ДПтС України в Запорізькій області (№55) попереджено спробу доставки заборонених предметів

29 квiтня,
Неповнолітні ув'язнені Херсонського СІЗО облуправління ДПтС України навчилися робити великодні кошики у стилі Hand Made

29 квiтня,
Співробітники Кременчуцької виховної колонії управління ДПтС України в Полтавській області навчалися реалізації Медіаційної програми "Примирення"

29 квiтня,
На Житомирщині серед команд установ виконання покарань відбулися змагання з настільного тенісу на першість облуправління ДПтС України

29 квiтня,
У Дніпропетровській УВП облуправління ДПтС України (№4) попереджені чергові спроби передачі заборонених предметів

29 квiтня,
Працівниками Цуманської ВК управління ДПтС України у Волинській області (№ 84) попереджено спробу доставки засудженим наркотичних засобів

29 квiтня,

Розширений пошук »