2 жовтня 2014
04050, м.Київ, вул. Мельникова, 81
us@kvs.gov.ua
*** Номер телефону "гарячої лінії" апарату ДПтС України (044) 207-36-09 ***
Новини апарату
30 вересня 2014 року проведено робочу зустріч з делегацією від Генерального директорату з прав людини і норм права Секретаріату Ради Європи. Мета зустрічі передбачала погодження напрямів проектної роботи у 2015 році під егідою Ради Європи.
1 жовтня, 15:20
Установи були нагороджені Міжнародними сертифікатами за зайняті призові місця, а особисто засудженим, які були відзначені призом глядацьких симпатій в номінації "фігурне різьблення по деревині", було передано іменні грамоти та цінні подарунки від представників Міжнародного Благодійного Фонду "INSHE ZHITTIA".
1 жовтня, 14:49
Персонал станції переливання крові пояснив добровольцям, що виготовлена з цієї кількості крові плазма може зберігатися до півроку і в будь-який момент використана за потребою.
1 жовтня, 14:30
У супроводі начальника управління ДПтС України в Черкаській області Анатолія Грищенка та керівництва колонії Микола Петрович перевірив сектор максимального рівня безпеки, вартові приміщення, оглянув периметр.
1 жовтня, 10:45
В рамках взаємодії Центрального комітету профспілки та міжнародного благодійного фонду "INSHE ZHITTIA" до управління ДПтС України у Херсонській області передано нагородні сертифікати та цінний подарунок для подальшого їх вручення призерам за участь у міжнародному "КОНКУРСІ БЕЗ КОРДОНІВ".
30 вересня, 17:14
Звертаючись до присутніх, Голова ДПтС України Володимир Палагнюк наголосив, що новопризначений керівник має необхідний досвід роботи, хоч і не в пенітенціарній службі, який дозволить йому успішно вирішувати завдання, що стоять перед пенітенціаріями Київської області.
30 вересня, 12:48
Захід відбувся під головуванням начальника Чернігівського територіального сектору з державного нагляду за охороною праці та навколишнім середовищем ДПтС України капітана внутрішньої служби М.Паценка та за участю заступника директора навчально-курсового комбінату О.Лопатька.
30 вересня, 12:28
Засуджені та ув'язнені не залишаються осторонь ситуації, яка склалася на теперішній час в Україні, вони готові всебічно допомагати військовослужбовцям та підтримувати їх.
30 вересня, 10:07
Фахівцем з лікування ВІЛ/СНІДу ДПтС України Наталією Ільницькою був здійснений моніторинговий візит центрального рівня до Чернігівського СІЗО та Чернігівської ВК (№ 44) облуправління ДПтС України.
29 вересня, 17:50
Голова ЦК національної Профспілки ДПтС України Олег Андрієнко спільно з Президентом МБФ "Інше життя" Оленою Балашовою особисто взяли участь у цьому заході та відзначили дипломами учасників.
29 вересня, 10:28
У результаті потрапляння снаряду було зруйновано житловий будинок, а сам Сергій отримав численні поранення.
26 вересня, 18:03
Актив профспілковців-пенітенціаріїв розпочав другий день форуму привітаннями курсантів-першокурсників Інституту кримінально-виконавчої служби.
26 вересня, 16:54
Керівництво військової частини подякувало від імені бійців за організацію збору допомоги і всім, хто не залишився байдужим.
26 вересня, 16:12
Під час бесід вихованці щиро та відверто ділилися своїми планами на майбутнє, розповідали про навчання в школі, ПТУ, роботу у виробничих майстернях, свій вільний час та участь у культурно-масових заходах.
26 вересня, 15:35
Сьогодні, 26 вересня, у Навчально-науковому інституті підготовки фахівців для підрозділів слідства та кримінальної міліції 174 курсанти 1-го курсу Інституту кримінально-виконавчої служби, разом із першокурсниками Національної академії внутрішніх справ урочисто склали Присягу на відданість Українському народові.
26 вересня, 15:31
Таку ініціативу засуджених підтримав і начальник Дар'ївської виправної колонії (№10), організувавши прибуття засуджених на блокпост та забезпечивши відповідний нагляд за ними.
26 вересня, 15:23
Після обходу автогаражів та огляду техніки семінар-нарада продовжилася в актовій залі Сумського слідчого ізолятору, де її учасники обмінялися думками та враженнями від огляду технічного стану транспортних засобів та місць їх зберігання.
26 вересня, 11:47
Під час візиту до установи увага Миколи Петровича, в першу чергу, була звернута на умови утримання та праці засуджених...
26 вересня, 10:20
Перебуваючи на виробничих об'єктах директор департаменту охорони, нагляду і безпеки, режиму та контролю за виконанням судових рішень звернув увагу на організацію виробничого процесу в установі.
25 вересня, 17:55
Учасників заходу привітав Голова ДПтС України Володимир Палагнюк, який ще раз наголосив, що Профспілка створена для того, щоби насамперед захищати соціальні інтереси персоналу ДКВСУ.
25 вересня, 16:47
Новини регіонів
Київщина: затримано співробітника Березанської ВК (№95), який мав намір передати заборонені речі засудженим

01 жовтня,
Колишній засуджений Бучанської ВК (№ 85) управління ДПтС України в м.Києві та Київській області намагався перекинути засудженим "райське яблуко"

01 жовтня,
Комітет Херсонської об'єднаної обласної організації Всеукраїнської профспілки персоналу органів та установ пенітенціарної служби прагне підвищити імідж та привабливість служби в ДКВС України

01 жовтня,
В управлінні ДПтС України в Харківській області на розширеному засідання колегії обговорили питання підготовки до роботи в осінньо-зимовий період

01 жовтня,
В телевізійний ефір Дніпропетровщини вийшов сімнадцятий випуск проекту "Територія каяття"

01 жовтня,
У Цуманській ВК управління ДПтС України у Волинській області (№84) відбулось одразу два весілля

01 жовтня,
Мами вихованців Будинку дитини при Чорноморській ВК управління ДПтС України в Одеській області (№74) підготували для своїх малюків казкову виставу

01 жовтня,
У Дзержинській ВК управління ДПтС України в Донецькій області (№ 2) створено центр відеоспостереження

01 жовтня,
Почастішали випадки передачі ув`язненим Чернігівського СІЗО наркотичних речовин

01 жовтня,
До Райківецької ВК управління ДПтС України у Хмельницькій області (№78) з робочим візитом завітав представник прокуратури

01 жовтня,
Співробітники та вихованці Кременчуцької виховної колонії управління ДПтС України в Полтавській області отримали гуманітарну допомогу

01 жовтня,
Робота спостережних комісій на Сумщині

01 жовтня,
Кіровоградську виправну колонію (№ 6) облуправління ДПтС України з робочим візитом відвідало керівництво обласної прокуратури

01 жовтня,
Дозвілля пенітенціаріїв Сумщини

30 вересня,

Розширений пошук »