5 серпня 2015
04050, м.Київ, вул. Мельникова, 81
us@kvs.gov.ua
*** Номер телефону "гарячої лінії" апарату ДПтС України (044) 207-36-09 ***
Новини апарату
В ході візиту обговорювалися питання покращення надання медичної допомоги засудженим та ув'язненим, які тримаються в пенітенціарних установах Миколаївщини.
3 серпня, 14:24
У рамках наради проведено стройовий огляд, тестування учасників заходу та заслухано звіти (виступи) начальників відділів (секторів) оперативно-розшукової роботи територіальних органів ДПтС України.
31 липня, 17:02
Це перше засідання комісії установи, яке проводиться у такому форматі.
31 липня, 12:39
О.Янчук, начальник управління кримінально-виконавчої інспекції ДПтС України, виступив з доповіддю про розвиток партнерства кримінально-виконавчої інспекції та організації недержавного сектору через призму перспектив запровадження пробації в Україні.
31 липня, 10:38
На теперішній час перша партія протитанкових загороджень відвантажена для потреб військовослужбовців Збройних Сил України
31 липня, 08:54
Сьогодні, 30 липня 2015 року, перший заступник Голови Державної пенітенціарної служби України Віталій Ошовський, заступник Генерального прокурора України Олег Заліско та начальник відділу прокуратури м. Києва Олексій Науменко з робочим візитом відвідали Київський слідчий ізолятор. Їх супроводжували начальник управління ДПтС України в м.Києві та Київській області підполковник внутрішньої служби Петро Лейковський та керівництво слідчого ізолятора.
30 липня, 18:27
В процесі роботи гості створили та зняли три нових фільми за участю вихованців Прилуцького закладу, попередньо ознайомившись з умовами тримання, навчання та відпочинку вихованців.
30 липня, 13:45
Далі естафета фестивалю крокує до дитячої колонії у Кишиневі, столиці Республіки Молдова.
27 липня, 10:22
Сьогодні, 24 липня, в управлінні Державної пенітенціарної служби України в м.Києві та Київській області Голова Служби Володимир Палагнюк представив керівному складу органів та установ виконання покарань області нового начальника територіального органу управління. Ним призначено підполковника внутрішньої служби Лейковського Петра Валерійовича, який до призначення на посаду начальника перебував на посаді першого заступника начальника управління ДПтС України в м.Києві та Київській області.
24 липня, 11:47
ПРЕС-АНОНС
23 липня, 17:00
Українські військові дотримуються Женевської конвенції про поводження з військовополоненими
22 липня, 12:06
На сьогодні в органах і установах виконання покарань діє 31 кіноклуб та 5 кіноклубів у відомчих навчальних закладах ДПтС України. Завдяки організаторам заходу тренінг-семінар змогли відвідати більшість керівників кіноклубів.
21 липня, 16:55
Естафета фестивалю до Дубенській виховної колонії прийшла із Прилуцької виховної колонії управління ДПтС України в Чернігівській області.
20 липня, 12:12
ПРЕС-АНОНС
17 липня, 13:07
Метою проведення курсів є підвищення рівня професійної компетентності зазначених посадових осіб.
17 липня, 12:04
Огляд підприємства розпочався з тваринницького господарства та посівних площ підприємства, на яких проходили роботи зі збору урожаю зернових культур.
17 липня, 09:40
У 2015 році підприємства установ виконання покарань вперше за останні 10 років взяли участь у процедурах державних закупівель на продукцію для потреб Збройних Сил України, а для недопущення дестабілізації ситуації в установах відомства - розроблено план додаткових заходів.
16 липня, 15:47
Відкриваючи засідання, Голова ДПтС України Володимир Палагнюк зазначив, що за результатами роботи органів та установ Служби у І півріччі 2015 року є певні позитивні зрушення, досягнення по різних напрямкам діяльності.
16 липня, 10:26
Від імені керівництва ДПтС України прийміть щиру вдячність за щоденну сумлінну працю і вірність професійному обов'язку.
16 липня, 09:09
Представники апарату та члени технічної групи здійснили моніторингові візити до міжобласної багатопрофільної лікарні при Дар'ївській виправній колонії(№10), міжобласної спеціалізованої туберкульозної лікарні Херсонської виправної колонії(№61) та медичної частини Херсонського слідчого ізолятора.
16 липня, 09:08
Новини регіонів
В Артемівській УВП управління ДПтС України в Донецькій області (№6) проведені навчальні збори з персоналом відділу інженерно-технічних засобів охорони, зв'язку та інформатизації

05 серпня,
В Ігренському виправному центрі управління ДПтС України у Дніпропетровській області (№133) відбулось виїзне засідання Спостережної комісії

05 серпня,
Підприємствами установ виконання покарань Запорізької області завершено збір урожаю ранніх зернових культур

05 серпня,
На Державному підприємстві Кагарлицької виправної колонії (№115), що на Київщині, спостерігається тенденція покращення продуктивності сільськогосподарських тварин

05 серпня,
У Курязькій виховній колонії імені А.С. Макаренка управління ДПтС України в Харківській області триває консервація

05 серпня,
Кращий кухар Роменської ВК управління ДПтС України в Сумській області (№56)

05 серпня,
Управлінням ДПтС України в Луганській області організовано навчання з особовим складом Старобільського СІЗО щодо профілактики самогубств

04 серпня,
Київщина: в Ірпінському виправному центрі (№132) проведено перший етап конкурсу "Віват, офіцери!"

04 серпня,
В Олексіївській виправній колонії управління ДПтС України в Харківській області (№25) працює виставка-продаж

04 серпня,
Змагання з волейболу між засудженими Маріупольського СІЗО та Маріупольського виправного центру (138) управління ДПтС України в Донецькій області

04 серпня,
Маріупольський слідчий ізолятор управління ДПтС України в Донецькій області розглядає можливості умовно-дострокове звільнення засуджених

03 серпня,
Засудженому Житомирської УВП облуправління ДПтС (№8) намагались доставити мініатюрний комп'ютер забороненим шляхом

03 серпня,
"Залізний в'язень" у Харківській установі виконання покарань облуправління ДПтС України (№ 27)

03 серпня,
Представники громадської організації "Майдан - громадський контроль" відвідали Новгород-Сіверську установу виконання покарань управління ДПтС України в Чернігівській області (№ 31)

03 серпня,

Розширений пошук »