2 вересня 2014
04050, м.Київ, вул. Мельникова, 81
us@kvs.gov.ua
*** Номер телефону "гарячої лінії" апарату ДПтС України (044) 207-36-09 ***
Новини апарату
Участь у заході також взяли заступник Міністра внутрішніх справ України Микола Величкович, начальник Інституту кримінально-виконавчої служби Євгеній Бараш, ректор Національної академії внутрішніх справ України Володимир Чернєй, викладачі та курсанти першого курсу обох вузів, їхні батьки та запрошені гості.
1 вересня, 14:23
Нехай нестримне бажання збагачуватися знаннями і використовувати їх на благо України завжди буде з вами.
29 серпня, 16:39
Головною метою навчальних зборів було надання їх учасникам за короткий період найбільш актуальної інформації, необхідної для виконання покладених на них завдань, ознайомлення з новаціями у сфері нормативно-правового забезпечення діяльності, практики взаємодії з органами державної влади та недержавним сектором.
29 серпня, 16:03
Швейна дільниця Петрівської виправної колонії управління ДПтС України в Кіровоградській області (№49) розпочала пошив натільної білизни для потреб української армії.
29 серпня, 15:38
ПРЕС-АНОНС
28 серпня, 17:56
Розпочинаючи засідання колегії, Голова Державної пенітенціарної служби України Володимир Палагнюк вцілому охарактеризував стан справ у системі як складний та такий, що потребує аналізу системних проблем з метою визначення шляхів їх розв'язання, враховуючи наявну ситуацію на сході держави.
28 серпня, 17:50
Нагадаємо, що на підприємстві установи засуджені для потреб військовослужбовців виготовляли розвантажувальні жилети військової екіпіровки, а на даний час триває пошиття спеціальних вставок (ковпак) для виробництва Кевларових шоломів.
28 серпня, 17:45
Нагороди керівникам територіальних органів ДПтС України вручив Голова ДПтС України Палагнюк В.М.
28 серпня, 16:29
У роботі семінар-наради взяв участь перший заступник Голови ДПтС України Віталій Ошовський. У вступному слові він націлив учасників зібрання на максимальну злагодженість роботи задля підтримання правопорядку та безпеки, які повинні бути в установах виконання покарань.
28 серпня, 10:05
У рамках робочого візиту до Полтавської області Голова ДПтС України Володимир Палагнюк разом із начальником Головного управління юстиції в Полтавській області Іриною Пашко провели виїзний прийом громадян у м. Миргород.
27 серпня, 18:42
Протягом 25-30 серпня 2014 року персоналом апарату ДПтС України на чолі із першим заступником Голови Служби Віталієм Ошовським відбудеться контрольна перевірка діяльності органів та установ виконання покарань Івано-Франківської області.
27 серпня, 12:50
В установі відбувся також святковий концерт під назвою "Вчора, сьогодні та завтра", який розпочався гімном України та гімном Молдови.
27 серпня, 11:58
Уже традиційно профспілкова організація пенітенціаріїв організовує Клуби вихідного дня, для того щоби профспілчани мали можливість активно відпочити та оздоровитися.
26 серпня, 18:02
Ветерани були приємно вражені урочистим дійством та щиро вдячні за організацію й теплі привітання керівництва управління ДПтС.
26 серпня, 17:47
Щоб зміцнити бойовий дух та показати своє захоплення українськими військовими - підлітки створили для них синьо-жовті прапори, сонце, голубів, різнокольорові веселки.
26 серпня, 17:10
Крім того, кожен учасник марафону підписав жовто-блакитні серця із побажаннями для захисників України, які разом із творчими роботами передадуть для них в зону АТО.
26 серпня, 16:16
24 серпня 2014 року дві виправні колонії, підпорядковані управлінню ДПтС України в Донецькій області та територіально розташовані у м. Горлівка, стали об'єктами збройних нападів з боку терористів.
26 серпня, 13:06
21 серпня 2014 року діти співробітників установ виконання покарань управління Державної пенітенціарної служби України в Херсонській області взяли участь у конкурсі малюнків за тематикою "Армія очима дітей".
26 серпня, 11:50
Бажаю Вам і Вашим родинам злагоди, добробуту, міцного здоров'я та щасливої долі! А нашій Україні - миру й процвітання!
22 серпня, 14:58
Голова Державної пенітенціарної служби України Володимир Палагнюк у вітальній промові окреслив основні завдання, які сьогодні є визначальними для Державної кримінально-виконавчої служби України, в контексті європейських змін в процесі розвитку нашої держави...
22 серпня, 14:57
Новини регіонів
У Чернівецькому слідчому ізоляторі розпочався навчальний рік

02 вересня,
Перший дзвоник пролунав у стінах Дубенської виховної колонії, що на Рівненщині

02 вересня,
1 вересня - День знань, до підшефних Новопразької школи-інтернат та до навчально-виховного об'єднання "Спеціальна загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 1 дошкільний навчальний заклад Кіровоградської міської ради Кіровоградської області" завітали пенітенціарії Кіровоградської області

02 вересня,
На Київщині для 422-х засуджених та осіб узятих під варту пролунав "Перший дзвоник"

01 вересня,
Для неповнолітніх ув'язнених Дніпропетровського слідчого ізолятора розпочався навчальний рік

01 вересня,
Навчальний 2014-2015 рік в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах ДПтС України в Одеській області розпочато!

01 вересня,
У Жовтневській ВК управління ДПтС України в Харківській області (№17) попереджено дві спроби доставки наркотичних речовин до охороняємої зони

01 вересня,
У Березанській ВК управління ДПтС у м. Києві та Київській області (№95) вилучено заборонені для користування засудженими предмети

01 вересня,
Перше вересня у Мелітопольській виховній колонії управління ДПтС України в Запорізькій області

01 вересня,
Виїзне засідання колегії управління ДПтС в Полтавській області провели на базі Кременчуцької виховної колонії та Комсомольського виправного центру (№136)

01 вересня,
Загальний обшук у Київському СІЗО управління ДПтС України в м. Києві та Київській області

01 вересня,
Робочий візит представників ОБСЄ до Старобільського СІЗО управління ДПтС України в Луганській області

29 серпня,
Свято першого вересня для багатодітної родини від управління ДПтС України в Житомирській області

29 серпня,
Дітей співробітників Дніпродзержинської виправної колонії (№34), що на Дніпропетровщині, привітали з Днем знань

29 серпня,

Розширений пошук »