1 серпня 2014
04050, м.Київ, вул. Мельникова, 81
us@kvs.gov.ua
*** Номер телефону "Гарячої лінії" апарату ДПтС України (044) 207-36-09 ***
Новини апарату
До складу комісії також увійшли представники Міністерства юстиції України, структурних підрозділів апарату ДПтС України та представники спостережної комісії Володимирецької районної державної адміністрації.
30 липня, 16:57
Сьогодні, 29 липня, у прес-центрі інформаційного агентства "ЛІГАБізнесІнформ" відбулася прес-конференція Голови Державної пенітенціарної служби України Сергія Старенького, в рамках якої розглянуто питання щодо збройних нападів у Донецькій та Луганській областях на установи, що належать до сфери управління ДПтС України
29 липня, 17:52
Державне підприємство "Сільськогосподарське підприємство Широківського виправного центру управління ДПтС України у Дніпропетровській області (№75)", що господарює на землях колишнього радгоспу "40 років Жовтня", - унікальне для району і для області виробництво, в якому успішно й динамічно розвивається рослинництво й тваринницька галузь.
29 липня, 16:16
ПРЕС-АНОНС
28 липня, 16:00
Естафета фестивалю до Дубенській виховної колонії прийшла із Курязької виховної колонії управління ДПтС України в Харківській області.
28 липня, 10:11
Враховуючи непоодинокі звернення родичів і близьких громадян, які перебувають в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах, що розташовані в Донецькій і Луганській областях у зоні проведення антитерористичної операції, стосовно організації життєзабезпечення цих установ та умов тримання засуджених і ув'язнених інформуємо, що із зазначених питань можна звертатись на телефонну «Гарячу лінію» апарату ДПтС України за номером (044) 207-36-09.
28 липня, 09:55
У Міністерстві юстиції України проведено засідання міжвідомчої робочої групи з організації забезпечення захисту конституційних прав громадян України, які піддані кримінальному переслідуванню чи відбувають покарання на тимчасово окупованій території України в АР Крим, яку утворено наказом Міністерства юстиції України від 9 липня 2014 року.
25 липня, 17:08
У період з 16 по 17 та з 23 по 24 липня 2014 року надано сприяння у відвідуванні Івано-Франківського слідчого ізолятора, Коломийської (№ 41) і Галицької (№ 128) виправних колоній та Долинського виправного центру (№ 118).
25 липня, 17:03
Державною пенітенціарною службою України забезпечено виконання Закону України "Про амністію у 2014 році".
25 липня, 14:54
Неповторна красота архітектурного ансамблю Лаври вразила паломників ще на під'їді до святих місць, адже більшість прочан тут були вперше.
25 липня, 12:59
Відповідно до Положення про Комісію з питань державної політики у сфері виконання кримінальних покарань до її складу ввійшли представники Міністерства юстиції України Іван Горішний, структурних підрозділів апарату ДПтС України Владислав Скоропляс, Ігор Літвіновський, Олександр Нужний, Сергій Пушенко та юрист міжнародної громадської організації "Дім Свободи Україна" Тетяна Яблонська.
25 липня, 10:06
Випадків незаконного звільнення засуджених не було, обстановка задовільна.
24 липня, 19:02
Начальник відділу з керівництва підприємствами сільськогосподарського профілю ДПтС України Олександр Ярмоленко відзначив покращення в діяльності підприємства та вказав на недоліки.
24 липня, 16:25
На обліках у підрозділах кримінально-виконавчої інспекції перебуває більше ста тисяч осіб, які відбувають покарання, не пов'язані з позбавленням волі.
24 липня, 13:14
Протягом 22-23 липня в установах виконання покарань Житомирщини побувала частка мощей святителя і чудотворця Миколая, яку супроводжували голова правління Міжконфесійної Християнської Місії протоієрей УПЦ о. Віктор (Яценко), керівники єпархіальних відділів у справах пастирської опіки пенітенціарної системи Хмельницької та Житомирської Єпархій протоієреї УПЦ о. Сергій та о. Зиновій.
24 липня, 12:04
У ході зустрічі обговорювалися питання щодо подальших закупівель антиретровірусних препаратів для забезпечення хворих на ВІЛ-асоційований туберкульоз за підтримки цієї організації, визначено подальші кроки співпраці з питань забезпечення права на охорону здоров'я засуджених і взятих під варту осіб.
23 липня, 17:09
Підбиваючи підсумки заходу голова Всеукраїнської профспілки персоналу органів та установ пенітенціарної служби Олег Андрієнко подякував усім за плідну працю та націлив на подальшу роботу на благо трудових колективів і працівників.
23 липня, 16:12
Сьогодні у мережі Інтернет поширено інформацію щодо захоплення терористами Луганської установи виконання покарань (№17) (до реорганізації, колишній Луганський слідчий ізолятор) з посиланням на інформацію, викладену журналістом Романом Бочкалою на своїй сторінці у Facebook.
22 липня, 12:38
21 липня близько 23:30 під час бойових дій між силами АТО та бойовиками так званої ДНР в м. Горлівка Донецької області на територію Мічурінської ВК управління ДПтС України в Донецькій області (№ 57) влучили 12 бойових снарядів.
22 липня, 11:48
О 09:00 відбулася Архиєрейська Свята Літургія, під час якої було проголошено блаженного Василія Величковського покровителем пенітенціарного служіння.
21 липня, 17:04
Новини регіонів
Прокурором Хмельницької області, Олегом Синишеним, здійснений робочий візит до однієї з установ виконання покарань Хмельницької області

31 липня,
У Темнівській виправній колонії управління ДПтС України в Харківській області розпочато заготівлю солінь

31 липня,
Загальний обшук у Вільнянській виправній колонії управління ДПтС України в Запорізькій області (№20)

31 липня,
Майбутні пенітенціарії підбивають підсумки практики в органах та установах Харківщини

31 липня,
Державне підприємство Ірпінського виправного центру (№132), що на Київщині, запрошує до співпраці

31 липня,
Крамниця для осіб, що утримуються у Київському СІЗО, забезпечена усім необхідним

31 липня,
Консервування овочів у Софіївській виправній колонії управління ДПтС України в Запорізькій області (№ 55)

31 липня,
Працівники КВІ Полтавщини взяли участь у проекті Міжнародної організації "СНІД Фонд Схід-Захід"

31 липня,
Особовий склад відділів охорони управління ДПтС України в Запорізькій області на полігонах відпрацював навчальні стрільби на полігонах

31 липня,
У Кіровоградській ВК облуправління ДПтС (№6) реконструйовано спостережну вежу

31 липня,
Курсанти завершили практику в органах КВІ управління ДПтС у Чернігівській області

31 липня,
Неповнолітні, які перебувають на обліку КВІ, відвідали Одеський СІЗО облуправління ДПтС

31 липня,
Полтавщина: у Кременчуцькій виправній колонії (№69) проведено загальний обшук

31 липня,
В управлінні ДПтС України в Харківській області привітали з ювілеєм Голову обласного комітету профспілки Служби Олега Плеханова

31 липня,
Голова
державної пенітенціарної
служби України
Старенький
Сергій Євгенійович
Розширений пошук »