4 грудня 2016
04050, м.Київ, вул. Мельникова, 81
us@kvs.gov.ua
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
Новини апарату
На часткову зміну абзацу другого пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 “Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції” затвердили головою комісії з ліквідації Державної пенітенціарної служби заступника директора департаменту — начальника управління соціального, трудового та гуманітарного законодавства департаменту публічного права Міністерства юстиції Тюлєнєва Сергія Анатолійовича
13 жовтня, 09:49
INTERNATIONAL ACTIVITY OF THE STATE CRIMINAL-EXECUTIVE SERVICE OF UKRAINE (SCES of Ukraine) (questions & answers)
30 вересня, 14:32
"Підтримка розвитку органу пробації в Україні з метою підвищення ефективності кримінальних покарань, альтернативних позбавленню волі"
30 вересня, 13:55
для усунення диспропорційності в правах, обов'язках і юридичній відповідальності персоналу ДКВС України і громадян, які мають непогашену (незняту) судимість, та здійснюють контроль і проведення перевірок УВП з пред'явленням редакційного (службового) посвідчення друкованого ЗМІ або ІА
30 вересня, 13:04
30 вересня, 12:21
В період 26 - 27 вересня у м. Львові відбувся дводенний семінар, присвячений реалізації українсько-канадського "Проекту реформування системи кримінальної юстиції щодо неповнолітніх в Україні".
29 вересня, 08:40
Метою візиту стало вивчення й обговорення потреб країни в технічній допомозі зі сторони Управління ООН з наркотиків та злочинності в питаннях реформування пенітенціарної системи.
28 вересня, 17:26
Два дні понад 200 плавців "Masters" у віці від 25 до 95 років з України, Угорщини, Польщі, Фінляндії та Естонії виборювали такі бажані медалі, ставали чемпіонами і призерами, встановлювали рекорди європейські та національні, а й часом просто покращували свої особисті.
26 вересня, 15:18
Привітати першокурсників прибули Голова ДПтС України В.Палагнюк; директор Департаменту стратегічного розвитку Міністерства юстиції Н.Козловська; в.о. голови облдержадміністрації Л.Сахневич; начальник Головного територіального управління юстиції в Чернігівській області О.Трейтяк; начальник 8-го Чернігівського навчального центру Держспецтрансслужби С.Гута.
23 вересня, 16:47
У роботі круглого столу взяли участь представники Міністерства юстиції України, ДПтС України, науковці, громадські діячі та священнослужителі.
20 вересня, 16:42
Проект має на меті донесення до суспільства думки, що виправний заклад може стати територією кардинальних особистісних змін у житті людей, які переступили закон.
13 вересня, 12:00
ПРЕС-АНОНС
12 вересня, 10:32
"Про визначення правового статусу засуджених осіб, які відбували покарання на тимчасово окупованій території або території населених пунктів, де органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, а також на території, що розташована на лінії зіткнення"
8 вересня, 18:02
Документ забезпечить урегулювання питань, пов'язаних із впровадженням в Україні пробації, унормує процес відбування покарань, не пов'язаних з позбавленням волі та підвищить правову захищеність осіб, засуджених до таких видів покарань.
8 вересня, 15:07
Цього разу авторський колектив телепроекту намагався розібратися як на практиці діє закон "Про вдосконалення порядку зарахування судом терміну попереднього ув'язнення в строк покарання", який в народі охрестили законом Савченко.
8 вересня, 14:24
На місце події виїхала група співробітників апарату ДПтС України. Проводиться службова перевірка обставин втечі засудженого з-під охорони та організовано розшукові заходи.
8 вересня, 11:50
Наукова конференція та турнір з футболу проводиться в м.Лемборк з ініціативи Великопольського співтовариства судових кураторів, науковців, практиків-пенітенціаристів під патронатом Бурмістра міста Лебмборк і має свою давню історію.
2 вересня, 11:07
У період із 21 по 28 серпня 2016 року в м. Рига (Латвія) проходила Літня академія країн регіону східного сусідства щодо розгляду питань професіоналізації освіти дорослих.
1 вересня, 17:57
Від імені колегії Державної пенітенціарної служби України та від себе особисто щиро вітаю вас із початком нового 2016-2017 навчального року та Днем знань!
1 вересня, 09:00
У змаганнях брало участь 14 команд-учасників, вісім із яких представляли карні заклади різних міст нашого західного сусіда, також команди від двох військових частин, митниці, поліції та пожежної служби.
30 серпня, 15:49
Новини регіонів
У Темнівській ВК управління ДПтС України в Харківській області (№100) проведено практичні заняття з персоналом

02 грудня,
В управлінні ДПтС України в Полтавській області провели зустріч з представником Академії Служби

02 грудня,
Керівництво управління та установ виконання покарань ДПтС України в Кіровоградській області привітало дітей, що мають особливі освітні потреби

02 грудня,
Юнаки Кременчуцької виховної колонії управління ДПтС України в Полтавській області пограли у "Корабельну аварію"

02 грудня,
У Харківській виправній колонії облуправління ДПтС України (№ 43) поповнилось підсобне господарство

02 грудня,
День відкритих дверей у Запорізькому СІЗО облуправління ДПтС України

02 грудня,
У Прилуцькій виховній колонії управління ДПтС України в Чернігівській області обговорювали проблему захворювання на СНІД

02 грудня,
Житомирські ВК (№4) та УВП (№8) облуправління ДПтС України відвідали науковці, викладачі та співробітники служб пробації країн Східної та Західної Європи

02 грудня,
Наркотики, приховані у печиві, намагались передати засудженим Городищенської виправної колонії (№96), що на Рівненщині

02 грудня,
Представники Бахмутського МРВ КВІ, що на Донеччині, разом із підобліковими дітьми відвідали краєзнавчий музей

02 грудня,
Для неповнолітніх ув'язнених Запорізького СІЗО облуправління ДПтС України проведено інформаційну лекцію "Профілактика та лікування туберкульозу"

02 грудня,
У Качанівській виправній колонії управління ДПтС України в Харківській області (№ 54) проведено заняття із засудженими

02 грудня,
У Кам'янській ВК управління ДПтС України в Запорізькій області (№101) проведено відео конференцію

02 грудня,
02 грудня, за участю українських та іноземних науковців, працівників ДКВС, ГО, відбудеться IV Міжнародна науково-практична конференція "Актуальні проблеми захисту прав людини, яка перебуває у конфлікті з законом, крізь призму правових реформ"
ПРЕС-АНОНС
02 грудня,

Розширений пошук »