23 травня 2015
04050, м.Київ, вул. Мельникова, 81
us@kvs.gov.ua
*** Номер телефону "гарячої лінії" апарату ДПтС України (044) 207-36-09 ***
Новини апарату
22 травня 2015 року проведено робочу зустріч з урядовою делегацією Королівства Норвегія для обговорення потреб України у галузі реформ кримінальної юстиції, у т.ч. і створення в Україні пробації.
22 травня, 16:50
Керівництво ДПтС України прагне забезпечити усіх співробітників можливістю для реалізації їх потенціалу в процесі службової діяльності, у тому числі з урахуванням неупередженої оцінки результатів їх роботи. Саме тому керівники кадрових підрозділів територіальних органів у рамках навчальних зборів, що відбулися в м. Чернігів, пройшли відповідне тестування.
22 травня, 16:30
21 травня п.р. начальником управління кримінально-виконавчої інспекції апарату ДПтС України Янчуком О.Б. взято участь у зустрічі з експертами та партнерами представництва Дитячого Фонду Організації Об'єднаних Націй (ЮНІСЕФ) з обговорення досягнень Програми співпраці Уряду України з Представництвом ЮНІСЕФ у сфері захисту прав дітей, які перебувають у конфлікті з законом, та визначення подальших напрямків роботи на 2015-2016 роки.
22 травня, 16:15
Указ за № 278/2015 "Про новий склад Комісії при Президентові України у питаннях помилування" Петро Порошенко підписав 21 травня 2015 року.
22 травня, 15:35
21 травня 2015 року Голова Державної пенітенціарної служби України Володимир Палагнюк із робочим візитом відвідав Миколаївщину.
22 травня, 10:43
У рамках дводенних навчальних зборів з керівниками підрозділів по роботі з персоналом територіальних органів та навчальних закладів ДПтС України, що відбуваються на базі Чернігівського юридичного коледжу, 21 травня поточного року учасники зібрання мали можливість не лише одержати нові теоретичні знання, а й почути практичні поради та вдосконалити свою фахову майстерність.
22 травня, 09:40
Ознайомився з умовами тримання засуджених, умовами праці та несення служби співробітниками виправних колоній, ознайомився з виробничими потужностями установ області, особисто поспілкувався з засудженими та персоналом виправних колоній.
21 травня, 17:20
21 травня у Дніпропетровську пройшов другий день навчальної семінар-наради з начальниками відділів охорони, режиму, нагляду і безпеки територіальних органів ДПтС України, начальниками відділів охорони виправних колоній та начальниками відділів режиму і охорони СІЗО (УВП).
21 травня, 16:07
(у межах компетенції Державної пенітенціарної служби України)
21 травня, 13:04
Відкрив навчальні заняття О.Тогочинський, який у своєму звернені зазначив: "Основним завданням кадрової служби є забезпечення Державної кримінально-виконавчої служби України професійними, кваліфікованими, навченими та спроможними виконувати на високому рівні поставлені завдання, кадрами".
21 травня, 12:18
Основною метою проекту є надання засудженим доступу до мереж рухомого (мобільного) зв'язку, доступу до глобальної мережі Інтернет в установах виконання покарань та забезпечення технічної реалізації функції доставки засудженим продуктів харчування і предметів першої потреби за допомогою сучасних способів їх замовлення.
21 травня, 12:12
Даний захід проводиться з метою обміну практичним та теоретичним досвідом у питаннях організації охорони пенітенціарних установ, підбиття підсумків службової діяльності за чотири місяці 2015 року та постановки завдань на поточний рік.
20 травня, 18:03
Розпочав роботу зборів начальник управління забезпечення діяльності Голови Служби Петро Кізюн, який акцентував увагу присутніх на приорітетах діяльності виробництва.
20 травня, 15:30
Запрошуємо Вас взяти участь в обговоренні важливих питань, пов'язаних з покаранням у виді довічного позбавлення волі.
20 травня, 14:14
Участь у заході взяли представники Комітету, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, співробітники ДПтС України на чолі з Першим заступником Голови Служби Віталієм Ошовським, а також представники громадськості.
19 травня, 18:02
13-15 травня 2015 відбувся навчальний тренінг для психологів та медичних працівників виховних колоній та слідчих ізоляторів
18 травня, 17:09
У роботі круглого столу взяли участь науково-педагогічні працівники та курсанти Інституту кримінально-виконавчої служби, а також гості інституту.
18 травня, 14:10
До участі у семінарі долучився профспілковий актив ДПтС України Київської та м.Києва, Житомирської, Чернігівської, Рівненської профспілкових організацій.
18 травня, 14:05
За результатами службових перевірок та виїздів співробітників апарату ДПтС України до Ізяславської виправної колонії управління ДПтС України в Хмельницькій області (№ 31) встановлено, що останнім часом оперативна обстановка в зазначеній установі мала тенденцію до погіршення.
16 травня, 16:47
У квітні 2015 року ДПтС України було надано сприяння щодо участі персоналу та засуджених у VII Міжнародному"Конкурсі без кордонів", який було організовано Міжнародним благодійним фондом "INSHE ZHITTIA"
15 травня, 15:23
Новини регіонів
Рівненщина: на базі Катеринівської ВК (№46) пройшли навчальні збори із заступниками начальників УВП області з інтендантського та комунально-побутового забезпечення

22 травня,
Харківські пенітенціарії взяли участь у спільній нараді із Всесвітньою організацією охорони здоров'я в м. Львові

22 травня,
З неповнолітніми, які тримаються в Івано-Франківській УВП № 12, провели годину спілкування, приурочену дню пам'яті померлих від СНІДу

22 травня,
У Бердичівській ВК управління ДПтС України в Житомирській області (№70) за участі представників громадської організації та спостережної комісії проведене анонімне анкетування засуджених

22 травня,
Здоровий відпочинок - запорука відмінного виконання посадових обов'язків пенітенціаріями Черкаської області

21 травня,
У Бердичівській ВК управління ДПтС України в Житомирській області (№70) розпочала функціонування Спеціальна інформаційно-комунікаційної система ДПтС України, за допомогою якої засуджені зможуть користуватися Інтернет-мережею

21 травня,
Визначено кращого оперативного працівника в управлінні ДПтС України в Харківській області

21 травня,
Інспектори Новокаховського МВ КВІ управління ДПтС України в Херсонській області розповіли про оберіг на добру вдачу - українську вишиванку

21 травня,
У Білоцерківській ВК (№35), що на Київщині, відбулась семінар-нарада за участю старшого прокурора прокуратури міста Біла Церква

21 травня,
З працівниками пенітенціарних установ Рівненської області проведено навчальні стрільби

21 травня,
В ефірі радіо "Житомирська хвиля" вийшов випуск відомчої передачі управління ДПтС України в Житомирській області "Зона права", присвячений проведенню в УВП області спеціальних операцій "Заслон" та "Щит"

21 травня,
Працівники КВІ м. Запоріжжя взяли участь в круглому столі щодо міжвідомчої співпраці у рамках реалізації моделі ЦВ

21 травня,
У Кіровоградській УВП облуправління ДПтС України (№14) тривають роботи з модернізації та удосконалення засобів охорони

21 травня,
У Райківській ВК управління ДПтС України в Житомирській області (№73) відбулася он-лайн конференція спостережної комісії та адміністрації установи

21 травня,

Розширений пошук »