9 жовтня 2015
04050, м.Київ, вул. Мельникова, 81
us@kvs.gov.ua
*** Номер телефону "гарячої лінії" апарату ДПтС України (044) 207-36-09 ***
Новини апарату
Важко переоцінити вплив юристів на всі політичні та соціально-економічні процеси в державі.
8 жовтня, 14:28
На селекторній нараді заступником Голови ДПтС України наголошено на обов'язковому виконанні керівниками підприємств установ виконання покарань доведених апаратом ДПтС України основних цілей на 2015 рік, серед яких основними є дотримання співвідношення доходів і витрат підприємств УВП (беззбитковість) та фінансової дисципліни.
8 жовтня, 14:22
Розпочалася нарада з відвідування Полицької виправної колонії управління ДПтС України в Рівненській області (№76), де учасники семінар-наради побували на виробничій зоні установи, в навчальному центрі та інших об'єктах установи, де мали змогу оцінити умови праці засуджених.
8 жовтня, 12:43
Також про дану подію повідомлено Вільнянську районну прокуратуру та викликано на місце події співробітників райвідділу ГУ МВС України в Запорізькій області.
7 жовтня, 11:22
У своїй доповіді Голова ЦК національної Профспілки ДПтС України О. Андрієнко звернув увагу на проблемні питання соціального захисту співробітників-пенітенціаріїв та шляхи їх вирішення.
7 жовтня, 09:00
Підбиваючи підсумки перший заступник Голови Служби наголосив на дотриманні антикорупційного законодавства при забезпеченні виконання службових завдань необхідності та зміцнення службової дисципліни серед персоналу, дотриманні носіння форменого одягу, готовність установ до функціонування в осінньо-зимовий період та охороні праці засуджених.
6 жовтня, 17:18
Під час візиту гості ознайомилися з виробничими потужностями державного підприємства установи, зразками його продукції, зокрема - деревообробки, каменеобробки, швейними виробами.
6 жовтня, 14:54
Валерій Анатолійович у своєму зверненні до присутніх наголосив, що попри все бажає від персоналу чесності, професіоналізму, прозорості та сумлінності при виконанні службових завдань.
5 жовтня, 16:59
Аналіз кількісно-якісних показників складання іспитів свідчить про те, що засвоєні слухачами знання відповідають достатньому рівню успішності.
5 жовтня, 15:51
На заході були присутні: Голова Всеукраїнської громадської організації "Асоціація ветеранів Державної кримінально-виконавчої служби України" Іван Васильович Штанько, його заступник Жигун Микола Іванович, голови обласних осередків Асоціації ветеранів Державної кримінально-виконавчої служби України та постійний і перемінний склад Інституту.
5 жовтня, 09:15
Для кожної освіченої людини цей день є вшануванням неоціненної та шляхетної праці освітян, які відкривають складний світ буття, прищеплюють людям любов до знань, прагнення до пізнання, творчого мислення, сіють у серцях своїх учнів зерно прекрасного, світлого та вічного, що є запорукою гідного майбутнього.
2 жовтня, 17:12
У рамках робочого візиту до регіону після представлення колективу обласного управління новопризначеного керівництва перший заступник Голови ДПтС України в супроводі А.В. Іскоростенського та О.В. Сердюка відвідав Житомирську виправну колонію (№4) та Житомирську установу виконання покарань (№8).
2 жовтня, 16:26
Представниками ДПтС України запропоновано поновити раніше призупинене співробітництво з питань удосконалення законодавства України щодо виконання покарання у виді довічного позбавлення волі.
2 жовтня, 14:39
Розробка зазначеного інструменту проводиться на виконання завдань, передбачених Стратегією реформування судоустрою, судочинства та суміжних правових інститутів на 2015-2020 роки, схваленою Указом Президента України від 20 травня 2015 року №276.
2 жовтня, 11:11
Сьогодні, 01 жовтня 2015 року, у будинку відпочинку МВС України "Пуща-Водиця" за участю Голови ДПтС України Володимира Палагнюка розпочався "круглий стіл" Всеукраїнської громадської організації "Асоціація ветеранів Держаної кримінально-виконавчої служби України".
1 жовтня, 17:31
Модель Центру відвідування розроблена за підтримки проекту "Реформування системи кримінальної юстиції щодо неповнолітніх в Україні", що фінансується Урядом Канади.
1 жовтня, 12:48
Захід проведено за організаційної підтримки Міністерства юстиції України і Державної пенітенціарної служби України у рамках проекту Євросоюзу "Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні".
1 жовтня, 12:42
З метою ознайомлення з умовами відбування покарання засуджених, гості відвідали житлові приміщення на території установи.
30 вересня, 18:13
Голова Державної пенітенціарної служби України Володимир Палагнюк подякував учасникам зібрання за розуміння проблем і завдань, що стоять перед Службою, та окреслив коло питань, які наразі потребують обговорення й вирішення.
30 вересня, 17:51
Валерія протягом усього періоду навчання в Інституті кримінально-виконавчої служби є відмінницею у навчанні, що підтвердили її результати складання екзаменаційних сесій. Навчальний рейтинг за результатами екзаменів літньої сесії 2014/2015 навчального року становить 97 балів (за 100-бал. шкалою).
30 вересня, 15:19
Новини регіонів
В Оріхівській ВК управління ДПтС України в Запорізькій області (№ 88) проведено модернізацію котельні

08 жовтня,
Начальник управління ДПтС України у Хмельницькій області перевірив готовність Райківецької ВК (№78) до роботи в осінньо-зимовий період

08 жовтня,
Спробу перекиду наркотичної речовини до установи попередили співробітники Ігренського виправного центру управління ДПтС України у Дніпропетровській області (№133)

08 жовтня,
У виправних колоніях Хмельницької області проведено робочі зустрічі із капеланами, які закріплені за установами

08 жовтня,
Засуджених до довічного позбавлення волі Житомирської УВП облуправління ДПтС (№8) запросили взяти участь у конкурсі талантів "ЗОВУ-УКРАЇНА-2015" в рамках проекту "Арт-Примирення"

08 жовтня,
В Олексіївській виправній колонії управління ДПтС України в Харківській області (№25) проведено богослужіння

08 жовтня,
Співробітники кадрового підрозділу Білоцерківської ВК (№35), що на Київщині, взяли участь в ярмарку вакансій Білоцерківського міськрайонного центру зайнятості

08 жовтня,
Невідома речовина рослинного походження не потрапила до стін Старобільського слідчого ізолятора управління ДПтС України в Луганській області

08 жовтня,
У Надержинщинській ВК управління ДПтС України в Полтавській області (№65) завершуються роботи по утепленню жилих приміщень

08 жовтня,
У Миколаївському СІЗО облуправління ДПтС України одружився засуджений до довічного позбавлення волі

08 жовтня,
У Дзержинській ВК управління ДПтС України в Донецькій області (№2) попереджено спробу доставки в зону заборонених предметів

08 жовтня,
Ще 6 засуджених Північної виправної колонії (№90) управління ДПтС України в Херсонській області отримали паспорти громадянина України

08 жовтня,
Засуджені Дергачівської виправної колонії управління ДПтС України в Харківській області (№109) пройшли експрес-тестування на ВІЛ/СНІД

08 жовтня,
Відомий художник Олексій Рубанов висловив вдячність вихованцям Кременчуцької виховної колонії управління ДПтС України в Полтавській області

08 жовтня,

Розширений пошук »