1 листопада 2014
04050, м.Київ, вул. Мельникова, 81
us@kvs.gov.ua
*** Номер телефону "гарячої лінії" апарату ДПтС України (044) 207-36-09 ***
Новини апарату
Під час проведення семінар-наради розглядалися актуальні питання діяльності територіальних відділів технічного нагляду в частині проведення ремонтно-будівельних робіт, оцінки технічного стану при плануванні і проектуванні ремонту будівель тощо.
31 жовтня, 16:25
Окрім розгляду питань діяльності слідчих ізоляторів, діяльності оперативних підрозділів слідчих ізоляторів у звітній період, начальники слідчих ізоляторів склали письмові заліки.
31 жовтня, 15:46
Збори під головуванням першого заступника Голови ДПтС України Віталія Ошовського розпочались зі стройового огляду та ознайомлення з історією слідчого ізолятора.
31 жовтня, 15:25
Віталій Іванович мав на меті ознайомитися з комунально-побутовими умовами, створеними для засуджених та ув`язнених й ознайомитися з навчальною базою майбутніх пенітенціаріїв.
31 жовтня, 13:40
В ході наради проаналізовано стан роботи з питань охорони праці та навколишнього природного середовища в установах виконання покарань у поточному році...
31 жовтня, 10:25
Начальник департаменту по роботі з персоналом ДПтС України полковник внутрішньої служби Олексій Тогочинський у своїй доповіді зазначив, що кримінально-виконавча служба потребує якісного комплектування кадрів, особливо керівного складу, відповідно до фахової освіти та практичного досвіду роботи.
31 жовтня, 10:17
Учасники тренінгу активно брали участь в усіх запланованих заходах, дискутували щодо спільної співпраці із представниками НУО, шукали шляхи вирішення проблемних питань, які виникають у співпраці, дивлячись на досвід інших колег.
31 жовтня, 10:15
Ігор Івашко у своїй доповіді зупинився на питаннях забезпечення свободи совісті і віросповідання в УВП Івано-Франківської області, співпрацю з релігійними організаціями різних конфесій, які зареєстровані і звернулися з проханням працювати в установах.
31 жовтня, 09:52
Наступний день навчальних зборів відбудеться на базі Чернігівського слідчого ізолятора та управління ДПтС України в Чернігівській області.
30 жовтня, 13:16
Присутні на заході вшанували пам'ять про загиблих у Другій світовій війні хвилиною мовчання, після чого переглянули документальний фільм про ключові військові операції та битви на території України у період Великої Вітчизняної війни 1941 - 1945 років.
29 жовтня, 18:03
Примітно, що навчання стрільби з пістолета Макарова для особового складу апарату ДПтС України проведено вперше за останні 7 років.
28 жовтня, 17:47
Волонтери вивезли Наталію з трьома її дітьми з зони бойових дій спочатку у Полтавську, а потім у Сумську область, де вона зараз і мешкає в с. Терни Недригайлівського району.
27 жовтня, 10:09
Cтаном на 20:00 на спеціальних виборчих дільницях в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах, що належать до сфери управління ДПтС України, завершилося голосування на позачергових виборах народних депутатів України.
26 жовтня, 20:48
Це становить 90% від загальної кількості виборців зазначеної категорії.
26 жовтня, 13:54
Із числа вищезазначених курсантів та слухачів, станом на 13 годину своє виборче право реалізували майже всі виборці. Продовжують голосувати курсанти Чернігівського юридичного коледжу.
26 жовтня, 13:31
У цих установах своїм правом голосу скористалося 195 засуджених, які досягли 18-річного віку
26 жовтня, 11:12
Правопорядок та безпеку усіх учасників виборчого процесу в органах та установах ДПтС України забезпечує понад 7 тисяч співробітників відомства
26 жовтня, 09:05
Всеукраїнська пересувна виставка "Преображення Господньою Любов'ю" у співпраці з ДПтС України розпочалася у серпні 2013 року у Києві та побувала у Чернігові, Полтаві, Черкасах, Дніпродзержинську, Запоріжжі, Кіровограді, Херсоні та Ніжині.
24 жовтня, 10:50
Підбиваючи підсумки робочого візиту, начальник управління ресурсного забезпечення ДПтС України надав пропозиції по вдосконаленню окремих напрямків діяльності установ.
23 жовтня, 17:33
На даний час головним завданням є забезпечення належної координації з окружними виборчими комісіями щодо отримання виборчих бюлетенів для спеціальних виборчих дільниць.
23 жовтня, 16:58
Новини регіонів
Медичне обслуговування в Олексіївській виправній колонії (№25) управління ДПтС України в Харківській області

31 жовтня,
На Черкащині відбулись навчання зведеного загону швидкого реагування Старобабанівської ВК (№ 92) та Уманської ВК (№ 129)

31 жовтня,
У Дніпродзержинському училищі профпідготовки персоналу ДКВС була проведена фінальна частина конкурсу "Кращий за професійною майстерністю працівник ДКВСУ"

31 жовтня,
Особливо небезпечний наркотичний засіб не потрапив до ув'язнених Черкаського СІЗО

31 жовтня,
Дружина для чоловіка на побачення в Городищенській ВК управління ДПтС у Рівненській області (№96) привезла спирт

31 жовтня,
Київщина: в Березанській ВК (№95) у жінки, яка прибула на короткострокове побачення до засудженого, вилучили 250 грн

31 жовтня,
У Селидівській ВК управління ДПтС України в Донецькій області (№82) тривають заходи щодо поліпшення комунально-побутових умов утримання засуджених

31 жовтня,
Інспектори КВІ управління ДПтС України в Херсонській області взяли участь у засіданні координаційної наради щодо розгляду питання виправлення неповнолітніх

31 жовтня,
На Одещині для студентів проведена екскурсія до Ізмаїльського СІЗО

31 жовтня,
У Київському СІЗО пройшли зйомки чергового випуску програми "Прогулянки містом" телеканалу "Київ"

31 жовтня,
"День відкритих дверей" у Південній виправній колонії (№ 51) управління ДПтС України в Одеській області

31 жовтня,
Курсанти ІКВС провели психолого-діагностичну роботу із персоналом та засудженими Бориспільської ВК (№119), що на Київщині

31 жовтня,
Засуджені у виправних колоніях Львівщини стануть глядачами Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини

31 жовтня,
Надавати першу допомогу навчали працівників КВІ управління ДПтС України у Вінницькій області

31 жовтня,

Розширений пошук »