12 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Інформація про нібито безпорадний стан Ю. Тимошенко є спотвореною 21.11.2011

Державна пенітенціарна служба України повідомляє, що наведена інформація про нібито безпорадний стан Ю. Тимошенко є спотвореною та не відповідає дійсності.

 

Враховуючи надані Юлією Тимошенко скарги на стан здоров’я керівництво Київського СІЗО постійно (зі збереженням конфіденційності) намагається надати кваліфіковану медичну допомогу (в тому числі за участі її особистого лікаря та медичної сестри). Але, незважаючи на це, вона систематично відмовляється від проведення запропонованих обстежень, у тому числі лабораторних та інструментальних, що порушує порядок отримання медичної допомоги особами, взятими під варту.

 

За результатами останнього медичного обстеження комісії МОЗ Юлії Тимошенко дозволили спілкуватися з органами слідства в межах СІЗО.

 

Крім того, слідчі дії відносно ув’язненої Ю.Тимошенко здійснюються у відповідності з діючим кримінально-процесуальним законодавством та Законом України «Про попереднє ув’язнення». Більше того, у період 15-18 листопада Юлія Тимошенко з власної ініціативи зверталася до адміністрації СІЗО та пропонувала ознайомити її з певними протоколами.

 

Звертаємося до представників ЗМІ не спекулювати на цій темі і використовувати тільки перевірену інформацію.

 

Прес-служба

версія для друку
Розширений пошук »