12 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Слідчі дії відносно ув’язненої Ю.Тимошенко здійснюються у відповідності з діючим кримінально-процесуальним законодавством та Законом України «Про попереднє ув’язнення» 19.11.2011

У відповідь на публікації в деяких інфтернет-виданнях Державна пенітенціарна служба України повідомляє, що 15 листопада 2011 року донька Ю.Тимошенко Євгенія Карр на побачення з матір’ю в Київський СІЗО допущена не була у зв’язку з тим, що вона не мала відповідного дозволу на участь у кримінальному процесі в якості захисника. В інші дні Є.Карр для побачення з Ю.Тимошенко в Київський СІЗО не з’являлась.

Слідчі дії відносно ув’язненої Ю.Тимошенко здійснюються у відповідності з діючим кримінально-процесуальним законодавством та Законом України «Про попереднє ув’язнення». Заяв, зауважень чи скарг на дії персоналу СІЗО від Ю.Тимошенко та її захисника не надходило.

В питаннях медичного супроводу Ю.Тимошенко в Київському СІЗО інформуємо, що з 18 серпня по 21 вересня п.р. Ю.Тимошеноко 9 разів було запропоновано обстеження та лікування створеною комісією фахівців МОЗ України. З 23 вересня п.р. до складу комісії залучались особистий лікар та медична сестра Ю.Тимошенко. Усі рекомендації лікарів (від яких вона не відмовлялась) були виконані.

7 та 9 листопада п.р. Ю.Тимошенко була оглянута комісійно із залученням фахівців МОЗ України. Рекомендовані обстеження були проведені у межах СІЗО за допомогою обладнання МОЗ України.

Крім того, згідно з висновком комісії фахівців для верифікації діагнозу та визначення тактики лікування Ю.Тимошенко рекомендовано провести дообстеження . На даний час комісією надані рекомендації Ю.Тимошенко, спрямовані на покращання стану здоров’я. Медичні протипоказання до спілкування з органами слідства в межах СІЗО відсутні.

Однак, протягом усього часу перебування в Київському СІЗО Ю.Тимошенко постійно відмовляється від усіх обстежень, у тому числі лабораторних та інструментальних, запропонованих медичними працівниками Державної пенітенціарної служби України.

Прес-служба

версія для друку
Розширений пошук »