13 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Ю.Тимошенко відмовилась прибути в суд 22.12.2011

imagesCA4EXFYI.jpgДержавна пенітенціарна служба України повідомляє, що учора, 21 грудня 2011 року, Ю.Тимошенко в межах Київського СІЗО була оглянута комісією фахівців МОЗ (в галузі кардіології) та ДПтС України. За результатами комісійного медичного огляду патологій  не виявлено, рекомендовано провести ув’язненій дообстеження серця та здійснити розширений  аналіз крові.
 Ув’язненій було в чергове роз’яснено, що  ii неодноразові відмови від проведення лабораторного дослідження крові унеможливлюють уточнення встановленого діагнозу.
Враховуючи призначення чергового засідання апеляційного суду миєва на сьогодні (10.00 годину 22 грудня 2011 року) персоналом Київського СІЗО було запропоновано Ю.Тимошенко піднятись та самостійно прибути до спецавтомобіля для  подальшого слідування до апеляційного суду. Однак, Ю.Тимошенко в чергове відмовилась прибути на судове засідання самостійно та вимагала доставити її в суд із застосуванням нош, про що вона подала відповідну заяву.  Про це керівництвом Київського СІЗО було письмово проінформовано суд.
Згідно висновків фахівців МОЗ України від 12 та 21 грудня п.р., а також даних об’єктивного комісійного огляду Ю.Тимошенко від 21 та 22 грудня п.р.  протипоказань щодо її участі у судових засіданнях не виявлено, вона може пересуватися самостійно, без додаткових засобів на кшталт нош, милиць, палиць тощо.

Наразі Ю.Тимошенко, як і раніше, продовжує перебувати в медико-санітарній частині Київського СІЗО. Стан її здоров’я контролюється медперсоналом установи.

Прес-служба

 

версія для друку
Розширений пошук »