19 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Підсумкова колегія: Цілеспрямовано і самовіддано працювати на благо держави й надалі 19.01.2012
kolegia

Підсумкова колегія:
Цілеспрямовано і самовіддано працювати на благо держави й надалі

17 січня відбулося розширене засідання колегії Державної пенітенціарної служби. Ця авторитетна нарада проводилась на виконання доручення Кабінету Міністрів України від 5 січня цього року, згідно з яким центральним органам виконавчої влади необхідно у період до 31 січня підбити підсумки роботи за 2011 рік. При цьому Урядом доручено не лише здійснити глибокий аналіз діяльності у відповідній сфері державного управління, а й надати принципову оцінку діяльності керівників відповідних рівнів щодо виконання покладених на них завдань, визначити шляхи докорінного покращення функціонування усіх служб щодо виконання визначених державою та суспільством завдань.
Перед початком засідання в рамках колегії відбулося практичне заняття для начальників територіальних управлінь у Київському слідчому ізоляторі, під час якого відвідали новий корпус для жінок на 180 місць та ознайомилися з досвідом роботи пенітенціаріїв цієї установи. На території Київського слідчого ізолятора за благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира відбулося освячення місця майбутнього храму на честь святителя Миколая Чудотворця. Ритуал здійснив вікарій Київської митрополії Високопреосвященніший Української православної церкви архієпископ Білогородський Миколай. У заході взяли участь керівники Державної пенітенціарної служби України, начальники територіальних управлінь Сслужби, представники громадських та релігійних організацій.
Окрім членів колегії, керівників департаментів, управлінь та відділів центрального апарату, керівників управління Служби в регіонах, в засіданні взяли участь Заступник начальника Головного управління нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних справах та інших примусових заходів Генеральної прокуратури України Олег Карпенко, правозахисник, президент Асоціації психіатрів України, член Громадської гуманітарної ради при Президентові України Семен Глузман, директор департаменту права Українського союзу промисловців і підприємців Роман Сергієнко, провідний спеціаліст відділу у справах біженців департаменту у справах біженців Державної міграційної служби України Олександр Лисенко.

Відкрив колегію Голова Державної пенітенціарної служби України Олександр Лісіцков. Він привітав учасників зібрання. Підсумовуючи зроблене відомством за рік, він наголосив, що для Державної пенітенціарної служби України, як і для інших державних інституцій, минулий рік був досить складний, насичений динамічними подіями, пов'язаними із змінами у економічному, соціальному та політичному житті країни.
Діяльність установ виконання покарань та слідчих ізоляторів постійно перебувала в полі зору різних гілок державної влади та контролюючих органів, а також правозахисних організацій та інших громадських об'єднань.
Стан дотримання прав людини у місцях позбавлення волі у минулому році вивчався експертами Європейського комітету по запобіганню тортурам та нелюдському, або такому, що принижує гідність, поводженню чи покаранню.
Така увага до діяльності пенітенціарної системи вбачається логічною з огляду на те, що забезпечення прав людини у демократичному суспільстві є найбільшим пріоритетом.
На сьогодні у віданні Державної пенітенціарної служби перебуває близько 300 тисяч громадян, у тому числі: у 184 закладах закритого типу (слідчі ізолятори та установи виконання покарань) – 152,6 тис. осіб; на обліку у 703 підрозділах кримінально-виконавчої інспекції понад 145 тис. засуджених до кримінальних покарань, не пов'язаних з позбавленням волі, та адміністративних стягнень. Діяльність складної державної інституції, якою є система органів і установ виконання покарань, забезпечують 46,1 тис. працівників. Про результати роботи щодо кадрового забезпечення в органах і установах виконання покарань та слідчих ізоляторах в контексті вимог Президента України та Уряду України доповів начальник департаменту кадрового забезпечення та охорони здоров'я С.Зінченко.
Про стани виконання завдань із забезпечення належної охорони, ізоляції та безпеки в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах, виконання завдань із протидії злочинності в органах і установах виконання покарань та слідчих ізоляторах, про результати роботи з підвищення рівня технічної оснащеності підпорядкованих органів, установ виконання покарань і слідчих ізоляторів сучасними засобами і технологіями охорони та безпеки, про результати соціально-виховної і психологічної роботи та виконання завдань з удосконалення діяльності підрозділів кримінально-виконавчої інспекції, про стан виконання завдань з підвищення ефективності медико-санітарного забезпечення засуджених та осіб, узятих під варту, поінформували начальники департаментів ДПтС України О. Кіслов, І. Оверченко, О.?Янчук та заступник начальника департаменту Є.Поляков.
Під час роботи колегії були вироблені і ухвалені конкретні рішення.
Кращих пенітенціаріїв було нагороджено відомчими відзнаками Державної пенітенціарної служби України та почесними грамотами.

Інф. "ЗіО"
На фото: робочі моменти колегії
Фото Анатолія РАРОГИ

версія для друку
Розширений пошук »