13 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Коментуючи умови тримання Юрія Луценка в Київському СІЗО 01.02.2012
01-02-2012_lucenko

Коментуючи умови тримання Юрія Луценка в Київському СІЗО

Деякими ЗМІ та інтернет-виданнями посилаючись на коментарі дружини екс-міністра І.Луценко поширюється інформація про неналежне харчування та медичний супровід в Київському СІЗО Ю.Луценка.
Державна пенітенціарна служба України повідомляє, що Ю.Луценко неодноразово оглядався висококваліфікованими лікарями МОЗ та ДПтС України, проводились інструментальні обстеження стану його здоров’я. За результатами обстежень йому призначались курси лікування, які ув’язнений проходив у повному обсязі. Останній комісійний огляд Ю.Луценка фахівцями МОЗ України відбувся 20 січня п.р., за результатами якого лікарями було надано рекомендації щодо подальшого медикаментозного лікування та режиму харчування. Медична частина Київського СІЗО має усі необхідні медпрепарати для проведення лікування хворого в повному обсязі.
У свою чергу Ю.Луценко відмовився від дієтичного харчування в Київському СІЗО (про що подав керівництву СІЗО письмову заяву) та вживає продукти харчування, які йому передають рідні, що не забороняється чинним законодавством.
Наразі стан здоров’я Ю.Луценка медперсоналом Київського СІЗО оцінюється як задовільний. Він постійно перебуває під динамічним наглядом медперсоналу установи.
Враховуючи наявність необ’єктивних публікацій в ЗМІ про умови тримання та стан здоров’я Ю.Луценка в Київському СІЗО керівництво ДПтС України розцінює це як недостатню поінформованість журналістів або їх спекулюванні на темі кримінального переслідування колишніх високопосадовців. З метою отримання об’єктивної інформації про реальний стан справ пропонуємо користуватись перевіреною інформацією, яка підтверджена документально або відповідними державними посадовими особами.

Прес-служба

версія для друку
Розширений пошук »