20 сiчня 2019
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
01.02.2012  |  у Хмельницькій області
hmelnuck

50-РІЧНИЙ ЮВІЛЕЙ

Райківецька виправна колонія (№ 78) управління Державної пенітенціарної служби України у Хмельницькій області розташована в одному з мальовничих куточків Хмельниччини в селі Райківці Хмельницького району. Вона створена в перших числах 1962 року.
За неповні 10 років завдяки самовідданій праці співробітників виправної колонії, великій допомозі та підтримці владних структур Хмельницького району і області, вона перетворилася на досить розвинуте підприємство, яке відчутно впливало на стан соціально-економічного розвитку не тільки села Райківці, а й Хмельницького району в цілому.
Значними досягненнями характеризується діяльність колонії протягом наступного десятиліття. В 1972 році установа МХ-324\78 за результатами роботи зайняла перше місце в Україні і була нагороджена перехідним Червоним Прапором.
Сучасний період діяльності установи нерозривно пов'язаний з іменами Леоніда Антименюка і Ігоря Юрчука. Перший очолював її з жовтня 2000 року по березень 2005 року, а другий керує нею тепер.
Сьогодні Райківецька виправна колонія – це установа середнього рівня безпеки, в якій відбуває покарання більше 1600 чоловіків, засуджених до позбавлення волі, які раніше вже відбували даний вид покарання в місцях позбавлення волі.
З метою максимальної підготовки засуджених до життя в умовах нормального середовища після звільнення в колонії діє дільниця соціальної реабілітації. У 2006 році було відкрито Православний храм в ім'я Воскресіння Христового, а також створена і відповідно обладнана кімната психоемоційного розвантаження для засуджених. Для надання освітніх послуг особам, які відбувають покарання у цій установі, функціонує загальноосвітня вечірня школа та професійно – технічний навчальний центр, який надає засудженим можливість після звільнення працевлаштуватися за освоєною спеціальністю та бути конкурентоспроможним на ринку праці.
Днями колектив Райківецької виправної колонії №78 урочисто відзначив 50-ти річний ювілей від дня створення установи.
На святкуванні були присутні начальник управління контрольно – ревізійної роботи ДПтСУ Олександр Новіков, керівники органів місцевої влади, правоохоронних органів, начальники установ області, духовенство, ветерани та пенсіонери ДКВС, а також представники засобів масової інформації.
Відкрив урочисті збори начальник Райківецької ВК №78 Ігор Юрчук, який розповів присутнім історію створення установи та шляхи її розвитку і становлення. Зі словами вітання звернувся до всіх начальник управління служби у Хмельницькій області Тимофій Якимчук, який зазначив, що пройдений колективом колонії 50–річний період є свідченням наполегливої праці, відповідальності та професіоналізму усіх працівників установи, ветеранів, які вели її до сьогоднішнього сучасного рівня.
Слова привітання та подяки за добросовісну працю лунали в цей день від начальника управління контрольно–ревізійної роботи ДПтСУ Олександра Новікова, заступника Голови Хмельницької облдержадміністрації Володимира Галищука, керуючого справами виконавчого апарату Хмельницької облради Валерія Брицького, Голови Хмельницької райдержадміністрації Віктора Коліщака, Голови Хмельницької райради Катерини Андрійчук, начальників установ області, ветеранів та пенсіонерів Служби.
Кращих працівників колонії та ветеранів наказами Державної пенітенціарної служби України, управління Служби у Хмельницькій області, органів місцевого самоврядування було нагороджено почесними грамотами, подяками, присвоєно позачергові спеціальні звання.
На завершення урочистостей для гостей та запрошених відбувся святковий концерт, а також фотографування на згадку.

Ольга Пасічник старший інспектор (взаємодії із
ЗМІ та ЗГ) управління Служби у Хмельницькій області

версія для друку
Розширений пошук »