18 жовтня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
07.02.2012  |  в Полтавській області
poltava

Підсумки діяльності
в установах виконання покарань
та слідчому ізоляторі Полтавської області за 2011 рік

На минулому тижні в установах виконання покарань Полтавської області було підведено підсумки діяльності за 2011 рік. Засідання проводилися під керуванням начальника управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області генерал-майора внутрішньої служби Миколи Ісаєва та його заступників.
За 2011 рік установами виконання покарань досягнуто певних результатів у своїй діяльності та були відмічені як керівництвом управління пенітенціарної служби області, так і керівництвом центрального апарату Служби. За результатами роботи начальнику Машівської виправної колонії (№ 9) підполковнику внутрішньої служби Юрію Шевченку  вручено Диплом переможця конкурсу «Провідні підприємства ДПтСУ-2011» у номінації Краще агропромислове підприємство; начальнику Полтавської виправної колонії (№ 64) підполковнику внутрішньої служби Віктору Пивоваренку - Диплом ІІІ ступеня за результатами огляду-конкурсу на кращий розплідник для утримання службових собак в категорії «А»; начальнику Надержинщинської виправної колонії (№ 65) полковнику внутрішньої служби Миколі Алєксєєнку – Диплом переможця конкурсу «Провідні підприємства ДПтСУ-2011» у номінації Краща якість продукції, Диплом І ступеня за результатами огляду-конкурсу на краще обладнання чергових частин виправних колоній і приміщень чергової зміни; начальнику Кременчуцької виховної колонії підполковнику внутрішньої служби Юрію Величку - Диплом ІІІ ступеня за результатами огляду-конкурсу на кращий розплідник для утримання службових собак в категорії «С».

Та це лише частина тих досягнень, яких здобули установи виконання покарань Полтавської області у 2011 році. Окрім цього було завойовано призові місця у оглядах-конкурсах на кращу кімнату-приймальню громадян, обладнання  камер та посту для тримання неповнолітніх, облаштування та функціонування банно-пральних комплексів установ виконання покарань і слідчих ізоляторів, на краще утримання котелень, на кращу організацію професійно-технічного навчання засуджених; «Кращий за професійною майстерністю» в категоріях кращий молодший інспектор відділу нагляду і безпеки, психолог; у змаганнях з гирьового спорту, армреслінгу, футболі; підприємство Надержинщинської виправної колонії (№ 65) стало фіналістом Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) – «100 кращих товарів України» тощо.
У Надержинщинській виправній колонії (№ 65) відповідно до «Програми сприяння соціально-виховній роботі із засудженими в установах виконання покарань Полтавської області на 2011-2012 роки» за кошти обласного бюджету  було обладнано комп’ютерний клас на 5 комп’ютерів для занять інформатикою у Божківському навчально-виховному комплексі при установі.
Також отримано централізовано та встановлено сучасне медичне обладнання, у тому числі: рентгенодіагностичний комплекс, 2 флюорографічні установки, 5 стоматологічних установок та 8 повітряних стерилізаторів, бінокулярні мікроскопи, електрокардіографи, фотоелектроколориметри, дезкамери, бронхоскоп, кольпоскоп та інше.
У Кременчуцькій виховній колонії у 2011 році розпочав роботу гурток сувенірної продукції. Тут на уроках вихованці виготовляють ікони, і за домовленістю із єпархією розміщують у церквах та церковних лавках для реалізації.
Окрім цього були визначені і недоліки в роботі служб установ. Так, потребує активізації робота з оформлення паспортів засудженим, робота у кінологічній службі, потребує покрашення стан обшукової роботи, забезпечення роботою всіх працездатних засуджених, недопущення збитків від випуску продукції, а також звернуто увагу на належну організацію роботи щодо перекриття каналів надходження до засуджених заборонених предметів.
Начальник управління в області Микола Ісаєв на кожному засіданні наголошував на дотриманні персоналом установ виконання покарань, слідчого ізолятора вимог антикорупційного законодавства, покращання взаємодії з територіальними органами внутрішніх справ, звертав увагу на роботу з особовим складом щодо попередження випадків самогубств. Також було окреслено нові напрямки роботи по забезпеченню надійної охорони та ізоляції засуджених, недопущення втеч з під варти та інших надзвичайних подій, наголошено на необхідності постійного підвищення професійної підготовки особового складу області та вжиття заходів щодо комплектування вакантних посад.

Алла Торяник старший інспектор (взаємодії із
ЗМІ та ЗГ) УДПтСУ в Полтавській області

версія для друку
Розширений пошук »