17 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
09.02.2012
veteranu

Ветерани в строю!

12-14 жовтня 2011 року відбулася звітно-виборна конференція Всеукраїнської громадської організації «Асоціація ветеранів Державної кримінально-виконавчої служби України».
Конференцію відкрив голова Асоціації Юрій Голіков, який прозвітував про результати діяльності Асоціації ветеранів Державної кримінально-виконавчої служби України за період 2007-2011 років.
У зборах взяв участь Голова Державної пенітенціарної служби України генерал-лейтенант внутрішньої служби Олександр Лісіцков, який звернувся до присутніх з теплими словами привітання.
«Активна позиція ветеранів дуже важлива для нас, особливо на сучасному етапі розвитку кримінально-виконавчої системи», - зазначив Голова ДПтС України. «Реалізація концептуальних задач, які стоять перед службою, як і будь-який процес реформування, пов'язаний з деякими труднощами організаційного та правового характеру. Та в їх подоланні ми безперечно розраховуємо на Вашу підтримку, шановні ветерани, на Ваш дорогоцінний професійний досвід!», - підкреслив Олександр Лісіцков.
Колективним рішенням учасників зборів було обрано Голову Всеукраїнської громадської організації «Асоціація ветеранів Державної кримінально-виконавчої служби України» генерал-полковника внутрішньої служби у відставці Штанька Івана Васильовича.
Згідно з програмою голова ревізійної комісії Асоціації Віктор Забродський прозвітував про стан фінансової діяльності організації за період 2007-2011 років. А заступник голови Микола Жигун довів до учасників зборів проект змін та доповнень до Статуту Асоціації.
У ході конференції її учасники ознайомилися з документами Асоціації та досвідом роботи територіальних місцевих осередків, обмінялися думками щодо подальшої діяльності.
Головою Державної пенітенціарної служби України Олександром Лісіцковим було підписано наказ про заохочення ветеранів кримінально-виконавчої служби, який урочисто доведено до відома присутніх.
Також за багаторічну плідну діяльність, спрямовану на сприяння міжвідомчому співробітництву, налагодження конструктивного діалогу і обміну професійним досвідом, що сприяє подальшому розвитку і зміцненню партнерських відносин між пенітенціарними відомствами України і Росії та ветеранськими організаціями обох країн Голова ДПтС України Олександр Лісіцков нагородив нагрудним знаком «Почесний працівник Державної пенітенціарної служби України» заступника Голови Ради Всеросійської громадської організації ветеранів Федеральної служби виконання покарань Російської Федерації, колишнього начальника Головного управління виконання покарань МВС СРСР генерал-майора внутрішньої служби у відставці Володимира Гуляєва.
По завершенні зборів учасники конференції відвідали святиню православ'я - Києво-Печерську Лавру.

версія для друку
Розширений пошук »