25 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
09.02.2012
kruglui_stil

15-16 грудня 2011 року Всеукраїнською громадською організацією
«Асоціація ветеранів Державної кримінально-виконавчої служби України»
проведено круглий стіл

Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація ветеранів Державної кримінально-виконавчої служби України» організовано та проведено 15-16 грудня 2011 року в м. Києві круглий стіл, за участю голів територіальних місцевих осередків Асоціації.
Під час проведення круглого столу розглянуто питання:
1. Нове пенсійне законодавство України.
2. Порядок реєстрації територіальних і первинних місцевих осередків Асоціації.     
3. Соціальний захист ветеранів і пенсіонерів ДПтС України.
Для участі у зазначеному круглому столі голови територіального місцевого осередку Асоціації було запрошено представників Державної реєстраційної служби України та Головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві.
Гості поінформували присутніх про порядок реєстрації територіальних і первинних місцевих осередків громадських організацій, а також стосовно застосування та виконання нового пенсійного законодавство, а саме: Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб" та Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування".

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »