20 сiчня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
07.03.2012

У ДПтС України відбулися урочисті збори, присвячені Міжнародному жіночому дню – 8 Березня!

7 березня 2012 у Державній пенітенціарній службі України відбулися урочисті збори, приводом яких стало воістину радісне та насичене любові свято, Міжнародний жіночий день – 8 Березня!

Від імені керівництва Державної пенітенціарної служби України з вітальним словом виступив начальник департаменту кадрового забезпечення та охорони здоров’я ДПтС України генерал-майор внутрішньої служби Сергій Зінченко.

Божої благодаті всім присутнім у залі побажав Голова Синодального відділу Української Православної Церкви у справах пастирської опіки пенітенціарної системи протоієрей Віктор Яценко.

Крім цього, без уваги до жінок зі свого боку не залишився і Голова Всеукраїнської профспілки персоналу органів та установ пенітенціарної служби Олег Андрієнко.

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »