18 жовтня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
22.03.2012

Виставка-ярмарок «Агро-південь 2012»

Працівниками сектору організації виробництва та маркетингу управління ДДУ ПВП у Миколаївській області у березні місяці поточного року проведено плідну роботу щодо участі у виставкових заходах.

Так, 14-17 березня прийнято участь у ХХІІІ міжрегіональній агропромисловій виставці-ярмарку «Агро-південь 2012». Організаторами виставки виступало головне управління сільського господарства і продовольства Миколаївської облдержадміністрації, Миколаївський міськвиконком, Асоціація фермерів і приватних землевласників області та виставковий центр «ЕкспоМиколаїв».

Серед учасників виставок були широко представлені південні області, а саме Миколаївська, Херсонська, Одеська. Також участь приймали представники інших областей: Запорізької, Хмельницької, Кіровоградської та АР Крим.

Представниками виставок було широко представлено асортимент виготовляємої продукції для сільського господарства, товарів народного вжитку, продуктів харчування, будівельні вироби та інше.

З більшістю учасників виставки проведено переговори та зустрічі. Ознайомлено з продукцією, що виготовляється підприємствами установ виконання покарань Миколаївської області, можливі шляхи співпраці.

Розповсюджено інформацію про підприємства установ області за трьома напрямками діяльності, у вигляді кольорових буклетів, фотографій, комерційних пропозицій, зразків продукції:

- виготовлення та реалізація архітектурно - будівельних виробів з гранітів Костянтинівського та Новоданилівського родовищ, продукції для будівництва;

- виготовлення та реалізація продукції з металу та деревини (контейнера для сміття, КСЗ „Єгоза”, ковані вироби, піддони тарні, ящики овочеві, сувенірні вироби, йорші в асортименті та інше), вироби з бетону (плитка тротуарна, бордюр, залізобетонні плити), шлакоблок;

- швейні вироби (рукавиці робочі в асортименті);

- розміщення конкретних замовлень, виробництв, реалізація інвестиційних проектів на базі підприємств установ виконання покарань Миколаївської області.

В ході зустрічей з фізичними особами, представниками фінансових та бізнесових структур опрацьовувались питання щодо можливостей підприємств установ в напрямку виготовлення продукції для потреб сільського та народного господарства, залучення інвестицій в розвиток виробництва, технічне оновлення та реалізації продукції з граніту, що виготовляється ВК№83,93. Досягнуто ряд домовленостей щодо більш детального опрацювання вказаних напрямків співпраці за рахунок проведення більш детальних переговорів з керівниками фірм.

Управління виробничої діяльності

версія для друку
Розширений пошук »