14 грудня 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
22.03.2012

Максима Дмитренка звільнено з Вільнянської виправної колонії

Сьогодні вранці, 22 березня 2012 року, Максима Дмитренка, який незаконно відбував покарання упродовж майже 8 років за злочин, вчинений "пологівським маніяком" Сергієм Ткачем, було звільнено з Вільнянської виправної колонії №20 управління Державної пенітенціарної служби України у Запорізькій області.

На даний час Генеральною прокуратурою проводиться досудове слідство у кримінальній справі за фактом вбивства, поєднаного зі зґвалтуванням малолітньої дівчини з метою встановлення осіб, причетних до незаконного притягнення Максима Дмитренка до кримінальної відповідальності.

Відділ у зв’язках із засобами масової інформації, громадськістю
та міжнародного співробітництва

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »