13 грудня 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
22.03.2012
22-03-2012_kremengyg

Щодо результатів перевірки  інформації стосовно подій в Кременчуцькій виховній колонії

19 березня 2012 року в деяких інтеренет-виданнях з’явилась інформація, щодо  госпіталізації в міську лікарню засудженого з Кременчуцької   виховної колонії з діагнозом  "закрита черепно-мозкова травма".
Перевіркою встановлено,  що 17.03.2012 з Кременчуцької виховної колонії до лікувальних закладів МОЗ України засуджені не направлялись, будь-яких  надзвичайних подій в установі зафіксовано не було.
Разом з тим, встановлено, що госпіталізація засудженого мала місце в Кременчуцькій виправній  колонії (№ 69). Причиною поміщення засудженого до лікувального закладу стало погіршення стану його здоров’я внаслідок ускладнень черепно-мозкової травми, отриманої у 1978 році. Встановлений діагноз підтверджується результатами обстеження засудженого лікарями третьої лікарні міста Кременчука та  медичною документацією установи.
В ході проведеної  перевірки  також встановлено, що будь-які заходи фізичного впливу та спецзасоби до даного засудженого не застосовувалися, інформація щодо можливого побиття засудженого та отримання ним в установі черепно-мозкової травми не підтвердилась.
19.03.2012 року засуджений  у задовільному стані був виписаний з лікарні для подальшого нагляду та лікування в умовах медичної частини установи.
Слід зазначити, що надзвичайні події, які трапляються у виховних колоніях, в яких тримаються засуджені неповнолітні, викликає соціальний резонанс, тому опублікування неперевіреної інформації, чи інформації, яка ґрунтується на припущеннях, негативно впливає на імідж, як установ Державної пенітенціарної служби України, так і самого видання, яке цю інформацію публікує.

Департамент кримінально-виконавчої інспекції
та соціально-психологічної роботи з засудженими

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »