18 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
23.03.2012

Ю.Тимошенко не погоджується на лікування та проходження комплексу реабілітаційно-оздоровчих процедур у колонії

Державна пенітенціарна служба України інформує, що 22 березня висококваліфіковані лікарі м. Харкова вчергове запропонували Ю.Тимошенко пройти курс терапевтичного лікування та проведення комплексу реабілітаційно-оздоровчих процедур. У зв’язку з цим, засудженій було повторно надано для підписання «Інформовану згоду пацієнта на медичне втручання» із зазначенням в ній детального індивідуального комплексного плану лікування у відповідності до усіх рекомендацій німецьких лікарів.

Однак, Ю.Тимошенко знову відмовилась підписати запропоновану згоду та розпочати заплановане лікування. Про це було складено відповідний акт.

Лікарі МОЗ України у присутності начальника медико-санітарної частини Качанівської виправної колонії вчергове звернули увагу Ю.Тимошенко на наявність медичних показань для проходження призначеного лікування висококваліфікованими (в тому числі німецькими) лікарями та забезпеченість установи необхідним медичним обладнанням та медпрепаратами. Поряд з цим, лікарі повторно попередили засуджену про її особисту відповідальність за стан її здоров’я в подальшому при відмові від рекомендованого лікування.

Додатково ДПтС України інформує, що за період перебування в установах пенітенціарного відомства Ю.Тимошенко понад 50 разів відмовлялась від медичних оглядів, інструментальних та лабораторних обстежень, а також тільки протягом лютого-березня п.р. 3 рази відмовлялась від проходження лікування, призначеного комісією висококваліфікованих німецьких та українських лікарів. Про це Державна пенітенціарна служба України проінформувала Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини.

Прес-служба

версія для друку
Розширений пошук »