18 жовтня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
Ю. Тимошенко не пропонували проведення в Качанівській виправній колонї ані пункції, ані блокади (доповнено) 23.03.2012
Untitled Document

З метою об’єктивного та всебічного інформування суспільства про готовність лікарів МОЗ і ДПтС України до лікування засудженої Ю.Тимошенко сьогодні у Качанівській виправній колонії для представників телевізійних ЗМІ організовано брифінг з можливістю для преси пересвідчитись у наявності в колонії медичної апаратури і відповідного обладнання. Лікарі установи та залучені медичні фахівці УОЗ м. Харкова роз’яснили основні моменти вироблених рекомендацій українських та німецьких медиків щодо лікування Ю.Тимошенко, продемонстрували можливості медобладнання, поспілкувалися з журналістами.

У відповідь на запитання журналістів лікарями, зокрема, було зазначено, що за результатами обстеження та згідно з висновками як українських, так і німецьких лікарів оперативного втручання або направлення Ю.Тимошенко до спеціалізованого лікувального закладу вона не потребує:
«Усі обстеження (томографічні, рентгенологічні, клінічні), які проводились Ю.Тимошенко, свідчать про те, що оперативного втручання в даний час пацієнтка не потребує»,- заявив директор інституту Національної Академії медичних наук Микола Корж.

Окремо, лікарі зазначили, що засудженій Ю.Тимошенко ніхто із медперсоналу установи чи залучених лікарів не пропонував провести спинно-мозкову пункцію чи паравертебральну блокаду в межах Качанівської виправної колонії.

«Я, по-перше, не бачу необхідності у блокаді в даному випадку, наскільки я бачу і спостерігаю. Зараз я би про блокади взагалі не говорив. Взагалі-то, можна роботи такі блокади в поліклінічних умовах при додержанні правил септики, такі блокади робляться, але в даному випадку я би не рекомендував», - сказав він.
«План діагностики ми зробили, план лікування зрозумілий спеціалістам, але він не реалізується… Ми зробили все можливе, щоб зібрати тут все необхідне для початку лікування, яке було погоджено з німецькими фахівцями. По всім позиціям немає таких, яких би не можна було б проводити тут», - додав Микола Корж.

Крім того, Тетяна Демченко, лікар Качанівської колонії, під час брифінгу, наголосила, що стан здоров’я Ю.Тимошенко з моменту відвідання її членами міжнародної медичної комісії порівняно покращився.
«Її стан здоров’я, порівняно з моментом, коли її оглядали члени міжнародної медичної комісії, кращий. Ю.Тимошенко уже не лежить, а пересувається за допомогою ходунків, використання яких дозволяє обмежити больовий синдром, перерозподіливши навантаження на іншу групу м’язів», - підкреслила лікар.

Т.Демченко нагадала, що як тільки Ю.Тимошенко дасть згоду на проведення лікування, медики його розпочнуть відповідно до затвердженого комплексного індивідуального плану.

Прес-служба
версія для друку
Розширений пошук »