13 грудня 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
26.03.2012

Про відмову Ю. Тимошенко від медичних оглядів

Державна пенітенціарна служба України інформує про чергові відмови засудженої Ю.Тимошенко від лікування та медичних оглядів лікарями медичної частини Качанівської виправної колонії (№ 54).

Так, 24 березня п.р. лікарями установи було складено два акти відмови Ю. Тимошенко від запропонованого огляду, вимірювання температури тіла і артеріального тиску.

Крім того в зазначених документах відмічається, що пацієнтка «скарг не пред’являла, самопочуття Ю.Тимошенко не порушено, по кімнаті вона пересувається з ходунками, поступово розширюючи руховий режим».

Прес-служба

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »