14 грудня 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
Ю.Тимошенко відмовилась від медичних процедур та комплексу лікування 26.03.2012
Untitled Document

Державна пенітенціарна служба України інформує, що сьогодні, 26 березня, о 17:00 годині лікарями МОЗ та ДПтС України запропоновано Ю.Тимошенко провести паравертебральну блокаду згідно комплексного індивідуального плану лікування на базі діагностичного центру КЗОЗ «ОКЛ ЦЕМД та МК», де проводилось обстеження на попередніх етапах, або на базі ДП «Інститут патології хребта та суглобів ім.М.Сітенка АМН України» (на вибір), під контролем комп’ютерної томографії.

Однак, Ю.Тимошенко відмовилась. Також вона відмовилась підписати «Інформовану згоду на медичне втручання». Письмово засвідчити отримання цієї згоди Ю.Тимошенко теж відмовилась.

Про це було складено відповідний акт.

Лікарі МОЗ України у присутності начальника медико-санітарної частини Качанівської виправної колонії повторно попередили засуджену про її особисту відповідальність за стан її здоров’я в подальшому при відмові від рекомендованого лікування.

Прес-служба
версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »