13 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
28.03.2012

Уманська ВК (№129) представила свою продукцію на виставці «Купуємо українське»

З 13 по 15 березня в місті Умань, що на Черкащині, проходила виставка-ярмарок «Купуємо українське», де представляли свою продукцію представники Уманської виправної колонії (№129).

Підготовка та проведення виставок підсилює технологічну дисципліну підприємства, що в значній мірі поліпшує якість продукції та вивчає її попит на ринку. Це дає змогу розвивати виробництво за рахунок освоєння нових виробів і ставати конкурентоздатними серед підприємств даного виду діяльності.

Так, на виставці підприємством установи були представлені нові вироби, що користуються попитом серед широких верств населення, а саме: куртка утеплена молодіжна, куртка утеплена з капюшоном, напівкомбінезон утеплений, бавовняні комбінезони, фартухи, камуфльовані костюми, робочі халати, утеплені куртки, ватяні штани, у тому числі одяг, що забезпечує безпеку при роботі поблизу рухомих об'єктів і на автомагістралях: жилети, костюми для працівників дорожніх ремонтних служб та багато іншого. Всі моделі виконані з якісних видів тканини в сучасному стилі.

Представники підприємства ознайомлювали потенційних замовників не лише зі зразками своїх виробів, а й розповсюджували яскраві рекламні буклети, прайс-листи та іншу продукцію рекламної поліграфії.

Український ринок спецодягу, в цілому, повторює динаміку розвитку промислового комплексу країни. Тому, незабаром слід чекати підвищення попиту на спецодяг з боку підприємств, зайнятих у будівельній галузі, обробній промисловості, виробництві і розподілі електроенергії, газу та води, а також в оптовій і роздрібній торгівлі. Підприємство установи направлено на розвиток та постійне оновлення асортименту робочого одягу, який відповідатиме європейській якості, функціональності і корпоративному стилю підприємств та організацій. З цією метою підприємство планує придбати нове обладнання, проводити постійний пошук нових замовників, підвищувати кваліфікаційний рівень працівників.

Управління виробничої діяльності

версія для друку
Розширений пошук »