21 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
05.04.2012

Платформа для моніторингу дотримання прав людини в місцях позбавлення волі – монітори з прав людини тринадцяти держав навчаються на базі деяких установ виконання покарань Державної пенітенціарної служби України

У період з 26 по 29 березня 2012 року в Україні перебували представники недержавних громадських організацій, метою візиту яких було отримання додаткового досвіду щодо практичних навичок моніторингу місць позбавлення волі на предмет відповідності порядку виконання кримінальних покарань стосовно засуджених та умов їх тримання в установах виконання покарань міжнародним нормам і стандартам.

26-27 березня відбувся установчий тренінг семінар, під час якого здійснено огляд міжнародних інструментів, що визначають стандарти поводження з в’язнями.

28 березня Державною пенітенціарною службою України організовано моніторинг умов тримання засуджених у Чернігівській (№44) і Білоцерківській (№35) виправних колоніях та вихованців у Прилуцькій виховної колонії.

Зазначені заходи проводилися у тісній співпраці з Міжнародною неурядовою організацією "Penal Reform International", за результатами яких міжнародні монітори з прав людини висловили позитивне ставлення до такої прозорої співпраці у галузі дотримання прав людини та сподівання на підтримку подальшого обміну досвідом у цій сфері в рамках міждержавного співробітництва.

Відділ у зв'язках у зв’язках із ЗМІ,
громадськістю та міжнародного співробітництва
Владислав Клиша, 207 34 37, org@kvs.gov.ua

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »