20 сiчня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
09.04.2012

Сприяємо дотриманню прав людини у рамках міжнародних проектів – проведено п’яте засідання Наглядової ради швейцарсько-українського проекту "Підтримка пенітенціарної реформи в Україні"

4 квітня 2012 року проведено п’яте засідання Наглядової ради швейцарсько-українського проекту "Підтримка пенітенціарної реформи в Україні", що відбулося на базі Білоцерківського училища професійної підготовки персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України.

Метою заходу було підбиття підсумків реалізації україно-швейцарського проекту, співпраця партнерів у рамках якого тривала протягом трьох років, починаючи з серпня 2009 року. Швейцарський Уряд представляв пан Ґвідо Белтрані – директор Швейцарського бюро співробітництва в Україні.

Зазначений проект охоплював п’ять компонентів, зокрема: "Біла Церква - центр компетентності", "Реформування системи попереднього ув’язнення"; "Жінки та матері з дітьми в ув’язненні (підготовка засуджених жінок до звільнення)", "Підготовка персоналу для роботи із особами, засудженими до довічного позбавлення волі", "Формування об’єктивної громадської думки про державну політику з питань виконання покарань".

Триває робота щодо капіталізації надбань проекту з метою забезпечення їх наступності у практичній діяльності.

Результати проектної роботи буде розглянуто під час фінальної конференції, проведення якої заплановано на третю декаду квітня, для у часті в якій запрошуються представники органів державної влади, неурядового сектору, колеги з пенітенціарної справи Швейцарії, Росії та Польщі.

Відділ у зв'язках у зв’язках із ЗМІ,
громадськістю та міжнародного співробітництва
Владислав Клиша, 207 34 37, org@kvs.gov.ua

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »