23 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
20.04.2012

Державна пенітенціарна служба України святкує своє 14-річчя

20 квітня, з нагоди професійного свята (22 квітня 2012 року виповнюється 14 років від дня утворення центрального органу виконавчої влади з питань виконання покарань, функції якого з 9 грудня 2010 року виконує Державна пенітенціарна служба), в апараті Державної пенітенціарної служби пройшли урочисті заходи та святковий концерт.

У своєму вітальному слові до всіх присутніх, Голова відомства генерал-лейтенант внутрішньої служби Олександр Лісіцков, зазначив, що професія пенітенціарія не має героїчного пафосу та романтики притаманних іншим фахам, але є необхідною, оскільки забезпечує безпеку суспільства, нормальне життя та спокій громадян, а повсякденна робота пов’язана з багатьма обмеженнями та не завжди належним чином визнається у суспільстві.

Сьогодні до пенітенціарного персоналу належать майже 50 тисяч працівників органів і установ виконання покарань та слідчих ізоляторів, робота яких пов’язана з постійним ризиком та психологічним навантаженням, але при цьому потребує не лише мужності та витримки, а й гуманності, співчуття та милосердя.

У своїй промові Олександр Лісіцков не забув і про невід’ємну частину колективу» - ветеранів кримінально-виконавчої системи, що багато років формували кращі професійні традиції, які успадковує покоління молодих працівників.

Голова Служби виразив упевненість, що тільки разом, однією командою, ми виконаємо завдання, які покладаються на нас Президентом України та Урядом.

У цей святковий день Олександр Лісіцков сердечно привітав усіх працівників та ветеранів пенітенціарної системи з професійним святом та побажав усім міцного здоров’я, щастя й родинного благополуччя, удачі, витримки й наснаги у відповідальній справі служіння народові та Державі!

До професійного свята 378 кращих працівників Служби були нагороджені відомчими відзнаками та Почесними грамотами. Крім цього, почесні гості від Секретаріату Кабінету Міністрів України, міністерств та відомств, з якими співпрацює служба, привітали Службу на нагородили працівників ДПтС.

Відділ у зв’язках із засобами масової інформації, громадськістю
та міжнародного співробітництва

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »