24 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
28.05.2012

Сприяємо дотриманню прав дитини із канадськими партнерами

23 травня 2012 року відбулося засіданні Наглядової ради проекту "Реформування системи кримінальної юстиції щодо неповнолітніх в Україні" за підтримки Канадської агенції міжнародного розвитку, що відбулося у приміщенні Посольства Канади в Україні.

Під час засідання підбито підсумки другого року роботи Проекту, представлено до уваги аудиторії презентацію діяльності Центру відвідування для неповнолітніх правопорушників, який відкрито у місті Мелітополі (Запорізька область) у березні 2012 року, та обговорено плани роботи на 2012-2013 роки.

Державну пенітенціарну службу України представляли начальник департаменту кримінально-виконавчої інспекції та соціально-психологічної роботи з засудженими Олег Янчук і начальник відділу у зв’язках із засобами масової інформації, громадськістю та міжнародного співробітництва Владислав Клиша.

Модератором робочої зустрічі виступив керівник операційної діяльності Посольства Канади в Україні пан Едріан Волрейвен.

Обговорювалися питання продовження співпраці і допомоги з боку Проекту у заходах, передбачених планом реалізації Концепції розвитку кримінальної юстиції щодо неповнолітніх в Україні, який затверджений розпорядженням Кабінету Міністрів України від 12.10.2011 №1039 (профілактичні та реабілітаційні програми роботи з неповнолітніми, які перебувають на обліку кримінально-виконавчої інспекції, розробка методики оцінки ризиків та потреб цієї категорії правопорушників).

Також, схвалено рішення опрацювати питання відкриття ще як мінімум чотирьох пілотних проектів по створенню Центрів відвідування для неповнолітніх правопорушників. Черговий пілотний проект розпочато в м. Івано-Франківську.

З директором Проекту пані Тані Сенфорд Аммар обговорено проект Меморандуму про співпрацю у рамках проекту, який ближчим часом заплановано підписати.

"Належний рівень відповідальності партнерів Проекту і прозорість в реалізації проектних заходів лежать в основі спільної роботи, і, це сприяє поступовому просуванню ініціатив у площині зміцненню законодавчої і практичної складових діяльності громадського і державного секторів у подальшому дотриманні прав дітей в Україні" – сказав пан Янчук.

Для підвищення рівня відповідальності персоналу апарату Державної пенітенціарної служби України видано відомчий наказ від 14.05.2012 №306 "Про забезпечення реалізації проекту "Реформування системи кримінальної юстиції щодо неповнолітніх в Україні".

Відділ у зв'язках у зв’язках із ЗМІ,
громадськістю та міжнародного співробітництва
Владислав Клиша, 207 34 36, org@kvs.gov.ua

Фото від Посольства Канади в Україні

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »