17 сiчня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
08.06.2012

У Кіровоградському СІЗО запобігли проносу заборонених речовин до охороняємої території

28 травня в ході відпрацювання раніше отриманої оперативної інформації оперативні працівники Кіровоградського слідчого ізолятору та працівник внутрішньої безпеки ДПтС, з метою недопущення проносу на охороняєму територію заборонених речовин, під час догляду чергової зміни при заступанні на службу в молодшого інспектора відділу режиму і охорони Кіровоградського слідчого ізолятора в речовій сумці виявили та вилучили речовину зеленого кольору рослинного походження в подрібненому стані зі специфічним запахом та пакунок з пігулками червоного кольору капсульного типу в кількості 20 штук, які він намагався прихованим шляхом занести до охороняємої території установи та повинен був передати ув’язненому С. за попередньою з ним згодою, за що отримав грошову винагороду.

За висновком спеціаліста НДКЦЕ УМВС в Кіровоградській області від 29.05.2012 №789 вилученими речовинами являються особливо-небезпечний наркотичний засіб – канабіс (маріхуна), загальною вагою - 56,77 грама та капсули, які містять наркотичний засіб - трамадол.

Ленінська прокуратура м. Кіровограда відносно вищезгаданого молодшого інспектора порушила кримінальну справу № 77531 від 29.05.2012 року за ознаками злочину передбаченого ст.ст. 307 ч.2, 364 ч. 2 КК України та обрала запобіжний захід у вигляді взяття під варту.

Додатково повідомляємо, що упереджувально-профілактична робота в органах та установах виконання покарань Державної пенітенціарної служби ведеться постійно та стоїть на особливому контролі у керівництва Служби.

Департамент охорони, нагляду
і безпеки, режиму та контролю
за виконанням судових рішень

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »