12 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
15.06.2012
veteranu

Збори голів територіальних місцевих осередків
Всеукраїнської громадської організації "Асоціація ветеранів Державної кримінально-виконавчої служби України"

7 – 8 червня 2012 року на базі Державної пенітенціарної служби України проведено дводенні збори голів територіальних місцевих осередків Всеукраїнської громадської організації "Асоціація ветеранів Державної кримінально-виконавчої служби України". Проводив збори Голова Ради ВГО "АВ Державної кримінально-виконавчої служби України" генерал-полковник внутрішньої служби Штанько І.В.
На порядок денний зборів було винесено питання:
- про зміни у пенсійному законодавстві, пов’язані з прийняттям постанови Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2012 р. № 355 "Про збільшення розмірів пенсій, призначених відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб";
- про заходи з налагодження взаємодії з Інститутом кримінально-виконавчої служби у питаннях формування у курсантів професійних та моральних якостей, відповідального ставлення до службової діяльності;
- про План основних заходів Ради Всеукраїнської громадської організації "Асоціація ветеранів Державної кримінально-виконавчої служби України" на ІІ півріччя 2012 року.
Для участі у зборах запрошено начальника управління Головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві Радуку Тетяну Петрівну, яка роз’яснила присутнім положення діючого пенсійного законодавства.

Також було розглянуто питання про порядок забезпечення санаторно-курортним лікуванням у Державній кримінально-виконавчій службі України відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 23.03.2012 № 451/5, та інші проблеми, що турбують ветеранів та пенсіонерів Державної кримінально-виконавчої служби України.
На запитання ветеранів відповіли також начальник департаменту по роботі з персоналом ДПтС України генерал-майор внутрішньої служби Зінченко С.А., заступник начальника департаменту бухгалтерського обліку та фінансового забезпечення підполковник внутрішньої служби Рязанцев Д.В. та інші представники апарату ДПтС України, які взяли участь з зборах.

На виконання плану заходів з відзначення у 2012 році Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 23 травня 2012 р. № 311-р у рамках проведення заходу було організовано відвідування його учасниками місць бойової слави, історичних та меморіальних закладів у місті Переяслав-Хмельницькому Київської області. Зокрема ветерани мали можливість завітати до Національного історико-етнографічного заповідника "Переяслав" та побувати в  Музеї-діорамі "Битва за Дніпро в районі Переяслава і створення Букринського плацдарму восени 1943 р.", Меморіальному музеї Г.С. Сковороди, послухати змістовні розповіді екскурсоводів, поринути в атмосферу стародавнього побуту у музеї народної архітектури Середньої Наддніпрянщини під відкритим небом.

версія для друку
Розширений пошук »