23 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
27.06.2012

З метою надання громадянам України консультацій від фахівців "Міжнародної ліги захисту прав громадян України" на сайті ДПтС України створено рубрику "Юридична консультація"

З метою надання можливості громадянам України (у тому числі тим, хто відбуває покарання в місцях позбавлення волі, підсудних та їх родичів) отримувати консультації від фахівців юридичного департаменту Міжнародної правозахисної організації "Міжнародна ліга захисту прав громадян України", на офіційному сайті ДПтС України створено рубрику "Юридична консультація".

Це надасть можливість фахівцям юридичного департаменту Міжнародної правозахисної організації консультувати відвідувачів сайту, працівників пенітенціарної служби, засуджених та підслідних, а також їх родичів, шляхом розміщення відповідей на поставлені запитання. Це, в свою чергу, сприятиме зміцненню демократії в країні та розширенню правового кругозору громадян.

Відділ у зв’язках із засобами масової інформації, громадськістю
та міжнародного співробітництва

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »