24 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
24.07.2012

У приміщенні Державної пенітенціарної служби України відбулося підписання Меморандуму про взаєморозуміння між ДПтС України та Агрітім Канада Консалтинг Лтд щодо реалізації Проекту "Реформування системи кримінальної юстиції щодо неповнолітніх в Україні"

24 липня ц.р. в приміщенні Державної пенітенціарної служби України відбулося підписання Меморандуму про взаєморозуміння між Державною пенітенціарною службою України та Агрітім Канада Консалтинг Лтд щодо реалізації Проекту "Реформування системи кримінальної юстиції щодо неповнолітніх в Україні".

Участь у підписанні Меморандуму взяли Радник Агрітім Канада Консалтинг, керівник Проекту Таня Сенфорд Аммар та начальник департаменту кримінально-виконавчої інспекції та соціально-психологічної роботи з засудженими ДПтС України полковник внутрішньої служби Олег Янчук.

Меморандум передбачає реалізацію спільних заходів визначених Указом Президента України від 24 травня 2011 року № 597/2011 "Про Концепцію розвитку кримінальної юстиції щодо неповнолітніх в Україні" з урахуванням міжнародного досвіду та найкращих практик. Державною пенітенціарною службою України спільно з представниками проекту "Реформування системи кримінальної юстиції щодо неповнолітніх в Україні" планується:

- розробка методики та програми профілактики вчинення повторних злочинів серед неповнолітніх, які знаходяться на обліку у кримінально-виконавчій інспекції ДПтС України;

- розробка Порядку проведення оцінки ризиків скоєння повторних злочинів неповнолітніми, які перебувають на обліку кримінально-виконавчої інспекції ДПтС України (за результатами проекту в м. Мелітополі).

- започаткування експериментальної діяльності щодо реалізації програм реабілітації неповнолітніх, які перебувають на обліку кримінально-виконавчої інспекції ДПтС України (м. Чернівці).

- реалізація реабілітаційних програм для неповнолітніх, які знаходяться на обліку у кримінально-виконавчої інспекції ДПтС України;

Реалізація заходів запланована протягом 2012 – 2013 років.

Крім того планується продовжити роботу по реалізації пілотних проектів у м. Мелітополі та Івано-Франківську спрямованих на створення ефективних моделей профілактики правопорушень, розробки програм реабілітації неповнолітніх, які перебувають на обліку кримінально-виконавчої інспекції.

Реалізація зазначених заходів надасть можливість покращити стан надання засудженим неповнолітнім, які перебувають на обліку кримінально-виконавчої інспекції послуг комплексної допомоги (психологічних, соціально-педагогічних, соціально-медичних, інформаційних, юридичних послуг тощо) що сприятиме зниженню рівня рецидиву злочинів та поверненню неповнолітніх до нормальних умов життєдіяльності.

Департамент кримінально-виконавчої інспекції та
соціально-психологічної роботи з засудженими;

Відділ у зв’язках із засобами масової інформації, громадськістю
та міжнародного співробітництва.

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »