13 грудня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
03.12.2012
Документ без названия

Івано-Франківщина: відбулося засідання Ради обласного осередку ветеранів пенітенціарної служби

28 листопада 2012 року у приміщенні управління ДПтС України в Івано-Франківській області відбулося засідання Ради обласного осередку Всеукраїнської громадської організації “Асоціація ветеранів Державної кримінально-виконавчої служби України”.
У роботі засідання взяли участь член виконавчого органу Асоціації ветеранів Михайло Шпорт, заступник начальника Управління державної пенітенціарної служби в області Сергій Репецький. У ході засідання проаналізовано стан організації виконання завдань, визначених під час зібрання голів територіальних місцевих осередків Асоціації, яке проходило 10-11 жовтня 2012 р. в м. Одеса.
Михайло Шпорт поінформував присутніх про основні положення Концепції державної політики у сфері реформування Державної кримінально-виконавчої служби України, схваленої Указом Президента України від 8 листопада 2012 року № 631.
Окрему увагу було звернено на взаємодію осередку Асоціації із обласною профспілкою персоналу органів та установ пенітенціарної служби щодо виконання спільних заходів, передбачених Програмою культмасової та спортивно-оздоровчої роботи персоналу та членів обласного осередку асоціації ветеранів управління Державної пенітенціарної служби України в Івано-Франківській області на 2012 рік.
Голова первинного осередку Асоціації Коломийської ВК 41 Богдан Дідич доповів про діяльність первинного осередку в поточному році та перспективи організації ветеранського руху в 2013 році. У свою чергу Михайло Шпорт високо оцінив роботу ветеранів установи, яку очолює Богдан Дідич.
Заступник начальника управління ДПтС України в Івано-Франківській області Сергій Репецький запевнив ветеранів, що керівництво Управління і надалі буде сприяти діяльності обласного осередку та надавати допомогу у вирішенні нагальних потреб пенсіонерів та ветеранів пенітенціарної служби області.
Йосип Ковальський, Голова Івано-Франківського обласного місцевого осередку ВГО “АВ Державної кримінально-виконавчої України”

версія для друку
Розширений пошук »