12 грудня 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
21.12.2012

Проблемні питання обговорюємо разом

14 грудня 2012 року в апараті ДПтС України відбулась семінар-нарада за участю начальників відділів (секторів) оперативно-розшукової роботи її територіальних органів.

Гострій критиці з боку керівництва ДПтС України і управління оперативно-розшукової роботи зазнала робота окремих оперативних підрозділів щодо профілактики та попередження серед засуджених втеч та ухилень від відбування покарання. Разом з тим, відмічено, що в установах виконання покарань управлінь ДПтС України в Волинській, Дніпропетровській, Житомирській, Івано-Франківській, Львівській, Миколаївській, Одеській, Тернопільській, Хмельницькій, Чернігівській областях, в АР Крим та м. Севастополі втеч засуджених з дільниць соціальної реабілітації (виправних колоній мінімального рівня безпеки з полегшеними умовами тримання) з початку цього року допущено не було.

Окремо висвітлено питання дотримання персоналом Державної кримінально-виконавчої служби України вимог антикорупційного законодавства, норма етики та службової поведінки.

До участі у зазначеній семінар-нараді був запрошений старший слідчий ГСУ МВС України, кандидат юридичних наук Почтовий М.М., який виступив з темою: «Початок досудового розслідування. Докази та доказування у кримінальному провадженні». Після чого присутні обговорили проблемні питання взаємодії оперативних підрозділів установ виконання покарань та слідчих ізоляторів з територіальними органами внутрішніх справ в умовах імплементації норм Кримінального процесуального законодавства.

А.В Іскоростенський,
заступник начальника управління
оперативно-розшукової роботи,
підполковник внутрішньої служби

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »