24 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
17.01.2013
Документ без названия

Підсумки роботи із запитами на інформацію, що надійшли на адресу Державної пенітенціарної служби України у 2012 році

У 2012 року на адресу Державної пенітенціарної служби України (далі – ДПтС України) надійшло 169 запитів на інформацію. З них поштою надійшло 95 запитів на інформацію, електронною поштою – 54, факсом – 14, на особистому прийомі – 6.

Протягом 2012 року щокварталу спостерігається незначне зменшення кількості запитів на інформацію.

Найбільше запитів на інформацію надійшло до ДПтС України від фізичних осіб – 104 запити, з них 19 запитів надійшло за належністю з інших органів влади. Від юридичних осіб надійшло 50 запитів на інформацію (з них від представників  засобів масової інформаії – 20), від об’єднань громадян без статусу юридичної особи – 15 запитів.

Протягом 2012 року у своїх запитах на інформацію запитувачі просили надати статистичні дані про кількість осіб, позбавлених волі та воля яких обмежена, кількість хворих засуджених та засуджених, які померли у слідчих ізоляторах та установах виконання покарань (42 запити). У 38 запитах на інформацію запитувачі просили надати копії організаційно-розпорядчих документів, що регулюють діяльність органів і установ ДПтС України. У 18 випадках запитувачі цікавилися інформацією довідково-енциклопедичного характеру, у 17 запитах – діяльністю органів і установ ДПтС України тощо.
У IV кварталі 2012 року запитувачі частіше цікавилися інформацією про навчання неповнолітніх в слідчих ізоляторах та установах виконання покарань та наявність реабілітаційних програм для них.

Усі запити були своєчасно розглянуті, запитувачам інформації надано ґрунтовні відповіді по суті. У 166 випадках протягом 2012 року запитувачам було надано відповіді впродовж 5 робочих днів. Термін виконання 3 запитів на інформацію було продовжено до 20 робочих днів у зв’язку з необхідністю додаткового пошуку запитуваної інформації серед значної кількості даних відповідно до статті 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації».
У 2012 році 149 запитів на інформацію було задоволено, 3 запити було надіслано належному розпоряднику інформації. У 17 випадках запитувачам було відмовлено в наданні інформації, з огляду на те, що запитувана інформація не належала до компетенції Державної пенітенціарної служби України або стосувалася персональних даних засуджених.

Відділ документального забезпечення, архівної справи та розгляду звернень громадян
департаменту організаційно-аналітичного, документального та правового забезпечення

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »