22 сiчня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
21.01.2013

Допоможемо разом нашій колезі!

До Державної пенітенціарної служби України (далі – ДПтС України) надійшло звернення від начальника управління ДПтС України в Черкаській області полковника внутрішньої служби А.В. Грищенка про надання матеріальної підтримки з боку персоналу Державної кримінально-виконавчої служби старшому лейтенанту внутрішньої служби Босенко Марині Василівні, старшому інспектору Соснівського районного підрозділу м. Черкаси Черкаського міського відділу кримінально-виконавчої інспекції управління ДПтС України в Черкаській області, яка після оперування повинна пройти необхідний курс лікування та реабілітації у клініці на території міста Кельн, Німеччина внаслідок дорожньо-транспортної пригоди, що сталася 1 вересня 2012 року на автошляху “Київ - Одеса”.

На превеликий жаль на території України спеціалістів належного рівня не знайшлось, тому необхідне лікування погодилися здійснити лікарі саме німецької клініки, приблизна вартість якого становить 90 тисяч євро.

Силами персоналу апарату ДПтС України, органів та установ виконання покарань Черкаської області, Центральним комітетом Всеукраїнської профспілки персоналу органів та установ пенітенціарної служби Босенко М.В. надана та продовжується надаватися посильна матеріальна допомога, а також здано донорську кров, проте цього не достатньо для одужання.

Просимо посприяти в організації надання матеріальної підтримки з боку персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України нашій колезі, а також не залишитися осторонь виниклої сімейної трагедії, проявити людяність та гуманність.

Банківські реквізити батька Босенко М.В.:
Бенефіціар:          ПриватБанк
РР:  26203603396375
Банк бенефіціара:  ЧГРУ ПАТ ПРИВАТБАНК
Код ЄДРПОУ:  2355214898
МФО:  305299

В призначенні платежу вказувати: поповнення рахунку Босенко Василь Миколайович, ІНН 2355214898

Контактний телефон Черкаського ГРУ ПриватБанк - +38 (092) 307-03-46

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »