17 сiчня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
25.02.2013

На Донеччині керівництво облуправління ДПтС взяло участь у засіданні спостережної комісії в обласній Державній адміністрації

21 лютого в Донецькій обласній Державній адміністрації відбулось засідання спостережної комісії при заступнику голови – керівнику апарату облдержадміністрації Вадимі Фоміні.

В цьому заході взяли участь представники громадських та неурядових організацій, правоохоронних органів та органів охорони здоров'я. Від управління Державної пенітенціарної служби України в Донецькій області в засіданні взяли участь начальник Управління генерал - майор внутрішньої служби Юрій Приходько, заступник начальника Управління з соціально-виховної та психологічної роботи полковник вн. сл. Василь Бурак та виконуюча обов’язки начальника відділу охорони здоров'я Управління майор вн. сл. Анастасія Саленко.

В ході проведення засідання були розглянути питання:

1. Про стан та проблемні питання виконання проекту «Профілактика та лікування хіміорезистетного та ВІЛ-асоційованого туберкульозу в Україні» в установах пенітенціарної служби України в Донецькій області;

2. Про стан діяльності щодо надання допомоги особам, звільненим з місць позбавлення волі, з питань відновлення особистих документів, встановлення громадянства тощо.

По результатах засідання було прийняте рішення щодо продовження управлінням ДПтС в Донецькій області здійснення моніторингу та оцінки ефективності впровадження заходів по профілактиці та лікуванню туберкульозу згідно зі спільним проектом з асоціацією «Лікарі без кордонів».

Прес - служба управління ДПтС України в Донецькій області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »