17 сiчня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
27.02.2013

Харківська обласна спостережна комісія затвердила план робіт на перше півріччя

26 лютого пройшло засідання Харківської обласної спостережної комісії під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації, голови Харківської обласної спостережної комісії Олега Анпілогова. Від управління ДПтС України в Харківській області участь у засіданні взяв заступник начальника управління Андрій Лапінський.

Члени комісії заслухали звіт заступника голови Харківської обласної спостережної комісії Григорія Мар'яновського про роботу у 2012 році. За підсумками діяльності, роботу в минулому році визнано задовільною. У другій частині засідання були визначені напрямки покращення та вдосконалення роботи комісії, а також затверджено план на перше півріччя 2013 року.

Зокрема, протягом шести місяців члени Харківської обласної спостережної комісії планують відвідати установи виконання покарань Харківської області для здійснення громадського контролю за дотриманням прав, основних свобод і зіконних інтересів засуджених. Також, планується провести моніторинг умов тримання засуджених в установах виконання покарань в Харківській області з метою попередження катувань та жорстокого поводження. Крім того, планується провести кілька виступів колективу Харківського академічного театру музичної комедії в установах виконання покарань.

Прес-служба управління ДПтС України в Харківській області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »