25 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
01.03.2013

Співробітники кримінально-виконавчої служби Черкащини взяли участь у засіданні спостережної комісії

1 березня відбулось засідання спостережної комісії при виконавчому комітеті Черкаської міської ради під головуванням секретаря Черкаської міської ради Віктора Горкуна. Пенітенціарну службу на засіданні представляли начальники відділів по контролю за виконанням судових рішень управління ДПтС України в Черкаській області, Черкаського слідчого ізолятора та Черкаської виправної колонії (№62) – капітан внутрішньої служби Олександр Співак, старший лейтенант внутрішньої Олександр Яковенко та підполковник внутрішньої служби Андрій Шестопалов.

Засідання було присвячене розгляду виконання доручень Черкаської обласної державної адміністрації щодо сприяння розвитку підприємств установ виконання покарань Черкаської області та працевлаштування засуджених осіб. Також було заслухано відповідь начальника Черкаської виправної колонії (№62) стосовно реагування на недоліки, виявлені спостережною комісією при відвідуванні установи.

Серед зазначених, також було розглянуто питання належного медичного та медикаментозного забезпечення засуджених та взятих під варту осіб та раціонального придбання медичних препаратів.

Наприкінці засідання члени комісії обговорили та проголосували за ухвалення клопотань пенітенціаріїв стосовно направлення до суду матеріалів щодо застосування умовно-дострокового звільнення та зміни умов тримання засуджених у межах Черкаської виправної колонії.

Одним із важливих напрямків у роботі спостережної комісії є надання допомоги особам, які відбували покарання у виді позбавлення волі та звільнились із місць позбавлення волі. Відповідно до цього напрямку, було обговорено проблему сприяння в отриманні тимчасової реєстрації особами, котрі цього потребують після відбуття покарання.

Також було прийняте рішення щодо проведення виїзного засідання комісії наприкінці березня 2013 року у Черкаському слідчому ізоляторі.

Прес-служба управління ДПтС України в Черкаській області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »