24 листопада 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
04.03.2013

В Уманській виправній колонії (№129), що на Черкащині, відбулось розширене засідання спостережної комісії

1 березня 2013 року в Уманській виправній колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Черкаській області (№129) відбулось розширене засідання спостережної комісії.

Захід відбувся під головуванням депутата Черкаської обласної ради, заступника міського голови міста Умань, начальника Управління праці та соціального захисту населення міста Умані Галини Кучер. Також в засіданні приймали участь заступник начальника головного Управління праці та соціального захисту населення Черкаської обласної державної адміністрації Олег Шимчук, представник Міністерства соціальної політики Айкануш Адамян та начальник Уманської виправної колонії Анатолій Лапуцький.

На зібранні розглядалися матеріали та особисті справи засуджених, погоджувались подання на застосування умовно-дострокового звільнення, дострокового звільнення по хворобі, заміни невідбутої частини покарання більш м’яким, переведення до дільниці соціальної реабілітації, зміни умов тримання, встановлення адміністративного нагляду

Також на засіданні комісії піднімались питання надання соціальної допомоги засудженим після звільнення, сприяння їх адаптації в суспільстві, здійснення соціального патронажу, працевлаштування осіб звільнених з місць позбавлення волі.

Прес-служба управління ДПтС України в Черкаській області

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »