20 червня 2018
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81
Телефон «гарячої лінії» 364-23-93
28.03.2013

У ДптС України розпочалася Міжнародна науково-практична конференція з обговорення досягнень та перспектив розвитку ДПтС України

Сьогодні, 28 березня 2013 року, у ДПтС України розпочалася Міжнародна науково-практична конференція «Державна пенітенціарна служба України: історія, сьогодення та перспективи розвитку у світлі міжнародних пенітенціарних стандартів та Концепції державної політики у сфері реформування Державної кримінально-виконавчої служби України».

У вітальній промові Голова ДПтС України, генерал-лейтенант внутрішньої служби О. Лісіцков подякував присутнім за участь у важливому для відомства заході та зазначив, що конференція відбувається за сприяння та фінансової підтримки Генерального директорату з прав людини і норм права Ради Європи, офісу Ради Європи в Україні та Міжнародної неурядової організації «Penal Reform International», а також при організаційному сприянні Центру правової допомоги «Громадський захисник». Співорганізатором конференції є Інститут кримінально-виконавчої служби, утворений у 2011 році.

Участь у конференції також беруть представники пенітенціарних відомств республіки Польща та Російської Федерації, Республіки Білорусь та Республіки Молдова, представники Міністерства юстиції України і Генеральної прокуратури України, керівники та науковці провідних вітчизняних вузів.

«Я щиро вітаю наших високоповажних гостей та шановних колег і сподіваюся на плідну та конструктивну співпрацю», - зазначив Олександр Володимирович.

Конференція відбувається напередодні 15-ої річниці з дня створення Державного департаменту України з питань виконання покарань як центрального органу виконавчої влади з безпосереднім підпорядкуванням Кабінету Міністрів України. За цей період сформовано та впроваджено в практику нові підходи в організації процесу виправлення і ресоціалізації засуджених.

Про успіхи в реформуванні пенітенціарної системи в Україні, запровадження європейських стандартів утримання засуджених та багаторічну позитивну міжнародну співпрацю говорили поважні гості – члени президії.

Зокрема, керівник офісу ради Європи в Україні Володимир Рістовскі зазначив, що сьогодні пенітенціарна служба України відкрита до співпраці, що, безумовно, є однією з умов для реалізації концептуальних основ реформування системи.

Головною метою конференції є обговорення практичних шляхів реалізації концептуальних документів, спрямованих на формування в Україні цивілізованої пенітенціарної системи, враховуючи світовий досвід та європейські стандарти. Відповідно, на розгляд провідних фахівців винесено основні питання та напрямки діяльності ДПтС України.

Див. більше фото на офіційній сторінці ДПтС України на Facebook.

Прес-служба

версія для друку
Розширений пошук »