12 грудня 2017
ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА
СЛУЖБА УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Городецького 13
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 р. № 697-р "Питання Міністерства юстиції" Державна пенітенціарна служби України як центральний орган виконавчої влади з 30 вересня цього року припиняє виконання покладених на її функцій і повноважень з передачею їх до Міністерства юстиції України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 травня 2016 р. № 343 "Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади системи юстиції").
10.04.2013

Працівники ДПтС взяли участь в обговоренні практичного посібника з менеджменту пенітенціарних установ «Ефективне лідерство та менеджмент»

У рамках реалізації Плану дій Рада Європи-Україна на 2011-2014 роки Державною пенітенціарною службою України спільно з Відділом тюрем і поліції Генерального директорату з прав людини і норм права Ради Європи продовжується реалізація спільного проекту «Підтримка в’язничної реформи в Україні»

Відповідно до плану реалізації проекту 8 квітня у Києві експерти Ради Європи провели збори з обговорення першого досвіду застосування практичного посібника з менеджменту пенітенціарних установ «Ефективне лідерство та менеджмент». В обговоренні взяли участь співробітники пенітенціарних установ та навчальних закладів ДПтС України, які були безпосередніми учасниками тренінгів по менеджменту.

Прес-служба

версія для друку
Заступник міністра
Чернишов
Денис Вікторович
Розширений пошук »